Skocz do zawartości
vServ.pl

Dyskusja nt. VPS Enno.pl

Polecane posty

Dlaczego nikt z Enno nie odniósł się do tej sprawy? Jak to możliwe? ;) Chyba, że jesteście aż tak pewni Hetznera:)

 

Zgadzam się z vServ.pl - czekamy na wyjaśnienia ;) Chociaż pewnie nie ma sensu drążyć tematu, jest to pewnie zwykła pomyłka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vServ.pl tylko zeby sie uczepic bo własny biznes nie wypalil to czemu innym ma wypalic oczerniania ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał kontakt z ich supportem w dniu dzisiejszym?

 

 

Gwarantowany czas odpowiedzi w godzinach pracy biura - do 40 minut,

poza tymi godzinami od 20 do 80 minut.

 

Ja czekam już pół dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym zapisem faktycznie jest coś nie halo. Skoro jest on podany w regulaminie, można wywnioskowac ze czas reakcji supportu jest na prawde szybki, podczas gdy w weekend rowniez czekalem na odpowiedz ponad pol doby.

Pytanie do Enno; czy planujecie poszerzyc ofertę o servery polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vServ.pl tylko zeby sie uczepic bo własny biznes nie wypalil to czemu innym ma wypalic oczerniania ciąg dalszy

 

A skąd Ty to wiesz?;) Przepraszam, biznes się kręci, klienci są na tyle, że zarobek jest, a to że sprzedaż została tymczasowo wstrzymana nie znaczy, że coś nie wypaliło. Nie rozumiem skąd Wy wszystko wiecie najlepiej:) Jesteś moim księgowym? Coś przegapiłem?:| Eee chyba nie:) za młody na to jesteś;)

 

PS

 

Piszę tutaj posty jako osoba prywatna, być może zainteresowana kupnem i chciałbym się dowiedzieć skąd wzięło się to niedopatrzenie/pomyłka/może celowy błąd dla laików?:D Więc prosiłbym nie mieszać w to vServ.pl i nie pisać bezsensownych postów jeżeli za przeproszeniem guzik wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma: vServ.pl

Imię: Tomasz

Nazwisko: Wesołowski

 

 

to chyba nie oznacza ze jestes tutaj prywanie chcesz prywanie nowe konto i jestes prywanie a z nickiem vServ.pl jestes jako firma i wiekszosc wypowiedzi jest krytyczna do innych z ofertą podobna do twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie oznacza ze jestes tutaj prywanie chcesz prywanie nowe konto i jestes prywanie a z nickiem vServ.pl jestes jako firma i wiekszosc wypowiedzi jest krytyczna do innych z ofertą podobna do twojej

 

Chyba żartujesz:) Nie będę tworzył nie wiadomo ile kont i się przelogowywał:) Forum nie traktuję jako miejsca gdzie sprzedaję swoje usługi, a jedynie mogę zareklamować się, więc bez problemu mogę wypowiadać się z tego konta jako osoba prywatna;) I napewno Ty mi tego nie zabronisz;) Aaa i tak na przyszłość, proszę Cię, nie mów mi co mam robić;) Jestem dorosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i wątpię żebym coś pominął?

 

PS

 

Proszę o usunięcie offtop`ów. To nie temat o mojej osobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i wątpię żebym coś pominął?

To chyba musisz wrócić do szkoły ...

Każdy ma prawo do posiadania jednego konta prywatnego oraz konta firmowego. Konto firmowe może być wykorzystywane do przekazywania oficjalnego stanowiska firmy w danej sprawie, a także przekazywania wszystkich oficjalnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdmen: Może != musi. Poza tym w tej chwili robisz dokładnie to co on (wykorzystujesz konto firmowe, a nie przekazujesz oficjalnych informacji), więc może też powinieneś założyć 'konto prywatne'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ale ja nie krytykuję stosunku opłacalności ofert innych firm ...

 

A gdzie ja krytykuję? A teraz wychodzi kto powinien wrócić do szkoły:) Omijało się czytanie ze zrozumieniem:) Sprawdza się to również przy rozumieniu regulaminu, który czytasz:) Prosta różnica, może - musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odniosę się do kwestii gwarantowanego uptime,

to że hetzner daje 99 a Enno 99,9% to nie oszustwo,

przecież nikt nie zabroni sprzedawcy dać większą gwarancję niż producent,

to tylko zależy od polityki sprzedawcy czyli Enno, jeżeli uptime wyniesie np. 99,2% to hetzner jest czysty,

a rekompensata za nie wywiązanie się z umowy pokrywa Enno i tyle. To nie jest oszustwo,

poza tym serwery z hetznera spisują się bardzo dobrze (wiem bo mam) więc nie dziwi mnie takie "zaufanie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×