Skocz do zawartości
Gość

Dlaczego skasowano to o moderatorach?

Polecane posty

Gość

Dlaczego skasowano ten wątek o moderatorach? Myślę, że przyda się troszkę publicznej krytyki.. być może Bartosz bał się linczu publicznego jakości modowania tutaj, ale właśnie opisywałem mój przypadek i chciałbym dodać coś do dyskusji...

 

oto, co napisałem

 

 

W KOŃCU!!!

 

Tak samo z moją rzekomo 4-linijkową sygnaturką, do którego przyp.. się bellerofont (że "sygnaturka nie może być na 4 linijki" czy tam przekraczać 4 linijek, ciekawe czy ktoś o tym wie tutaj na forum - jedyne co, to wiem, że nie można mieć obrazków - ale to też wyszło, bo ktoś komuś zwrócił publicznie uwagę) - ani ostrzeżenia na PW ani nic - od razu 33 procent... i nawet nie wiedziałem dlaczego - czy dlatego, że czasem ostrzej "pojadę" (już za to bym się bardziej zgodził na ostrzeżenie, a nie za durną sygnaturkę!)... inna sprawa - o czym pisałem bellerofontowi - że jak ma się monitor 1024x768 to sygnaturka 'szybciej' się robi wielolinijkowa.. ja mam 19 cali 1280x1024 i nie zauważyłem, żebym miał sygnaturkę na pół strony (a że akurat 4 linijki max miały być to kto to wiedział w ogóle?) ...co monitor, co rozdzielczość, taka długość... więc co to jest za wyznacznik do jasnej???

 

w pewnej chwili, gdy zauważyłem znikanie podpisu, napisałem sobie normalnie w sygnaturce, żeby ktoś przestał usuwać mi podpis, bo po 3-4 razach to już trzeba mieć tupet - jak piszę "kto mi kasuje opis i dlaczego" to taki "moderatorzyna" powinien ruszyć d... i mi napisać coś, a nie w pewnej chwili dostaję 66 procent i zakaz postowania... a na PW bellerofont mi odpisuje, że to nie jego sprawa, nie obchodzi go to, że nie przestrzegam regulaminu i koniec, jak chcę, to mogę to zgłaszać, jemu to wisi... że on nie ma czasu! cholera mnie trafiła! żebym jakimś gnojkiem był na webhelpie - i może nie jestem jakimś mega wyjadaczem, to trochę już tu jestem i jakiś dumny paw nie będzie mi takiego czegoś wyrabiał!

 

dobrze, że w końcu to wychodzi na światło dzienne, bo skoro ktoś jest zawalony pracą i nie ma czasu się przykładać to po co jest moderatorem? phhh... moderatorzy skupiają się na bzdurach!

BOSS został, Blueman i to ma sens, ale jak ktoś jest z "naprawdę starej gwardii" i nie ma czasu albo ochoty - to niech odpuści, a nie byle tylko być tu modem... swego czasu byłem opem, adminem, a potem masterem jednego czy dwóch dość znanych pogawędek online i zauważyłem to samo - trzymanie się stołków na chama... to chyba typowe w polityce, w PZPN-ie i... niestety w Sieci...

 

mam nadzieję, że jakiś mod mi nie skasuje tego tekstu, bo mu się nie podoba moje zdanie - to chyba nie o to chodzi? wiem, że czasem mi odwala, ale trudno - takie życie ...mija 10 minut i jak zdążę wyedytować, to moje szczęście.. jak nie, to trudno.. jestem narwany i czasem dosadny.. ale niech ktoś nie robi mnie w jajo takim postępowaniem, jakie wyżej opisałem!

 

UFFFFFFFFFFFFFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez takie 'zachowania' coraz mniej sensownych osób się wypowiada... nie będę pokazywał palcem, ale to prawda..

miałem też coś napisać o moderatorach, ale ugryzę się w język.. no w sumie w tym przypadku w palce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś - nie wiem czy to mod przestawiał w sygnaturce Hosting www od 455 zł a nie od 45 zł :P pewnie scz..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jesteś pewny że to scz ? 100% ? Jak nie to siedź cicho. Oskarżenia łatwo jest rzucić, gorzej jest z ich wycofaniem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)
§ 3 Sygnatura (podpis):

§ 3.1 Podpis powinien mieć maksymalnie cztery linijki tekstu.

§ 3.2 Zezwala sie na umieszczenie w podpisie reklamy firm ale nie innych konkurencyjnych for i serwisów.

§ 3.3 Zabrania się umieszczania w podpisie banerów i innych grafik.

§ 3.4 Maksymalny rozmiar czcionki w sygnaturce to rozmiar '2'

§ 3.5 Podpis nie może zawierać żadnych słów niecenzuralnych i ogólnie uważanych za obraźliwe.

Mi kiedyś - nie wiem czy to mod przestawiał w sygnaturce Hosting www od 455 zł a nie od 45 zł :P pewnie scz..;]
Przecież scz nie jest moderatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi: chyba nie warto rozpamietywac takiej rzeczy, zwlaszcza w kontekscie tego co napisal p. Wiele osob dostalo ostrrzezenia za nieregulaminowa sygnature i problemu nie bylo.

 

jarek: moze poprawe poziomu forum (z ktorym rzeczywiscie od dluzszego czasu bywa roznie) warto zaczac od Twojego podpisu pod avatarem? :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z decyzją administracji forum, wątek został przeniesiony do piaskownicy,

gdzie będzie dostępny do końca bieżącego miesiąca kalendarzowego.

 

Użytkownicy proszeni są o wpisywanie swoich uwag dotyczących funkcjonowania forum i pracy moderatorów,

a także ewentualnych propozycji zmian.

 

Moderatorów uprasza się o NIE zabieranie głosu w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Forum działa OK, do moderatorów zastrzeżeń nie mam ale odnoszę wrażenie o cichej wojnie Sponsi VS. Bellerfont. Prócz tego jestem za tym żeby w piaskownicy pisało się o wszelakich bzdetach ale z umiarem. W pozostałych działach zrobić autorytaryzm. Dodatkowo proponowałbym podzielenia forum na kilka części: Nowicjusze/ Początkujący, Zaawansowani, Organizacja (ogłoszenia, żale itd) i Piaskownica ale z możliwością pytania na szybko: potrzebuje pilnie jakiejś odp, pisze posta, dostaje odp, temat do archiwum/ kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyluzować, bo WHT to powoli forum o...

 

Przesadzaniu. Dodając krzaki wychodzi forum ogrodnicze.

 

Przesadzanie, bo była taka reakcja moderatorów, ale też przesadzona reakcja "publiczności". Przesadzone są też coraz bardziej pozostałe posty.

 

- wystarczy o coś zapytać i już lecą "krzaki" - w każdym temacie robi się gadka o krzakach. Proponuję powoli zacząć dawać jakieś ostrzeżenia za to.

 

- proponuję też trochę mocniej reagować na akcje typu: użytkownik a i b (Ew jeszcze c) robią sobie pogawędkę, albo się wykłócają.

 

- w momencie kiedy moderator ingeruje mocniej powinien informować o tym. Jeśli przy zmianie podpisu nie informuje, to faktycznie można mieć do niego pretensje.

 

- Nie zróbcie nagle teraz jakiegoś rozdawnictwa moderatorów. Może lepiej przydzielać powoli, w ramach ustawania aktywności poprzednich (każdemu to się z czasem nudzi). Nie dawajcie tylko proszę moderatora np. nvu i nawet się nie zastanawiajcie nad tym. M.in. dlatego, że przesadzał z tym jak go chciał, ale też wiele razy "nie mówił prawdy".

 

 

PS> dziwię się, że np temat o sylwestrze nie poszedł w połowie do kosza. Licytacja kto ile czego (fajerwerków, %, czy kobiet) w tę jedną noc chyba bardziej nadaje się do kosza niż piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnoszę wrażenie o cichej wojnie Sponsi VS. Bellerfont.
Jeżeli wnioskujesz to tylko na podstawie tego co napisał Sponsi, to potraktuj to raczej z przymróżeniem oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sponsi jest porywczy i przyznał to publicznie i to jest + że pptrafi się do tego przyznać. Ale takie ciągłe pacyfikowanie go uważam za przejaw wojny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Proponuję wyluzować, bo WHT to powoli forum o...

 

Przesadzaniu. Dodając krzaki wychodzi forum ogrodnicze.

 

Przesadzanie, bo była taka reakcja moderatorów, ale też przesadzona reakcja "publiczności". Przesadzone są też coraz bardziej pozostałe posty.

 

- wystarczy o coś zapytać i już lecą "krzaki" - w każdym temacie robi się gadka o krzakach. Proponuję powoli zacząć dawać jakieś ostrzeżenia za to.

 

- proponuję też trochę mocniej reagować na akcje typu: użytkownik a i b (Ew jeszcze c) robią sobie pogawędkę, albo się wykłócają.

 

- w momencie kiedy moderator ingeruje mocniej powinien informować o tym. Jeśli przy zmianie podpisu nie informuje, to faktycznie można mieć do niego pretensje.

 

- Nie zróbcie nagle teraz jakiegoś rozdawnictwa moderatorów. Może lepiej przydzielać powoli, w ramach ustawania aktywności poprzednich (każdemu to się z czasem nudzi). Nie dawajcie tylko proszę moderatora np. nvu i nawet się nie zastanawiajcie nad tym. M.in. dlatego, że przesadzał z tym jak go chciał, ale też wiele razy "nie mówił prawdy".

 

 

PS> dziwię się, że np temat o sylwestrze nie poszedł w połowie do kosza. Licytacja kto ile czego (fajerwerków, %, czy kobiet) w tę jedną noc chyba bardziej nadaje się do kosza niż piaskownicy.

 

w rzeczy samem nic dodac nic ujac

plus to co kolega Sponsi pisze ...

nie wiadomo kiedy, o której godzine i nagle temat znika ...

 

oj koledzy koledzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moderatorów uprasza się o NIE zabieranie głosu w dyskusji.

A ja chętnie bym wysłuchał kilku krytycznych zdań na mój temat. Samemu przed lustrem nie będę gadać i samego oceniać, bo to by było chore, a i tak nie dowiedziałbym się czy "jestem dobry", czy "do kitu moderatorem".

 

Tym bardziej jawnie na forum jeśli ktoś się nie boi się takich uwag wypowiadać i robi to kulturalnie, to czemu nie??

 

Przeprowadzenie sondażu na najlepszego moderatora/admina nie ma sensu, ale wylewanie żali o coś do Nas uważam, że jak najbardziej. Forum mamy wspólnie budować, a nie każdy oddzielnie. Dlatego wspólna wymiana zdań/poglądów na to, kto komu się nie podoba jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

fajnie, że jednak został przywrócony ten wątek pomimo kolejnej lekkomyślnej decyzji bellerofonta (wnioskuję, że to on po "przez kogo" w koszu) - nawet to coś znaczy

 

p i Pawel_15 - ale ja miałem najpierw kasowaną sygnaturę bez żadnego tekstu - i ją naprawiałem i tak ze 4 razy.. wystarczyło mi na PW napisać - tu chodzi o lenistwo i olewkę, a nie o pacyfikowanie... rozumiem, gdybym dostał za teksty ostrzeżenie - z tekstem "masz tu 33 procent za swoje teksty" - to ja nawet się zgodzę.. ale chodzi o brak profesjonalizmu moderatora, a słyszałem, że nie tylko ja tak "z choinki" dostawałem 'procenty'

 

nie ma żadnej wojny, po prostu moderator zachował się nie jak moderator, tylko jak... nie wiem jak, pochopnie, olewczo - no tylko tak mogę to nazwać

 

myślę, że krzaczorstwo i z pozoru "głupie" posty będą zawsze... poza tym dla jednego są głupie, dla innego już nie... kwestia ustalenia jak na nie reagować (w sensie moderatorzy czy mają je przenosić gdzieś czy nie - czy ma być jakieś forum "mój pierwszy post" albo "jestem zielony, mam głupie pytanie").. i nie ma co zgrywać kozaków, bo to słowo się ładnie rymuje z "buraków" i można na takich wyjść przy okazji... (i tyczy się to nie tylko moderatorów) i od razu miażdżyć..

 

dla przykładu: myślę, że dobra jest zasada podawania danych firmy w ofertach - i tego typu zasady są potrzebne... nie wiem, czy trzeba rozdzielać na początkujących i zaawansowanych... to nie moje forum, nie mam aż takiego doświadczenia w forach i Bartosz pewnie wie co to ma być za forum i jak funkcjonować... wiem jedno - nie wydaje mi się, aby dobrze by było, gdyby się działo tak, jak w moim przypadku... ja powtarzam zawsze w sklepie, na poczcie, na ulicy: ja wykonuję to, za co się zabiorę, profesjonalnie - i oczekuję tego samego od innych.. a jak ktoś nie daje rady/nie umie/ nie może - to niech nie trzyma się stołka, tylko zajmie swoimi sprawami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie.. Jak któryś moderator coś usuwa, zmienia, przenosi, wycina, niech ma odwagę się podpisać.. a nie moderator1 :P

Wtedy będzie wiadomo z kim gadać lub komu prztyczka za nagorliwość. Będzie także widać, który z Was moderatorów cokolwiek robi, wkładając swój czas w rozwój WHT.pl a który tylko jest dla krzesełka, tudzież posadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mialem także stopke nie zgodną z regulaminem, gdyż posiadałem grafikę, ale dostałem wiadomość z przypomnieniem i prośbą o zmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Negatyf, sugerujesz, że sie podlizuje ???

Nie, ogólnie napisałem, bo wiem jak jest na innych forach - zawsze ktoś to robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia moda. Bartek kiedyś napisał mi że mam nieregulaminową sygnaturkę, spytałem o co dokładnie chodzi. Poprawiłem od razu i nie było problemu.

 

Regulamin jakoś uległ zmianie (z tego co wiem to nikt nie został poinformowany o dodawaniu pkt. w/w limitów sygnaturek). Warny dostało pewnie dużo osób, bez poinformowania. W sumie moim zdaniem to punkt ten nie ma żadnego sensu, nie przyspiesza ładowania strony, nie przesadzajmy że były jakieś problemy z długim przewijaniem tematów, ja czegoś takiego nie zauważyłem.

 

Jak coś to nie mam nikomu nic za złe, ja mam wy***ane na wszelkie warny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administracja używa starych CRT 15" w rozdzielczości 640x480 i mają problemy z przewijaniem strony. :P

 

Ja osobiście byłbym za wprowadzeniem zakazu bezmyślnego tworzenia tematów - zaostrzyć regulamin dotyczący działu Prośby.

W dziale piaskownica określić zakres poruszanej tematyki chociażby do IT.

Usunąć cały dział dotyczący serwerów gier - fatalnie niski poziom dyskusji tam panuje.

Pracujmy wszyscy razem dla forum - SPWHT. (Socjalistyczna Partia WebHostingTalk) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×