Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
serious

Parę pytań odnośnie ctn1.com

Polecane posty

Noszę się z zamiarem zakupu serwera dedykowanego w wyżej wymienionej firmie i w związku z tym mam kilka pytań.

Jak wygląda administracja takim serwerem pod win2k3?

Jak wykupic subskrycję na rok, ponieważ gdy klikam na "order" od razu mam wybrane na 3 miesiące i nie da się tego zmienić?

Czy wykupując serwer na rok mogę wcześniej zrezygnować z usługi czy poniosę jakieś konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noszę się z zamiarem zakupu serwera dedykowanego w wyżej wymienionej firmie i w związku z tym mam kilka pytań.  

Jak wygląda administracja takim serwerem pod win2k3?

 

Masz remote desktop i radosnie klikasz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

ad 1 co zapewne przez zdalny pulpit

ad 2 Napewno mozesz sie znimi skontaktowac i omowic warunki.

ad 3 Hmm takie firmy licza bardziej na twoja odpowiedzialnsc kupujesz usluge i placisz za usluge na czas jej trwania. Mysle ze udcieli by ci server i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad 3 Hmm takie firmy licza bardziej na twoja odpowiedzialnsc kupujesz usluge i placisz za usluge na czas jej trwania. Mysle ze udcieli by ci server i nic wiecej.

Mozna liczyc, ze firma z Francji nie bedzie chciala pozywac do sadu osoby prywatnej z Polski. Ale generalnie jak podpisujesz umowe na rok, to przez rok musisz placic i jesli firma dba o swoje interesy, pozwie Cie do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zamawiając serwer płace im tylko za pierwszy miesiąc i żadnej umowy z nimi nie podpisuje, więc nie maja prawa mnie zaskarżyć, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zamawiając serwer płace im tylko za pierwszy miesiąc i żadnej umowy z nimi nie podpisuje, więc nie maja prawa mnie zaskarżyć, czyż nie?

 

Tam się nie podpisuje umowy. Co do programów, możesz instalować co chcesz, oprócz rzeczy związanych z irc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zamawiając serwer płace im tylko za pierwszy miesiąc i żadnej umowy z nimi nie podpisuje, więc nie maja prawa mnie zaskarżyć, czyż nie?
Jak wykupisz hosting tez nie podpiszesz umowy, czyli nie mozesz zaskarzyc firmy gdy ta przestanie oplacona usluge swiadczyc, czyz nie?

 

Mam dziwne wrazenie, ze co niektorzy traktuja sprawy przechodzace przez internet jako "takie na niby", mniejszej wagi i pewne rzeczy sa OK, mimo ze w realu OK juz by nie byly (taka mala dygresja).

 

Mozesz liczyc na to, ze nikt sie czepial Ciebie nie bedzie, bo firma jest z Francji, a Ty z Polski. Ale z gory zakladac, ze oni tylko sobie pisza o tym roku, chociaz nie maja zadnej mozliwosci tego egzekwowac... Jesli nie jestes pewny tego roku, wez serwer gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×