Skocz do zawartości
luna

Oferta firmy SARNET.PL

Polecane posty

Widzę że lubisz mnie czytać :) to bardzo miło z twojej strony :)

 

Oczywiście! ;*

Niesamowicie relaksuje mnie czytanie podobnych tematów, których niestety jest coraz mniej ;(

Więc "księżycku" Ty kochany, działaj tak dalej w stosunku do ludzi z branży to z pewnością Twoja firma zyska na opinii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. luna sprawa z góry przegrana, takich limitów nie ma praktycznie żadna rozsądna firma. Na godzinę to może ale nie na dobę. Ja np. nie jestem spamerem a wysyłam >50 na dobę.

2. Mniej emotek, to nie chat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna przeważnie firmy mają takie limity na GODZINĘ, nie na dobę... szukasz limitów nie tam, gdzie trzeba.. rynek już stworzył "polskie limitowanie" (np. konto@domena1.pl i konto@domena2.pl to to samo konto)... nie próbuj na siłę tworzyć absurdalnej mody, bo to się nie uda.. nie jakiemuś tam Sarnetowi... szczerze powiedziawszy, to słabo (i nieprofesjonalnie) się starasz jako handlowiec swojego pracodawcy wciskać nam tutaj jakiś kit.. może w jakimś Business Center Club czy coś.. ale nie na forum wyjadaczy...

 

I jeszcze rada na koniec: wyłącz shizkę "wesołej businesswoman z ciętym językiem".. znam ten typ internautek - pomyliłaś forum o webhostingu z czatem wp.pl... chyba, że szukasz przysłowiowego "batąga"...

 

Ujmę to krutko bo nie chce mi się marnowac czasu na tę dyskusję. Jeśli zajdzie potrzeba (klienci będą potrzebowali większych ilości) to z pewnością zostaną włączone większe limity.

 

 

hmmm niereformowalny sarnet - nawet na forum onetu już by był ban :)

 

Gratuluje poziomu wypowiedzi :)

 

Oczywiście! ;*

Niesamowicie relaksuje mnie czytanie podobnych tematów, których niestety jest coraz mniej ;(

Więc "księżycku" Ty kochany, działaj tak dalej w stosunku do ludzi z branży to z pewnością Twoja firma zyska na opinii!

 

Na to jest prosta odpowiedz :) Kto nie przetestuje ten się nie dowie :) Już krytykowano wiele rzeczy za nim nie sprawdzono, z pewnością jest i tym razem :) Ja tam się krytyki nie boję, ale idiotycznych wypowiedzi owszem :) Jak już wspomniałam, jak by kogoś interesowały te limity większe to by napisał do BOK a nie na forum :)

 

1. luna sprawa z góry przegrana, takich limitów nie ma praktycznie żadna rozsądna firma. Na godzinę to może ale nie na dobę. Ja np. nie jestem spamerem a wysyłam >50 na dobę.

2. Mniej emotek, to nie chat :)

 

To jest jedyna sensowna wypowiedz moim zdaniem :) Jasno powiedziane i normalnie, fakt może są troszkę niskie, ale generalnie jak dotąd nikt się nie skarżył :) ale można rozważyć zwiększenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat coś ala group5 niedawno.. Ile dni trzeba było tam tłumaczyć? :)

Jeżeli takimi wypowiedziami reprezentujesz firmę no to wizerunek będzie świetny, a wręcz znakomity. Lepiej już siedzieć cicho niż pisać w Twoim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czytając ten temat potencjalny klient pójdzie sobie gdzieś indziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero załapałem, że wypowiada się tutaj kobieta ... Ale jestem spostrzegawczy, nie ma co. :)

 

Odnośnie oferty to dla mnie jest ona niejasno przedstawiona. Dla laika jakiś brak limitu transferu do ftp czy www to jakaś czarna magia. O ile z ftp rozumiem to już z www czy z bazą zupełnie nie wiem o co chodzi. Czy chodzi o transfer generowany wewnątrz konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak 50 wiadomosci per domena na dzien to troszke bez sensu bo jak spamer bedzie chcial uzyc waszych maszyn to i tak te limity nie pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT(BOSS @ 10.03.2009, 21:26) post_snapback.gif

 

2. Mniej emotek, to nie chat :)

To jest jedyna sensowna wypowiedz moim zdaniem :) Jasno powiedziane i normalnie, fakt może są troszkę niskie, ale generalnie jak dotąd nikt się nie skarżył :) ale można rozważyć zwiększenie :)

 

patrzac na ilosc emotek to ta jasnosc niczego nie dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero załapałem, że wypowiada się tutaj kobieta ... Ale jestem spostrzegawczy, nie ma co. :)

 

Odnośnie oferty to dla mnie jest ona niejasno przedstawiona. Dla laika jakiś brak limitu transferu do ftp czy www to jakaś czarna magia. O ile z ftp rozumiem to już z www czy z bazą zupełnie nie wiem o co chodzi. Czy chodzi o transfer generowany wewnątrz konta?

 

całkowity ruch :) nie tylko wewnętrzny. Dobre dla developerów albo programistów co często aktualizują www czy zrzucają projekty do pokazu dla klientów. Albo serwisów społecznościowych gdzie wrzuca się dużo danych poprzez stronę np fotki.

 

 

 

matt Ty ciągle z tą domeną a limit jest na konto :) w pakiecie masz np. 5 kont to limit wynosi łącznie 50*5=250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

luna - A to przepraszam, ale to i tak :) Ja osoboscie wysylam duzo mail i dla mnie to by bylo malo, a jesli to ma byc jakies zabezpieczenie na spamerow to tak jak pisalem wczesniej i te limity nie pomoga na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luna - A to przepraszam, ale to i tak :) Ja osoboscie wysylam duzo mail i dla mnie to by bylo malo, a jesli to ma byc jakies zabezpieczenie na spamerow to tak jak pisalem wczesniej i te limity nie pomoga na konto :)

 

hmm, no po za tym są filtry itp :) te limity to jedno z zabezpieczeń, jak by nie patrzeć 95% firm wysyła nie wiele maili (nie aż tak wiele) tak więc dla większości jest ok a jak komuś za mało to pisze do nas i ustala się indywidualne parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej samej cenie?

 

Generalnie tak :) chyba że ktoś zamierza przesyłać np. obrazy ISO zajmujące nie wiadomo ile MB albo coś w tym stylu to wiadomo że w takim przypadku nie, ale jak ktoś w "normalnym" toku korzystania czyli firma czy osoba prywatna dużo koresponduje i nacina się na limit nie pobieramy żadnych opłat, limit traktowany jest w większości przypadków jako rodzaj dodatkowego zabezpieczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowity ruch :) nie tylko wewnętrzny. Dobre dla developerów albo programistów co często aktualizują www czy zrzucają projekty do pokazu dla klientów. Albo serwisów społecznościowych gdzie wrzuca się dużo danych poprzez stronę np fotki.

 

 

 

matt Ty ciągle z tą domeną a limit jest na konto :) w pakiecie masz np. 5 kont to limit wynosi łącznie 50*5=250

 

A co jeśli potrzebuje wysłać co jakiś czas mailing na forum gdzie pójdzie w małym odstępie czasu kilka tysięcy wiadomości?? Mam to sobie rozłożyć na kilka dni ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli potrzebuje wysłać co jakiś czas mailing na forum gdzie pójdzie w małym odstępie czasu kilka tysięcy wiadomości?? Mam to sobie rozłożyć na kilka dni ??

 

Pytanie jak wysyłasz ten mailing. Jeśli poprzez funkcję mail to obsługiwana jest przez zupełnie inny system niż poczta tradycyjna. Ten system również posiada zabezpieczenia antyspamowe, ale możesz zlecić wysyłkę dużej ilości maili to system wrzuci to w kolejkę oraz będzie wysyłać. Jedynie nie można podać więcej niż 5 odbiorców wiadomości w nagłówku do. Gdy wysyłasz indywidualnie do każdego to nie ma problemu.

 

Zaś jeśli wysyłasz poprzez konto pocztowe, najlepiej zgłosić się do BOK w celu przygotowania specjalnego konta w tym celu a jeszcze lepiej listy mailingowej do tego celu :)

 

Jak by nie patrzeć większość serwisów nie stosuje takich mailingów a jak już to stosuje do tego właśnie listy mailingowe na serwerach pocztowych. o wiele lepiej spełniają swoje zadanie niż wysyłka poprzez skrypt albo wysyłają za pośrednictwem specjalnego konta poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www2.sarnet.pl/0_specyfikacja.html

 

literowka w specyfikacji grupewane

 

"

ball_red.gifCluster: W większości firm oferujących hosting, strony www lokalizowane są na pojedynczych serwerach, przez co ograniczone są zasobami jednego serwera tym samym będące bardziej podatne na awarie, my stosujemy Clustery grupewane w farmy serwerów.

"

 

i jeszcze klajster

 

"

W przypadku dużego obciążenia klajstru(Cluster) poprzez nadmierny ruch danych statycznych istnieje możliwość odciążenia poprzez systemy proxy, co w takim przypadku jest dodatkowym atutem dla klienta gdyż transfer generowany przez systemy proxy nie obciąża limitu transferu klienta.

"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www2.sarnet.pl/0_specyfikacja.html

 

literowka w specyfikacji grupewane

 

"

ball_red.gifCluster: W większości firm oferujących hosting, strony www lokalizowane są na pojedynczych serwerach, przez co ograniczone są zasobami jednego serwera tym samym będące bardziej podatne na awarie, my stosujemy Clustery grupewane w farmy serwerów.

"

 

i jeszcze klajster

 

"

W przypadku dużego obciążenia klajstru(Cluster) poprzez nadmierny ruch danych statycznych istnieje możliwość odciążenia poprzez systemy proxy, co w takim przypadku jest dodatkowym atutem dla klienta gdyż transfer generowany przez systemy proxy nie obciąża limitu transferu klienta.

"

 

Słowo "klajster" celowo zostało użyte jako próba spolszczenia wyrazu anglojęzycznego na podstawie:

http://www.sjp.pl/co/klajster w rozumieniu technicznym.

 

Co do pierwszej to fakt trzeba będzie skorygować :) dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo "klajster" celowo zostało użyte jako próba spolszczenia wyrazu anglojęzycznego na podstawie:

http://www.sjp.pl/co/klajster w rozumieniu technicznym.

 

nie trzeba nic probowac gdyz mamy klaster http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2563549

 

poza tym w tym samym tekscie piszecie klaster, klasterów, cluster, clustera

 

choc rzeczywiscie widze dalej w tekscie "klajstru(Cluster)" myślałem, że to tylko śmieszna literówka

 

jednak życie jest ciekawsze niż fikcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trzeba nic probowac gdyz mamy klaster http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2563549

 

poza tym w tym samym tekscie piszecie klaster, klasterów, cluster, clustera

 

choc rzeczywiscie widze dalej w tekscie "klajstru(Cluster)" myślałem, że to tylko śmieszna literówka

 

jednak życie jest ciekawsze niż fikcja :)

 

jak to ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam kto) język rządzi się swoimi prawami :) ale niektóre treści pod kontem języka polskiego faktycznie można by skorygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

"Rzuciłem okiem" na temat i jest on na pewno do zamknięcia, taka dyskusja do niczego nie prowadzi.

 

 

ps. Nie powinno się limitować liczby maili, chcąc świadczyć usługę wysokiego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×