Skocz do zawartości
jarek

problem z nowymi postami..

Polecane posty

Hi.

 

Czy wy też czasem, że przeczytacie posta i nadal pokazuje się jako nieprzeczytany??

Nie raz mam, że rano jak wejdę na wht to często pokazuje mi posty z połowy dnia jako nieprzeczytane (np: dziś :))

a na 100000% je czytałem wczoraj i było ok...

Troszkę mnie to denerwuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi.

Hi ;)

 

Czy wy też czasem, że przeczytacie posta i nadal pokazuje się jako nieprzeczytany??

Potwierdzam :) . Z problemem spotykam się niestety praktycznie na każdym forum z IPB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dokładnie, jest to wina silnika IPB. Obecnie ustawione jest przechowywanie informacji o przeczytanych/nieprzeczytanych tematach w bazie danych. Co i tak jest skuteczniejsze niż normalne mechanizmy oparte o cookies.

 

Polecam klikać w pomarańczowe kwadraciki, sygnalizujące nowe posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ostatnio chyba się problem nasilił (tak od 2 dni) - potrafię tylko odświeżyć stronę i wszystkie stare posty są jako nieprzeczytane, wcześniej to chociaż na następny dzień tak było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Problem zgłoszony do supportu IPB. Możemy tylko czekać bo nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up - tylko, że tam nieczytane posty to jest opcja "zobacz posty od ostatniej wizyty", a doinstalowanie konkretnego moda robi prawie przema z VB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie czy to wina mojej przeglądarki gdyż używam jej od dłuższego czasu oraz na innych forach problemu nie mam ale od jakiś 2-3 dni co chwilę mnie wylogowuje z forum :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dziwne jest to, bo nie ma widocznego powodu. Nic się nie zmieniło, nic nie zostało doinstalowane :/

 

Jeszcze ustawiłem prefix dla ciasteczek forum, może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie coraz gorzej powiem.. od 2 dni wylogowuje mnie podczas korzystania z forum, problem u którym pisałem wcześniej występuje coraz częściej..

Bartek, co się dzieje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Ja mam sposób taki, że wchodzę na forum, klikam na "Zobacz nowe posty", otwieram co potrzeba, kilkam na oznacz jako przeczytane - i po bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sposób taki, że wchodzę na forum, klikam na "Zobacz nowe posty", otwieram co potrzeba, kilkam na oznacz jako przeczytane - i po bólu :)

 

Dokładnie w ten sam sposób robię i wystarczy, że z tej głównej wejdę w jakiś dział czy gdziekolwiek i wrócę na zobacz nowe posty i hehe znów są nieprzeczytane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Jest to jakiś "większy" problem. Ustawienie prefixa dla ciasteczek forum trochę pomogło. Podejrzewam jeszcze adserver, który jest w tej samej domenie. Możliwe, że tutaj ciasteczka wariują.

 

U mnie jest całkiem dobrze, bardzo rzadko mam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak kiedys mialem, ale odkad w operze mam automatyczne wylogowtywanie po zamknieciu strony i automatyczne wlogowywanie po wejsciu na strone juz tego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Fobi, a możesz wyłączyć identyfikację po IP? wq*** to jest, szczególnie jak się czyta dziennie z np. 3 różnych miejsc - za każdym razem krzyczy o logowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś fobi wyłączył sprawdzanie po ip i tym sposobem jestem non stop zalogowany, a nie tak jak kiedyś że mnie ciągle wylogowywało ;)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Hmmm, może to rzeczywiście przeszkadza?

 

Wyłączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×