Skocz do zawartości
luna

Oferta firmy SARNET.PL

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Przedstawiam Państwu ofertę firmy SARNET skierowaną dla zarówno osób prywatnych, webmasterów i deweloperów jak i firm oraz instytucji.

 

Kilka z naszych atutów:

- Własne DataCenter zlokalizowane w Polsce,

- Autorskie oprogramowanie oraz rozwiązania,

- Wieloletnie (7lat) doświadczenie w branży ISP (niegdyś zajmowaliśmy się sponsoringiem serwisów www co pozwoliło zdobyć nam wiedzę oraz doświadczenie niezbędne by wejść na rynek komercyjny),

- Posiadamy kompetentnych pracowników BOK oraz administratorów,

- Posiadamy solidnych partnerów biznesowych,

- Stosujemy politykę elastyczności wobec Klienta,

- Czuwamy nad stanem serwerów oraz sieci w trybie 24/7/365,

- U nas nie ma drastycznych limitów CPU itp.,

- Transfer FTP, SQL, Poczty nie wlicza się w limit transferu WWW,

- Dzięki zastosowanym rozwiązaniom oraz stosowanej przez nas polityce bezpieczeństwa konta klientów są w 100% odizolowane od siebie włącznie z PHP itp.

- Stosujemy innowacyjne podejście rozliczeniowe,

- WebStrongSarSerwer jest o wiele bardziej wydajny od Apache,

- Jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie klientów,

- Zyskujesz zabezpieczenia tylu AntiHotlink co zapobiega podlinkowaniu elementów Państwa strony zmniejszając w ten sposób zyżycie transferu,

- Zmora konfiguracji Chmod u nas nie występuje, PHP działa z prawami tylko dla właściciela pliku,

- Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego pakietu hostingowego, serwera dedykowanego czy kolokacji własnego urządzenia.

 

 

 

Oferta podstawowa serwerów wirtualnych:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza.html

 

Opis krok po kroku rejestracji usługi:

 

1. Rejestracja

W pierwszej kolejności należy zarejestrować nowe konto w systemie platformy SARNET. Można to zrobić na stronie:

http://www2.sarnet.pl/0_0.html

 

2. Wybór usługi bądź produktu

Jeśli poszukujemy usług hostingowych, zamówić je możemy na stronie:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza.html

Jeśli poszukujemy domeny internetowej, zarejestrować ją możemy na stronie:

http://www2.sarnet.pl/0_domeny.html

 

3. Złożenie zamówienia

Po wybraniu interesującej nas usługi bądź produktu oraz zapoznaniu się z opisem oraz pozostałymi informacjami możemy zlecić zamówienie takiej usługi.

 

4. Aktywacja usługi

W przypadku usług hostingu aktywacja następuje w przeciągu około 5 minut.

W przypadku rejestracji domen aktywacja następuje w przeciągu od 1 minuty do godziny, warunkiem jest dokonanie przedpłaty.

 

5. Okres testowy

W przypadku pierwszej usługi hostingowej aktywowana jest ona w trybie testowym. Oznacza to że nie trzeba dokonywać przedpłaty w przypadku kont PREPAID, które są standardowym typem kont. Okres testowy tyczy się tylko pierwszej zamówionej usługi hostingowej którą można testować bez zobowiązań finansowych przez 14 dni.

 

6. Administracja usługą

W przypadku usług hostingowych administracja odbywa się poprzez osoby specjalny panel administracyjny dostępny pod adresem: http://sys.sarnet.pl/control/

każda usług hostingowa posiada swój osobny login oraz hasło, a także stałe główne konto ftp z danymi logowania takimi jak do wyżej wymienionego panelu administracyjnego. Hasło do panelu oraz głównego ftp można zmienić w konfiguracji usług systemu platformy na stronie administracji kontem platformy wybierając usługi, a następnie opcje administracji wybraną usługą.

 

W przypadku domen administracja dostępna jest na stronie administracji kontem platformy w spisie usług po wybraniu opcji administracji wybraną usługą. Tam można konfigurować rekordy dns domeny, aliasy domeny oraz pozostałe opcje.

 

7. Faktury oraz opłaty

Wszystkie faktury dostępne są w panelu konta systemu platformy w zakładce faktury. Istnieje kilka sposobów opłaty faktur. Poprzez tradycyjny przelew, system PayPal.pl, system DotPay.pl, system Platnosci.pl, oraz opłatę z salda konta. Saldo konta można zasilić poprzez powyższe sposoby oraz sms-em dzięki czemu każdy klient może wybrać dogodną dla siebie formę płatności.

 

8. Przedłużenie okresu ważności usługi

Wszystkie usługi można w łatwy sposób przedłużyć poprzez zlecenie takiej operacji za pośrednictwem konta w systemie platformy.

 

Dodatkowe informacje:

 

- Dokumentacja i pomoc

Odpowiedzi na większość pytań można uzyskać w dokumentacji dostępnej na stronie:

http://help.sarnet.pl/sysfaq/ oraz specyfikacji dostępnej pod adresem http://www2.sarnet.pl/0_specyfikacja.html

Dodatkowo można skontaktować się z Biurem Obługi Klienta poprzez e-mail, gg, telefon, dane te dostępne są na stronie http://www2.sarnet.pl/nota_kontakt.html dodatkową formą kontaktu jest HelpDesk dostępny pod adresem http://help.sarnet.pl/helpdesk/

 

 

Firma "SARNET"

ul. Orląt Lwowskich 12 83-000 Pruszcz Gd.

NIP: PL6040054689, REGON: 220669030

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło nam poinformować iż z dniem dzisiejszym zostały wprowadzone pakiety z nielimitowanym transferem!

 

Pakiety dostępne są pod adresem:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza,,1.html

 

Oraz specjalne pakiety dla firm pod adresem:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza,,2.html

 

Dodatkowo przygotowane są pakiety poczty pod adresem:

http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_baza,,3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Maili na dobę: 30szt. 55MB z konta.

 

Czyli w obrębie konta mogę wysłać 30 mejli na dobę zużywając maksymalnie 55MB transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło nam poinformować iż z dniem dzisiejszym zostały wprowadzone pakiety z nielimitowanym transferem!

Dodatkowo przygotowane są pakiety poczty pod adresem:

 

Te oferty to jakaś kpina z klienta i porażka, nikt normalny nie kupi tam konta.

 

np. pakiet z działu "Serwery Poczty" - najlepszy:

 

MailUltra - cena na rok 449.00 zł na 360 dni.

 

Maili na dobę:

50szt. 85MB z konta.

Bez Limitu do konta!

 

Dziękuję Ci za Wielką łaskę o Wielki ISP, że mogę otrzymywać dowolną ilość maili na dobę i mogę wysłać nieskończenie wiele = 50 sztuk maili dziennie, to prawie jak w przychodni lekarskiej, klienci dostana 50 numerków i tylko tym będę mógł odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ISP ma limit 100 maili na domenę. Po za tym to jest jak szukacie konta na spamowanie to faktycznie oferta nie dla was :)

 

sztuk maili dziennie, to prawie jak w przychodni lekarskiej,

No dla spamerów to fakt :) a jak ktoś faktycznie potrzebuje większą ilość zawsze idzie się dogadać, po za spamerami, jak już wyżej wspomniałam 99% firm stosuje limity tyle że na domeny a nie konkretne konta co mało kto zauważa :) a puki co jak dotąd nikt się nie skarżył do tych limitów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość ISP ma limit 100 maili na domenę. Po za tym to jest jak szukacie konta na spamowanie to faktycznie oferta nie dla was :)

 

 

No dla spamerów to fakt :) a jak ktoś faktycznie potrzebuje większą ilość zawsze idzie się dogadać, po za spamerami, jak już wyżej wspomniałam 99% firm stosuje limity tyle że na domeny a nie konkretne konta co mało kto zauważa :)

 

doba=domena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, domena to domena, większość firm nawet nie zaznacza że ma limity tylko nie na konto a na domenę i tak Klient zazwyczaj nawet o tym nie wie :) To są zabezpieczenia antyspamowe, i jak klient faktycznie potrzebuje większą ilość (czytaj korporacja czy firma korespondująca często i dużo pocztą e-mail) zawsze idzie dojść do konsensusu. Spamerom mówimy stanowcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, domena to domena, większość firm nawet nie zaznacza że ma limity tylko nie na konto a na domenę i tak Klient zazwyczaj nawet o tym nie wie :) To są zabezpieczenia antyspamowe, i jak klient faktycznie potrzebuje większą ilość (czytaj korporacja czy firma korespondująca często i dużo pocztą e-mail) zawsze idzie dojść do konsensusu. Spamerom mówimy stanowcze nie :)

 

Moje pytanie zmierza do tego, że na zarzuty ograniczeń czasowych (55 maili na dobę) odpowiadasz domenami. Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzuty? Nie pasuje ci to nie kupuj i nie pisz durnych tematów :) proste i jasne! Mówię tylko żeby było jasne że u nas jest na konto indywidualny limit a nie standardowo na domenę jak w większości firm :) Tak jak już napisałam, jakie zarzuty? To jest nasza oferta i skoro tobie ona nie odpowiada nikt cię do niej nie zmusza, a po za ilością maili itp liczą się również inne parametry jakościowe usługi :) Kto korzysta ten docenia :) Jest napisane jasno i klarownie co i jak więc po co poruszasz ten temat niepotrzebnie zaczynając rozmowę? Dla jasności, to ostatnie pytanie to pytanie retoryczne :) Jak byś potrzebował większych limitów i był realnym klientem zgłosił byś się do BOK z zapytaniem o takie konto :)A tak przy okazji to krokodyl prowadzisz firmę hostingową to nie dziwię się że próbujesz na siłę oczerniać konkurencje :):) Widzę że wiele osób na tym forum lubi nieczyste zagrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzuty? Nie pasuje ci to nie kupuj i nie pisz durnych tematów :) proste i jasne! Mówię tylko żeby było jasne że u nas jest na konto indywidualny limit a nie standardowo na domenę jak w większości firm :) Tak jak już napisałam, jakie zarzuty? To jest nasza oferta i skoro tobie ona nie odpowiada nikt cię do niej nie zmusza, a po za ilością maili itp liczą się również inne parametry jakościowe usługi :) Kto korzysta ten docenia :) Jest napisane jasno i klarownie co i jak więc po co poruszasz ten temat niepotrzebnie zaczynając rozmowę? Dla jasności, to ostatnie pytanie to pytanie retoryczne :) Jak byś potrzebował większych limitów i był realnym klientem zgłosił byś się do BOK z zapytaniem o takie konto :)

 

1. Wypraszam sobie uwagi na temat pisania durnych rzeczy. Nie wklejam pod co drugim tematem "bierz to {link}"

2. Nie napisałem żadnego tematu w twojej sprawie.

3. Ktoś zwrócił Ci uwagę (słusznie moim zdaniem) na śmiesznie małą w jednostce czasu ilość maili, a Ty "mówisz żeby było jasne" po raz kolejny to samo, udając że odpowiadasz na ww uwagę, a tak na prawdę się do niej nie odnosisz.

4. Nic nie zaczynałem, nie interesuje mnie twoja oferta a jedynie fakt, że robisz ludziom wodę z mózgu.

5. Dzieląc klientów na realnych i nierealnych wystawiasz swojej firmie znakomitą wizytówkę.

Dziękuję za uwagę.

 

Odnośnie tego co dopisałaś w międzyczasie:

1. Nikogo nie oczerniam, zapytałem grzecznie z ciekawości. A Ty olałaś to o co zapytałem.

2. Nie traktuję cię w kategoriach konkurencji.

3. "WIdzę że wiele osób na tym forum lubi nieczyste zagrania smile.gif" - np spamowanie swoimi ofertami gdzie się da (bez zaznaczenia że reprezentuje się daną firmę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wypraszam sobie uwagi na temat pisania durnych rzeczy. Nie wklejam pod co drugim tematem "bierz to {link}"

 

Owszem bo lepiej oczerniać konkurencje :) przecież jedynym słusznym wyborem jest wedle Pana http://www.modernhost.pl/ :)

 

2. Nie napisałem żadnego tematu w twojej sprawie.

 

To po co się udzielasz nie wnosząc nic sensownego do dyskusji?

 

3. Ktoś zwrócił Ci uwagę (słusznie moim zdaniem) na śmiesznie małą w jednostce czasu ilość maili, a Ty "mówisz żeby było jasne" po raz kolejny to samo, udając że odpowiadasz na ww uwagę, a tak na prawdę się do niej nie odnosisz.

 

Ktoś mógł zwrócić, jako klient, nie mnie to oceniać, a konkurencji na rękę przyczepiać się :) Jak już pisałam jak by ktoś potrzebował to by napisał do BOK a nie pisał na publicznym forum, równie dobrze mogę na nie nie wchodzić i bym o tym nie wiedziała :) od takich spraw jest BOK :) LOGIKA się kłania :)

 

4. Nic nie zaczynałem, nie interesuje mnie twoja oferta a jedynie fakt, że robisz ludziom wodę z mózgu.

 

Akurat to ty w tym momencie robisz wodę z mózgów :) ale widać wodotryski co niektórzy lubią mieć w mózgach :)

 

5. Dzieląc klientów na realnych i nierealnych wystawiasz swojej firmie znakomitą wizytówkę.

Dziękuję za uwagę.

 

Ty np. jesteś nierealny, bo prowadzisz firmę :) LOGIKA SIĘ PO RAZ KOLEJNY KŁANIA :) tak więc skończ tę bezsensowną gadkę, i załóż sobie temat, jakie limity na pocztę chcecie :) a nie zaśmiecaj temat z ofertą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem bo lepiej oczerniać konkurencje :) przecież jedynym słusznym wyborem jest wedle Pana http://www.modernhost.pl/ :)

 

 

 

To po co się udzielasz nie wnosząc nic sensownego do dyskusji?

 

 

 

Ktoś mógł zwrócić, jako klient, nie mnie to oceniać, a konkurencji na rękę przyczepiać się :) Jak już pisałam jak by ktoś potrzebował to by napisał do BOK a nie pisał na publicznym forum, równie dobrze mogę na nie niewchodźić i bym o tym neiwiedziała :) od takich spraw jest BOK :) LOGIKA się kłania :)

 

 

 

Akurat to ty w tym momencie robisz wodę z muzgów :) ale widać wodotryski co neiktórzy lubią mieć w muzgach :)

 

 

 

Ty np. jestes nierealny, bo prowadzisz firmę :) LOGIKA SIĘ PO RAZ KOLEJNY KŁANIA :) tak więc skończ tę bezsensowną gadkę, i załuż sobie temat, jakie limity na pocztę chcecie :) a nie zasmiecaj temat z ofertą :)

 

ad 1. Wskaż mi łaskawie gdzie cię oczerniłem i gdzie napisałem jaki jest jedynie słuszny wybór.

ad 2. Bo mam takie prawo jako użytkownik tego forum.

ad 3. Wypowiadając się na forum i składając tu swoją ofertę powinnaś mieć świadomość, że będzie ona komentowana i oceniana. Takie są reguły WHT.

ad 4. Bardo merytoryczna wypowiedź na temat mózgu

ad 5. Niektórych zdań niestety nie jestem w stanie zrozumieć.

załóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko ułamek procenta firm potrafi się zastanowić nad radami lub sugestiami (lub je też próbować wprowadzić) kolegów z konkurencji która być może działa o wiele dłużej na rynku? a nie zachowywać się jakby się świata nie widziało po za sobą?

 

@luna wpadnij kiedyś na lokal meeting to zobaczysz, że na prawdę można sobie miło pogawędzić z konkurencją w liczbie mnogiej i nikt nikogo nie bije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad 1. Wskaż mi łaskawie gdzie cię oczerniłem i gdzie napisałem jaki jest jedynie słuszny wybór.

 

Facet ty powiem to brutalnie; ty na serio nie widzisz jakie głupoty wygadujesz? <szok>

Czy ktoś powiedział że ktoś kogoś oczernia :) ? bo ja jakoś nie zauważyłam. A wszytko co robisz to tylko po to żeby pisać jakieś durnoty które potem naiwna osoba przeczyta i weźmie do serduszka że taki limit jest zły to taka firma jest zła :)

 

Ja za to z innej beczki, dlaczego twoja firma oferuje tak kiepskie limity transferu za takie ceny? Bo wiesz to strasznie małe limity sa, jak w przychodni :) To była wypowiedz na twoim poziomie :)

 

ad 2. Bo mam takie prawo jako użytkownik tego forum.

 

Tak, hmm ciekawe :) następnym razem też ci się wbije w temat z ofertą i porobię wodę z mózgu odwiedzającym :) fajnie będzie :) a tak na serio, głupia odpowiedz z twojej strony :) jestem dzisiaj bardzo bezpośrednia :)

 

ad 3. Wypowiadając się na forum i składając tu swoją ofertę powinnaś mieć świadomość, że będzie ona komentowana i oceniana. Takie są reguły WHT.

 

ALE NIE PRZEZ KONKURENCJE, wypowiedzi konkurenci jasno są odbierane jako przejaw działań mających konkretny cel walki z kopnkurencją, sam to dobrze wiesz ale nie mówisz wprost :) sory ale trafiła ci się bezpośrednia osoba :)

 

ad 4. Bardo merytoryczna wypowiedź na temat mózgu

 

No nie wspomnę że twoje nie wnoszą nic do dyskusji...

 

ad 5. Niektórych zdań niestety nie jestem w stanie zrozumieć.

załóż

 

Widać nie ten poziom :) niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@luna wpadnij kiedyś na lokal meeting to zobaczysz, że na prawdę można sobie miło pogawędzić z konkurencją w liczbie mnogiej i nikt nikogo nie bije :)

 

Dołączam się do zaproszenia ugościmy Cię z Adrianem w KrK :)

Zluzuj, bo się zbyt ekscytujesz ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego tylko ułamek procenta firm potrafi się zastanowić nad radami lub sugestiami (lub je też próbować wprowadzić) kolegów z konkurencji która być może działa o wiele dłużej na rynku? a nie zachowywać się jakby się świata nie widziało po za sobą?

 

@luna wpadnij kiedyś na lokal meeting to zobaczysz, że na prawdę można sobie miło pogawędzić z konkurencją w liczbie mnogiej i nikt nikogo nie bije :)

 

z co niektórymi da się :) ale z niektórymi niestety nie uwierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ty powiem to brutalnie; ty na serio nie widzisz jakie głupoty wygadujesz? <szok>

Czy ktoś powiedział że ktoś kogoś oczernia :) ? bo ja jakoś nie zauważyłam. A wszytko co robisz to tylko po to żeby pisać jakieś durnoty które potem naiwna osoba przeczyta i weźmie do serduszka że taki limit jest zły to taka firma jest zła :)

 

Ja za to z innej beczki, dlaczego twwoja firma oferuje tak kiepskie limity transferu za tekie ceny? Bo wiesz to strasznie małe limity sa, jak w przychodni :) To była wypowiedz na twoim poziomie :)

 

 

 

Tak, hmm ciekawe :) następnym razem też ci się wbije w temat z ofertą i porobię wodę z mózgu odwiedzającym :) fajnie bedzie :) a tak na serio, głupia odpowiedz z twojej strony :) jestem dzisiaj bardzo bezpośrednia :)

 

 

 

ALE NIE PRZEZ KONKURENCJE, wypowiedzi konkurenci jasno są odbierane jako przejaw działań mających konkretny cel walki z kopnkurencją, sam to dobrze wiesz ale nie mówisz wprost :) sory ale trafiła ci się bezpośrednia osoba :)

 

 

 

No nie wspomnę że twoje nie wnoszą nic do dyskusji...

 

 

 

Widać nie ten poziom :) niestety...

Pozostawię to bez komentarza. Sądzę że każdy kto to przeczyta wyrobi sobie zdanie. Odnośnie moich limitów to mało kto je przekracza. Praktyka pokazała, że są w pełni wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie moich limitów to mało kto je przekracza. Praktyka pokazała, że są w pełni wystarczające.

 

Hmm, no u mnie też nikt nie narzeka, a po tej wypowiedzi widać celowość twoich wypowiedzi i fakt każdy sobie wyrobie odpowiednią opinię, i generalnie szkoda mi czasu na rozmowę która nic na dobrą sprawę nie wnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ty powiem to brutalnie; ty na serio nie widzisz jakie głupoty wygadujesz?

Czy ktoś powiedział że ktoś kogoś oczernia :) ? bo ja jakoś nie zauważyłam. A wszytko co robisz to tylko po to żeby pisać jakieś durnoty które potem naiwna osoba przeczyta i weźmie do serduszka że taki limit jest zły to taka firma jest zła :)

 

Ja za to z innej beczki, dlaczego twoja firma oferuje tak kiepskie limity transferu za takie ceny? Bo wiesz to strasznie małe limity sa, jak w przychodni :) To była wypowiedz na twoim poziomie :)

 

 

 

Tak, hmm ciekawe :) następnym razem też ci się wbije w temat z ofertą i porobię wodę z mózgu odwiedzającym :) fajnie będzie :) a tak na serio, głupia odpowiedz z twojej strony :) jestem dzisiaj bardzo bezpośrednia :)

 

 

 

ALE NIE PRZEZ KONKURENCJE, wypowiedzi konkurenci jasno są odbierane jako przejaw działań mających konkretny cel walki z kopnkurencją, sam to dobrze wiesz ale nie mówisz wprost :) sory ale trafiła ci się bezpośrednia osoba :)

 

 

 

No nie wspomnę że twoje nie wnoszą nic do dyskusji...

 

 

 

Widać nie ten poziom :) niestety...

 

Dramat...

Tak tak... fenomenalnie reprezentujesz swoją firmę. Nie potrafisz sensownie odpowiedzieć na zadane pytania - tylko atakujesz drugą stronę.

Czy limit 50 wiadomości na dobę w stosunku do jednej domeny to mało ? Oczywiście!

Dziewczyno - dam Ci naprawdę dobrą radę. Jeżeli brak CI umiejętności zatrudnij osobę odpowiedzialną za PR... bo to co prezentujesz na forum to żenada.

 

PS. Czekam na kolejną głupią ripostę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

luna przeważnie firmy mają takie limity na GODZINĘ, nie na dobę... szukasz limitów nie tam, gdzie trzeba.. rynek już stworzył "polskie limitowanie" (np. konto@domena1.pl i konto@domena2.pl to to samo konto)... nie próbuj na siłę tworzyć absurdalnej mody, bo to się nie uda.. nie jakiemuś tam Sarnetowi... szczerze powiedziawszy, to słabo (i nieprofesjonalnie) się starasz jako handlowiec swojego pracodawcy wciskać nam tutaj jakiś kit.. może w jakimś Business Center Club czy coś.. ale nie na forum wyjadaczy...

 

I jeszcze rada na koniec: wyłącz shizkę "wesołej businesswoman z ciętym językiem".. znam ten typ internautek - pomyliłaś forum o webhostingu z czatem wp.pl... chyba, że szukasz przysłowiowego "batąga"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy limit 50 wiadomości na dobę w stosunku do jednej domeny to mało ? Oczywiście!

Czytasz to co jest napisane? Na jaką domenę 50 maili limit? Już błędnie piszesz że na domenę a nie na konto :)

 

Każdy tutaj chce dawać tylko cenne rady? Po co skoro o nie nikt nie prosi? :) Ale na siłę próbują uszczęśliwiać innych.

 

Jak już napisałam, u nas jest 14 dni testów i można zobaczyć czy komuś odpowiada oferta czy też nie. Po za pocztą i jej dobrą jakością mamy również wiele innych wartych uwagi rozwiązań :)

 

PS. Czekam na kolejną głupią ripostę ;-)

Widzę że lubisz mnie czytać :) to bardzo miło z twojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×