Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Pokuć

Heh, a podobno się zmienił :P Cóż, life is brutal (..) full zasadzkas and kopas w dupas :P To na tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no atak atakiem ale chyba jeden atak nie wykończył firmy, a może sobie po prostu przerwę zrobili ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami zaskakuje ich domena więc dla przyzwoitości mogli by umieścić jakiekolwiek info co do dalszych losów typu np. "Koniec działalności. Wszystkie pieniądze zostaną zwrócone". Czy jakiekolwiek inne info co i kiedy zostanie uruchomione kiedy przywrócą pełną działalność wszystkiego. Teraz to wyglląda jakby po prostu zostało wszystko porzucone i właściciel firmy zwinął się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahahha pół WHT dało się raczej wyrolować :P

a taka super oferta była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, dlatego ja sie nigdy nie napalam na takie nagłe oferty :P Po prostu nie ufam ludziom :P Heh, ktoś chyba wydaje demoniczny śmiech że wyrolował WHT :P Albo nie tyle co wyrolował to ludzką naiwność pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
11 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 1 Anonimowych użytkowników)

 

I chyba każdy czeka aż ktoś coś napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Proponuje przenieść dyskusje na webhostinktalk.pl do tematu ,,Enno.pl ?" tak będzie chyba najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to nie miało być w formie oskarżenia :P

Szczerze chce, by to nie była ta osoba i tylko chwilowy brak kontaktu spowodowany czymkolwiek. Przyczyny moich wątpliwości zachowam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak myślę że skoro by firmę zwinęli to też VPSy by przestały działać, nie?

 

Nie koniecznie. Mogli opłacić za miesiąc i się zwinąć pozostawiając je same sobie do zamknięcia przez firmę u której mieli która w odpowiednim momencie je zablokuje, a nie mając dostępu do żadnego panelu administracyjnego nie zrobisz kopi zapasowej bo ponoć niektórym działają stronki postawione ale nie panele administracyjne.

Dla przyzwoitości jakby byli odpowiedzialni na swojej stronie firmowej zostawili jakieś info co i jak lub rozesłali maile do klientów. A tu nie ma już żadnego kontaktu z ludźmi. Zero odpowiedzi, telefony wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi działa i panel i VPS. Przecież hetzner nie rozdaje dedyków za darmo, musieli je opłacić. Ja dalej uważam, że nie opłacałoby się im w tym momencie zwinąć, bo niby na czym mieliby zarobić? Nie robili żadnej promocji dla płacących rok z góry, Czy może coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi działa i panel i VPS. Przecież hetzner nie rozdaje dedyków za darmo, musieli je opłacić. Ja dalej uważam, że nie opłacałoby się im w tym momencie zwinąć, bo niby na czym mieliby zarobić? Nie robili żadnej promocji dla płacących rok z góry, Czy może coś przeoczyłem.

 

Ale mogli jakoś poinformować co i jak swoich klientów. Odbierać telefony, odpowiadać na maile. A tu nagle totalne zerwanie łączności. Ktoś kto zapłacił ma prawo do usługi za którą wyłożył pieniądze lub przynajmniej dostać jakieś informacje co do planów przywrócenia usługi lub zwrotu pieniędzy. Nawet tutaj na forum mogli napisać jakiś stosowny temat czy komunikat informujący co i jak.

Odpowiedzialny człowiek by tak zrobił i spróbował poinformować klientów co i jak. Każdemu mogło się przydarzyć takie nieszczęście ale trzeba być odpowiedzialnym co do ludzi którzy zaufali firmie biorąc u nich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja u nich to całkowicie czerwoną kartkę dostałem. W sumie nie mieliście tych VPSów dłużej niż ja. Z tym, że mnie wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja u nich to całkowicie czerwoną kartkę dostałem. W sumie nie mieliście tych VPSów dłużej niż ja. Z tym, że mnie wywalili.

 

Ale z czego? Przecież z nimi nie ma już żadnego kontaktu ani mailowo ani przez telefon czy gg. Przynajmniej ja nie mogę w żaden sposób złapać kontaktu. Może nie chcą odbierać jak dzwonię i jest to odosobniony przypadek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto zapłacił ma prawo do usługi za którą wyłożył pieniądze lub przynajmniej dostać jakieś informacje co do planów przywrócenia usługi lub zwrotu pieniędzy.

 

Ale usługa przecież działa, nie działa tylko ich strona i brak kontaktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale usługa przecież działa, nie działa tylko ich strona i brak kontaktu :P

 

Są tacy, którym nie działa :P Powiedzmy, że ktoś chce kontynuować usługę heh... do kogo ma się zwrócić by przedłużyć konto? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×