Skocz do zawartości
Gość Pokuć

PoKeMoN Hacked

Polecane posty

to ze wordpress to przemo jako blog to chyba wiadome przynajmniej ja tak uwazam, a co do zhakowanych blogow opartych o ten skrypt to jest ich wiela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to że takich rzeczy

http://www.locos.pl/content/view/3147/43/

jest w pierony i co chwilę wyłażą nowe...

 

Nie ma skryptu doskonałego:)

 

Mi tam się podoba jego funkcjonalność itp, dlatego go poleciłem :) . Nie miałem jeszcze jakiś większych problemów z nim. Sam na razie ostro testuje nową bete.

 

Zresztą stary twój przykład:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma skryptu doskonałego:)

 

Mi tam się podoba jego funkcjonalność itp, dlatego go poleciłem :) . Nie miałem jeszcze jakiś większych problemów z nim. Sam na razie ostro testuje nową bete.

 

Zresztą stary twój przykład:P

To życzę radosnej dalszej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę radosnej dalszej zabawy...

 

Pozostaw to dla siebie. To, że Ci się nie podoba, nie lubisz Wordpressa - twoja sprawa. Ja mu go poleciłem i to też moja sprawa, więc poprostu jak masz takie głupie posty nabijać to sobie daruj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaw to dla siebie. To, że Ci się nie podoba, nie lubisz Wordpressa - twoja sprawa. Ja mu go poleciłem i to też moja sprawa, więc poprostu jak masz takie głupie posty nabijać to sobie daruj.

Nie nie lubie, tylko podałem konkretny powód. A twoim argumentem jest to, że data podanego przykładu pochodzi sprzed kilku miesięcy... Mam szukać specjalnie na okrągło dla ciebie świeżutkich zhakowanych wordpresów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Widzę że temat się ciekawie rozwinął, sugeruję jednak obrzucanie się argumentami w kulturalny sposób a nie brązem w wulgarny :) Ja znów popatrzałem na Drupala i troche się zniechęciłem patrząc na jego strukture katalogów, plików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat się ciekawie rozwinął, sugeruję jednak obrzucanie się argumentami w kulturalny sposób a nie brązem w wulgarny :) Ja znów popatrzałem na Drupala i troche się zniechęciłem patrząc na jego strukture katalogów, plików...

Tzn. co nie gra? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie lubie, tylko podałem konkretny powód. A twoim argumentem jest to, że data podanego przykładu pochodzi sprzed kilku miesięcy... Mam szukać specjalnie na okrągło dla ciebie świeżutkich zhakowanych wordpresów?

 

Nie jest to moim argumentem..poprostu wcześniej nie wiedziałem( nie szukałem też) o hackach, lukach w wordpressie. Poleciłem mu go, a Ty się poprostu przyczepiłeś tym tekstem "Życzę radosnej dalszej zabawy"

 

 

 

 

tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to moim argumentem..poprostu wcześniej nie wiedziałem( nie szukałem też) o hackach, lukach w wordpressie. Poleciłem mu go, a Ty się poprostu przyczepiłeś tym tekstem "Życzę radosnej dalszej zabawy"

 

 

 

 

tyle na ten temat

może z łaski swojej popatrz na co to była odpowiedź, na twój mało uargumentowany tekst n/t daty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może z łaski swojej popatrz na co to była odpowiedź, na twój mało uargumentowany tekst n/t daty

 

dodałem na końcu tego tekstu z tą datą ":)" i on nie miał takiej wagi przywiązywać do tego wszystkiego;)

 

 

Dobra ja tam już nie robie ot bo nie chce mi się już kolejnych postów nabijać, jesteś niezmordowany w tej sprawie chyba.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja też ostatnio widziałem shackowanego WP :)

Heh, zabezpieczenia to ciąg zer i jedynek wystarczy je dobrze poprzestawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zgadzam się z poprzednikiem ;) Wszystko idzie złamać, zhakować tyle że zysk z tego taki że włamał się dla sportu albo żeby życie uprzykrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krokodyl wychodzi na to, że nie należy używać żadnych systemów zarządzania treścią bo wszystkie dziurawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokodyl wychodzi na to, że nie należy używać żadnych systemów zarządzania treścią bo wszystkie dziurawe.

 

A gdzie ja sformułowałem taką tezę? Proszę nie wkładać w moje usta czegoś czego nie powiedziałem - dyskusja toczyła się na temat wordpressa i jego dotyczy moja opinia. Po prostu jedne są mniej dziurawe a inne bardziej, jak w życiu - nie ma rzeczy idealnych, są tylko lepsze lub gorsze. Akurat, moim skromnym zdaniem, można dokonać szczęśliwszego wyboru niż wordpress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×