Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
files

Skuteczny mailing do 5200+ Osób PEWNOŚĆ!

Polecane posty

Witaj,

Oferuję mailing do wszystkich użytkowników forum www.amx-board.com

Statystyki:

Liczba postów: 13810 | Liczba tematów: 2871 | Liczba użytkowników: 5218 - i rośnie!

 

Jest to forum o Counter-Strike, lecz w większej wadze są poruszane także takie teamty jak: hosting, komputery, oprogramowanie, filmy, muzyka oraz wiele innych.

 

Nie kupuj mailingu na aukcjach gdzie jest on wysyłany z portali typu: Skarbonka, Funny-mails, Bitmails emaili z takich stron nikt nie czyta lub czyta tylko dla zarabiania.

 

- Mailing jest legalny wszyscy użytkownicy wyrazili zgodę na otrzymywanie maili!

- Wysyłamy mailingi również w formie HTML, bez żadnych dodatkowych opłat. Pamiętaj jednak, aby dostarczyć nam gotowy kod html. W innym przypadku formatowania tekstu nie zostaną uwzględnione, a mailing zostanie wysłany w formie czystego tekstu.

- Nie jest to baza umarła forum ciągle się rozwija

 

Płatność:

- przelew na konto Inteligo

- PayPal

 

http://allegro.pl/item480540328_skuteczny_...ob_pewnosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam, wysyłają tyle spamu miesięcznie, że do nikogo to już zapewne nie dochodzi, bo są od tego filtry.

 

Od 6 miesięcy (jakoś tak) w skrzynce wyszukując frazę amx-board.com znalazło ponad 900 wiadomości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

no dobrze ale czego chcesz za to AZ 9 zl ??? kiedy wartosc wynosi ok 4 -5 :) w sumie piwo mogl bym za to postawic jesli chcial bym na zlosc zrobic komus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

files tak się składa, ze z cscenter rzadko przychodzą mi reklamy, a zato od was było ich tak dużo że zmieniłem adres email na jakis inny, bo i tak nei krozystałem z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×