Skocz do zawartości
tomsson

start z biznesem hostingwym

Polecane posty

proponuje zapoznac się z kilkoma pozycjami wydawnictwa helion

 

 

 

ps. mam pomysł na dobrą książkę krzak ćwiczenia praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie, odpuść sobie. Co najwyżej dla siebie i paru znajomych możesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Witam.

Mam male pytanko czy przy dostepnosci internetu 6mb/s jest sens ze startem z firma hostingowa?

 

6/6 ? odpowiedni routing ? why not ? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam male pytanko czy przy dostepnosci internetu 6mb/s jest sens ze startem z firma hostingowa?

Warunki domowe?

Nie nie i jeszcze raz NIE.

Piszę to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Witam.

Mam male pytanko czy przy dostepnosci internetu 6mb/s jest sens ze startem z firma hostingowa?

 

Witam.

hmmmm jeżeli 6/6 to może Pan robić ale nie ma Pan GBPv4 i innych potrzebnych otocznych rzeczy do prawidłowego działania serwera w sieci.

 

Chyba Pan ostatnio pisał do mojego pracownika o test serwera dedykowanego a następnie napisał, że ma 6 mbits i chce zrobić hosting w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.

hmmmm jeżeli 6/6 to może Pan robić ale nie ma Pan GBPv4 i innych potrzebnych otocznych rzeczy do prawidłowego działania serwera w sieci.

 

Chyba Pan ostatnio pisał do mojego pracownika o test serwera dedykowanego a następnie napisał, że ma 6 mbits i chce zrobić hosting w domu....

 

No bez urazy, ale to już krzaczki wykazują wyższą inwencję twórczą :mellow: Promocja na Kimsufi 2XL to powinniście z niej korzystać :) Hosting w domu - pomysł kiepski nawet gdyby chcieć sprzedawać darmowe konta :)

 

PS. co do tych 6Mbps - na 99,99% jest to zwykły domowy adsl, więc możesz na spokojnie iść spać i zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej :mellow: Dajcie mu szanse.. Jeśli to symetryczne łącze, czyli dla wyjaśnienia prędkość ściągania jest równa prędkości wysyłanych danych to możesz postawić i napisać o tym i wtedy zobaczymy jak to śmiga i powiemy co i jak. Może nawet jak warunki domowe nie będą odpowiednie to na pewno ktoś ci podpowie jak należy i co zmienić w samych ustawieniach servera. Pozdrawiam i daj znać jak postawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie te czasy kiedy wystarczyło postawić stary autobus na parkingu aby być restauratorem,

nawet go Chmuri nie podpuszczaj, bo tylko straci czas a jak jakimś przypadkiem złapie klientów to i opinie na starcie :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Edart ale chodziło mi dla nas do testów :mellow: Myślisz że bym takiemu człowiekowi brać za to pieniądze pozwolił z srv w domu ?? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na początek proponuję podłączyć mózg do prądu.

 

Za takie pytania powinny być warny, a nawet od razu bany.. masakra..

rzeczywiście, wakacje się zbliżają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się spytam..

Dlaczego w takich prośbach zawsze podane jest jedynie łącze, a gdzie inne "sprawy" począwszy od zasilania, etc... ?

Skoro tak piszecie to chyba nie wiecie jakie "bum" można zrobić w zwykłym bloku czy budynku (mowa o zwykłym oś. mieszkalnym).

Osoba mająca pojęcie o elektryce wie o co chodzi (zaznacze, o elektryce, a nie elektronice).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam Adrianie ale osoba nie podała żadnych szczegółów ani typu zabeczenia jakie posiada w mieszkaniu ile amperów itp jakim kablem jest pociągnięte zasilanie czy "pół torówką" choć też się zdarzają czy bezpiecznym 2,5 Fi.A boomu nie będzie bo zakładałem że to będzie normalny PC skoro nie podał żadnych szczegółowych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×