Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malas

[Sprzedam]Szwajcarskie domeny.

Polecane posty

Witam, dziś na sprzedaż wystawiam dwie atrakcyjne domeny. Myślę, że druga duuużo lepsza.

http://www.sedo.com/search/details.php4?do...amp;language=pl RealEstate24.ch

 

 

http://www.sedo.com/search/details.php4?do...amp;language=pl VotreBanque.ch (z francuskiego Twój Bank)

 

W razie zainteresowani zapraszam do złożenia oferty na sedo lub PM/

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak domeny również.

 

Łamiesz regulamin

 

Ale OK. Każdy orze jak może

 

 

Te domeny wiele warte?

Tak, ale nie w POLSCE!

I co z tego, że domeny(twoj-gps+idn) również? Wyraźnie napisałem, że można za dużo wyższą kwotę sprzedać za granicą. Skończ już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa gdyby jeszcze miały końcówki inne, to może

 

Jezu..jak się nie znasz to nie pisz. Dlaczego niby domeny szwajcarskie mają być gorsze niż polskie?Jedynie jest ich sporo miej zarejestrowanych, ponieważ można zauważyć iż tam się rynek dopiero rozwija..

 

VotreBanque.ch to to co TwojBank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprzedaj im a nie nam :P

 

Zapytań wysłałem baardzo dużo i teraz czekam. Uznałem jedynie, że jeżeli w Polsce udałoby się sprzedać za odpowiednią kwotę to mogę wystawić..co mi szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ty się znasz. Sam widzisz, że nikt tam nie chciał kupić tych domen, to próbujesz je sprzedać naiwniakowi w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ty się znasz. Sam widzisz, że nikt tam nie chciał kupić tych domen, to próbujesz je sprzedać naiwniakowi w kraju.

 

Czy ja pisałem, że się znam?Gdzie niby mam widzieć, że nikt "tam"(gdzie?) nie chciał kupić tych domen?Domeny mam od 2 dni, ledwo zdążyłem zapytania powysyłać, a Ty takie coś piszesz..nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie niby mam widzieć, że nikt "tam"(gdzie?) nie chciał kupić tych domen?

 

Zapytań wysłałem baardzo dużo i teraz czekam.

 

Tam - w Szwajcarii?! (pomyśl)

 

Skoro zarzucasz mi, że się nie znam, to znaczy, że Ty masz większą wiedzę. Bo tylko wtedy możesz sobie rzucać takimi stwierdzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam - w Szwajcarii?! (pomyśl)

No coś Ty..nie domyśliłem się:/

 

Może to Ty pomyśl i to logicznie. Domenę posiadam od dwóch dni. Wczoraj wysłałem zapytania. Jak mogę widzieć, że nikt nie chce ich tam kupić?Czasami trzeba czekać dużo więcej, aby sprzedać coś.

 

Dla przykładu mogę podać, że niemiecki odpowiednik tej samej domeny czyli:ihrebank.ch posiada Raiffeisenbank. Wystarczy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, najpierw czepiasz się słówek, potem odpowiadasz na pytanie retoryczne ;) no nic.

 

To tak, po pierwsze jesteś niesłowny, co już powinno Cię przekreślić, najpierw twierdzisz, że "nie masz czasu" sprzedać za granicą, ale jednak ofertę przesłałeś. Samo stwierdzenie "nie mam czasu" jest śmieszne, masz czas siedzieć na forum, a zarobić kilka groszy nie? Lenistwem też tego usprawiedliwić nie ma jak za bardzo.

 

Po drugie, pierwsza domena to totalna porażka, druga już niby lepsza, ALE w języku francuskim, używa go w Szwajcarii jedynie 19% ludności, to już o wiele lepiej byłoby gdyby to był język niemiecki. Szczególnie, że w Szwajcarii nie mieszka zbyt dużo ludzi. Jeszcze moim zdaniem adres TwojBank jest średni, ale jak tam uważasz.

 

Po trzecie, skoro domen jest dużo mniej zarejestrowanych, to oznacza, że mało kto interesuje się tak naprawdę kupnem domen, skoro może jeszcze ciekawsze upolować, znowu zaznaczając, że jest to mały kraj.

 

I jeżeli ktoś teraz zapłaciłby za te domeny 7tys. zł, wątpię by w ciągu najbliższych kilku lat był w stanie sprzedać je za taką sumę za granicą, a musiałby płacić za odnowienie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, najpierw czepiasz się słówek, potem odpowiadasz na pytanie retoryczne ;) no nic.

 

To tak, po pierwsze jesteś niesłowny, co już powinno Cię przekreślić, najpierw twierdzisz, że "nie masz czasu" sprzedać za granicą, ale jednak ofertę przesłałeś. Samo stwierdzenie "nie mam czasu" jest śmieszne, masz czas siedzieć na forum, a zarobić kilka groszy nie? Lenistwem też tego usprawiedliwić nie ma jak za bardzo.

 

Wysyłanie bardzo dużej ilości maili zajmuje mnóstwo czasu to raz,siedzenie na forum to co innego.

 

 

Po drugie, pierwsza domena to totalna porażka, druga już niby lepsza, ALE w języku francuskim, używa go w Szwajcarii jedynie 19% ludności, to już o wiele lepiej byłoby gdyby to był język niemiecki. Szczególnie, że w Szwajcarii nie mieszka zbyt dużo ludzi. Jeszcze moim zdaniem adres TwojBank jest średni, ale jak tam uważasz.

 

Mówiłeś, że się nie znasz..i masz rację bo według doświadczonych domainerów nie jest ona najgorsza, ale wyraźnie słabsza od votrebanque.

http://www.swconsult.ch/cgi-bin/banklist.pl - jest sporo banków, które używają francuskiego.

 

 

 

Po trzecie, skoro domen jest dużo mniej zarejestrowanych, to oznacza, że mało kto interesuje się tak naprawdę kupnem domen, skoro może jeszcze ciekawsze upolować, znowu zaznaczając, że jest to mały kraj.

Rynek się rozwija jak już wspomniałem. W Polsce Ci ludzie, którzy hurtowo rejestrowali domeny (lata 1999-2000) teraz są bogaci. Duża różnica jest pomiędzy rynkiem polskim, a szwajcarskim.

 

 

 

I jeżeli ktoś teraz zapłaciłby za te domeny 7tys. zł, wątpię by w ciągu najbliższych kilku lat był w stanie sprzedać je za taką sumę za granicą, a musiałby płacić za odnowienie jeszcze.

 

Odnowienie w ovh.pl bo tam je zarejestrowałem kosztuje 20zł(dla domen .ch), to jest niska kwota według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rynek domen szwajcarskich jest bardziej rozwiniety od naszego...

 

Nie powiedziałbym..domen polskich jest zarejestrowanych około miliona jak dobrze pamiętam.Gdzieś widziałem ranking, znajdę to podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłanie bardzo dużej ilości maili zajmuje mnóstwo czasu to raz,siedzenie na forum to co innego.

 

To wystaw na aukcji?

 

Mówiłeś, że się nie znasz..i masz rację bo według doświadczonych domainerów nie jest ona najgorsza, ale wyraźnie słabsza od votrebanque.

http://www.swconsult.ch/cgi-bin/banklist.pl - jest sporo banków, które używają francuskiego.

 

To, że używają, to oczywiste, w końcu 19% ludności mówi w tym języku, ale w reklamach itp o wiele popularniejszy jest choćby angielski i bez wątpienia niemiecki.

 

A ci doświadczenie domainerzy to kto :>?

 

 

Rynek się rozwija jak już wspomniałem. W Polsce Ci ludzie, którzy hurtowo rejestrowali domeny (lata 1999-2000) teraz są bogaci. Duża różnica jest pomiędzy rynkiem polskim, a szwajcarskim.

 

10 tys. mniej zarejestrowanych domen niż w pl ;) specjalista pełną gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wystaw na aukcji?

No, ale pomyśl..banki(bo z taką domeną do nich piszę) przykładowo sprawdzają jakieś tam aukcje?

do nich trzeba samemu napisać z ofertą..

 

A ci doświadczenie domainerzy to kto :>?

Użytkownicy di.pl

 

 

 

 

10 tys. mniej zarejestrowanych domen niż w pl ;) specjalista pełną gębą

 

Jakaś to liczba jest choć nie duża. Mistrzu wybacz;(

 

:P

 

I skończ już. Chcesz kupić?nie, więc zamilcz bo syf się zrobił. Mogłeś na pw chociaż napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, żeby na di.pl ktoś o tej domenie się wypowiadał. Co do sprzedaży to i tak żaden bank tego nie kupi, nie łudź się. Twoja analiza rynku również niezwykle trafna, jak dla mnie 1 198 105 domen w kraju gdzie mieszka 7,5 mln ludzi, to bardzo dużo. I nie rozkazuj mi, bo śmieszny jesteś w tej swojej prostocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałem, żeby na di.pl ktoś o tej domenie się wypowiadał. Co do sprzedaży to i tak żaden bank tego nie kupi, nie łudź się. Twoja analiza rynku również niezwykle trafna, jak dla mnie 1 198 105 domen w kraju gdzie mieszka 7,5 mln ludzi, to bardzo dużo. I nie rozkazuj mi, bo śmieszny jesteś w tej swojej prostocie.

Czy ja Ci rozkazuje?zabawne..niezbyt uważnie śledzisz tematy jak widać. Zresztą prywatnie użytkowników również się pytałem. I skąd Ty możesz wiedzieć czy ktoś to kupi czy nie?wróżka jesteś?

A co do ilości domen na liczbę mieszkańców to rzecz jasna masz rację.

 

Dobra ja już zakończyłem z Tobą rozmowę.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 tyś ma same OVH dzięki domeną za FREE.

 

Chodzi Ci o tą promocje co była u nich niedawno?;) O tym milionie polskich wcześniej gdzieś czytałem, zanim wyszła ta promocja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
800 tyś ma same OVH dzięki domeną za FREE.

 

Omg, oni maja ogolnie 800k domen, nie .pl ;)

 

Znaczy tyle jest u nich zarejestrowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×