Skocz do zawartości

Polecane posty

Jest ktoś kto wykupił u nich VPsa i teraz mu nie działa? Mes - Ty się nie liczysz :P

 

Tak jest. Mi na przykład nie działa nic. Dlatrgo próbowałem złapać kontakt i zong. Brak na wszystkim. No chyba żeby pojechać do kolesia do domu hehe ale pewnie i stamtąd się zwinął jeśli podał prawdziwy adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo maja problemy ale wtedy jakos by o tym poinformowali wiec ja obstawiam ze juz go nie zobaczycie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tu czegoś nie rozumiem...

 

Świetne podejście do klienta (w każdym razie na forum), oferta interesująca na której nie mogli zarobić, widać że wiedzieli co piszą... i się zwijają? Chociaż, to powiązanie z drvps było podejrzane na samym początku :P

 

Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tak długi okres bez żadnego info dla klientów oznacza totalną olewkę klientów i to z premedytacją,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, załóżmy żę do stycznia mi będzie działać ten VPS,ale za taką kasę już nie przedłużę go, no nie?

A w jaki sposób miałbyś to zrobić skoro jest jak jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w jakim sensie pójdzie na policje z fakturą ? skoro VPS mu działa itp. a nie dziła tylko strona głowna firmy i support

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z fakturą na policje a nie żalić się!

O policji można zapomnieć. Żeby przyjęli wniosek o przestępstwie kwota musi być większa. Kiedyś to była ponad 450zł. Jeśli mniejsza jest od minimalnej to nawet nie będą chcieli z tobą rozmawiać i odpowiedzą, że za mała kwota i co najwyżej można z powództwa cywilnego dochodzi praw. Popytaj najwyżej taryfiarzy jak to wygląda :lol: . Znajomy mi opowiadał o kolesiach jeżdżących z nimi którzy nie płacą i każą się zawozić na policję np jak nie zapłacą 100zł. Nawet jak ich zabierzesz na policję to i tak pomimo przyprowadzenia takowego nie przyjmują zgłoszenia właśnie z tego powodu.

Już prędzej trzeba by było zbiorczo zgłosić to np do federaji konsumentów.

 

Fakury dawali w pdf mailowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w jakim sensie pójdzie na policje z fakturą ? skoro VPS mu działa itp. a nie dziła tylko strona głowna firmy i support

 

Na moje oko to mogą być też vpsy od hetznera - i nie koniecznie musieli hetznerowi za nie zapłacić bo hetzner pobiera kaske z opóźnieniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O policji można zapomnieć. Żeby przyjęli wniosek o przestępstwie kwota musi być większa. Kiedyś to była ponad 450zł. Jeśli mniejsza jest od minimalnej to nawet nie będą chcieli z tobą rozmawiać i odpowiedzą, że za mała kwota i co najwyżej można z powództwa cywilnego dochodzi praw. Popytaj najwyżej taryfiarzy jak to wygląda :lol: . Znajomy mi opowiadał o kolesiach jeżdżących z nimi którzy nie płacą i każą się zawozić na policję np jak nie zapłacą 100zł. Nawet jak ich zabierzesz na policję to i tak pomimo przyprowadzenia takowego nie przyjmują zgłoszenia właśnie z tego powodu.

Już prędzej trzeba by było zbiorczo zgłosić to np do federaji konsumentów.

 

Fakury dawali w pdf mailowo

 

Zależy to od osoby przyjmującej sprawę , kiedyś na allegro gość nie przysłał mi procesora (80zl) miał 1 komentarz i fałszywe dane w allegro (założył kiedyś konto bez aktywacji) , policjant podciągnął to pod oszustwo ( a nie jako kradzież ) i gość po pewnym czasie odesłał sam pieniążki a do domu przychodziło mi jeszcze kilka zawiadomień o terminach rozpraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by się wypowiedziała na ich temat osoba z firmy która niby według enno jest ich partnerem. Ponoć od nich np mieli DA. Może wniesie coś nowego do tej sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaje** skrwy***** kupiłem VPS Linux EXPERT na rok z panelem Direct Admin nie otrzymałem faktury, brak kontaktu jeśli te dane z Lipskiem są prawdziwe to ja mam do niego jakies 120km więc kur** pojade do niego, ale jak go dorwe to powyrywam mu nogi z dupy i powiesze za jaja. h**!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... ktoś z "ich" partnerów się wypowie :)

 

prezes z hetznera pewnie :lol: ...

róbcie kopie i szukajcie nowych "tanich" vps-ów, może na allegro się coś znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Narzekacie na inne firmy że to źle tamto źle... a czy np ja lub inna firma która ma jakiś problem a dalej działa zrobiła coś tak karygodnego ? jak enno ? Zastanówcie się kolejnym razem u kogo kupujecie usługi... Tel kom to nie wszystko stacjonarny to już coś i pewność kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie poważnie mi podali nazwę takowej firmy. Twierdzili, że to jest ich partner i od nich mają DA. Nawet odesłali mnie do pomocy a pro co do DA na stronę tej firmy wieczorem przed padem serwerów. Napisali mi wyraźnie, że są partnerami.I że czekają na PL które ta firma miała im podesłać rano następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście dziwi jeden dość istotny fakt, otóż jak to jest, iż osoby które są aktywnymi użytkownikami tego forum i znają różne przekręty to mimo tego nadal dają się nabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Adrian:

Tak, to jest bardzo dziwne. Ale teraz widzimy, co 10zł/miech za vpsa z 200gb trafficu i mocnym prockiem robi z ludzmi...

W sumie tez bym wzial, gdybym nie popatrzyl w nagłówki wiadomosci :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×