Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość N3T5kY
ich MX to GMAIL, więc pewnie tak...

 

Nie sprawdziłem :P ... za dużo piję :P

 

Czyli ignorka ? A może cały saport naprawia bit po bicie bajt po bajcie :P

 

Może działają jak OVH ... 8-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj vps smiga nawet miałem brac 2 ale teraz nie wiem co mam mysleć strona 404 whcms 404 wazne w sumie ze vps mi działa a panel nie wiem bo nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Krótko mówiąc zapraszamy na stronę o 8 z minutami :P

 

 

 

W poniedziałek oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz matte ja osobiscie mam w głębokim poważaniu to co sie dzieje z strona główna i whcmsem wazne ze mój vps działa wszystko włącznie z panelem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz matte ja osobiscie mam w głębokim poważaniu to co sie dzieje z strona główna i whcmsem wazne ze mój vps działa wszystko włącznie z panelem itd.

 

Tak ale jak długo? Jeśli firma nie postawi się na nogi z powrotem to jak długo będzie działać? Poza tym co mają powiedzieć inni którzy zapłacili i im nie działa.

Jest do nich jeszcze jeden numer telefonu, ale możecie sobie porozmawiać z automatycznym sekretarzem (4868560b7)

 

 

Brał ktos z was u nich panel DA?

Tak cieszyłem się 1 dzień DA od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć?

Pokazali mi logi z routera, w którym IP mojego vpsa skanuje sieć i od razu rozwiązali umowę.

Prosząc o inne logi, odpowiedzieli, że nie mają.

Poprosiłem o backup logów z VPS'a, to już 3 dni milczą.

 

 

Kocham takie szopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz matte ja osobiscie mam w głębokim poważaniu to co sie dzieje z strona główna i whcmsem wazne ze mój vps działa wszystko włącznie z panelem itd.

 

 

Nie na długo :P Na webhostingtalk.com był wątek, że ktoś od nich wziął 20 VPSów w jakiejś firmie i zniknął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 dni temu trafiłem na taki topic na WHT: http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=727938. Sprawa się nie wyjaśniła a enno.pl podało, że drvps.net był tylko ich klientem (ale ktoś wcześniej wytknął, że obie domeny stały na jednym IP, ale już nie sprawdzimy czy w czasie sprzedaży kont czy po całej aferze właściciel drvps.net zrobił przekierowanie na enno, żeby zmylić trop).

 

Mój VPS dalej działa i szczerze to nie chce mi się wierzyć, że ktoś budował sobie na tym forum prawie 2 tygodnie markę tylko po to, żeby naciągnąć ludzi na kilka złotych, w ogóle im by się to nie opłacało, więc poczekajmy na wyjaśnienia firmy. Może mają problem z hetznerem po ataku DDoS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

No tak ............

 

drvps.net:

Administrative Contact:

Handler

Artur G********* (g*******@gmail.com)

+48.423143124

Fax: +1.5555555555

Sratacka 2

Chujowo, Pomorskie 89321

PL

 

To mówi samo za siebie :P

 

Trzeba przyznać że coraz lepsze techniki stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×