Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gus83

[opinie] streamhost.pl

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Firma: Prosperita s.c. z projektem: http://www.streamhost.pl

 

*Obecnie użytkuje:

64 kbps/25 slotów (radio ustawione na testy) koszt: 75 zł

 

*Plusy:

Bardzo dobrze zorganizowany Panel Administracyjny

Autopilot w standardzie (300 mb na mp3ki)

Bogata oferta

Brak przerw

Pomoc techniczna 9-20 i infolinia za free

Stronka www w standardzie z edycja przez panel administracyjny http://gus83.streamhost.pl/

Atrakcyjna stronka fiormy, ładny template :)

Mozliwosc rozbudowy pakietow.

 

*Minusy:

Nowy projekt, mało opinii

Trzeba samemu sie poki co przekonać o jakosci uslugi, jak na razie fajnie:)

 

*Ogólna ocena:

9

*Status:

Wydaje mi sie ze dziecko superhost.pl ma szanse powodzenia ze wzgledu na bogata oferte, doswiadczenie oraz marke na polskim rynku. Profesjonalne podejscie widac juz po samym przygotowaniu pierwszej wersji serwisu, przemyslane i oddane do użytku w pełni sprawny panel administracyjny. W przyszlosci mam nadzieje rozwinac z nimi wspolprace otwierajac komercyjne radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze dziecko superhost.pl...

Tak, to jest nowe dziecko superhostu a raczej firmy Prosperita s.c. ktora jest wlascielem superhosta.

Swoja droga to ciekawe ile teraz powstanie hostingow oferujacych podobna usluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jakiej marce mowimy?

jak narazie superhost olewa klientów jak TP.S.A.

 

facet w supporcie nie wie co to delegacja domen(!), nie są w stanie odpowiedzieć na proste techniczne pytania.

 

ogólne wrażenie jakie sprawia firma po kontakcie telefonicznym (bo stronka tworzy bardzo dobre wrażenie) jest takie że mają wielki bajzel i nikt nic nie wie. Odebranie (nie odpowiedź na maila!) maila (!) też jest problemem - w firmie hostingowej.

 

Obsługa klienta do dvpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy duży serwis w Superhost i choć są pewne problemy, nie możemy narzekać na obsługę. Jak jest problem, nawet o 22:00, to dzwonimy i ktos tam zawsze stara się pomóc. Tak więc obiektywnie patrząc na obsługę złego słowa powiedzieć nie mogę.

 

Gorzej niestety z pracą serwera wirtualnego. Posiadacze cms-ów jak nuke, postnuke, mogą z lekka osiwieć. Myślę, że za bardzo restrykcyjnie mają ustawione bariery bezpieczeńsrwa - bo wiadomo, że cms-y zużywają nieco więcej mocy niż stronki oparte o html :) Ale i tu nie byłoby problemu, gdyby byli w stanie określić np. która z tabel tak zjada procesy, bo odpowiedź "obciążenie wywołuje plik index.php" jest (delikatnie mówiąc) niewystarczająca.

 

Tajemnicza jest również sprawa pory dnia, w jakich przeciążenia występują - mniej więcej zawsze o tej samej porze i to wcale nie przy jakiejś wielkiej ilości odwiedzających na stronie. Zupełnie jakby w określonych godzinach ktoś zaciągał hamulec ręczny.

 

Ale to z cms-ami, myślę, że właściciele innych rozwiązań powinni być zadowoleni. Polecam, bo oferta nie jest droga, a dają sporo, kontakt z adminami jest na poziomie. Minus to serwery za granicą - może właśnie to jest powodem tych mankamentów, o których pisałam wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiemy juz wszystko hosting to kit!!! Dla tych co chca kupic tam konto odradzam... chyba ze ktos lubi ryzyko! Mysle ze temat mozna juz zakonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×