Skocz do zawartości
vServ.pl

Dyskusja nt. VPS Enno.pl

Polecane posty

Edart nie cytował Ciebie tylko vServ. I skończ już z tym 'Państwa', to jest forum, a nie salon sprzedaży...

 

Czepiasz się bo człowiek ma kulturę a Ty nie masz jej za grosz? I udowodniłeś to obrażając mnie w innym temacie oraz w wielu innych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edart nie cytował Ciebie tylko vServ. I skończ już z tym 'Państwa', to jest forum, a nie salon sprzedaży...

 

Wyrażam się oficjalnie, jeśli Ci to przeszkadza, nie czytaj. Dodam, iż te forum traktuję poniekąd jak salon sprzedaży. To w końcu forum Oferty, jak można zauważyć. Prosiłbym moderatorów o wyczyszczenie zbędnych postów nie wnoszących nic do tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czepiasz się bo człowiek ma kulturę a Ty nie masz jej za grosz?
Mhm...

 

I udowodniłeś to obrażając mnie w innym temacie oraz w wielu innych sytuacjach.
Nie udało mi się odpisać wtedy (ostatnio moderacja szaleje ;)), więc pozwole sobie wrócić do tego tematu tutaj. Jeżeli się wczytasz i sprobujesz zrozumieć sens wyrażenia 'nie udawaj głupszego niż jesteś', to może zauważysz, że to wcale nie jest obraza...

 

Wyrażam się oficjalnie, jeśli Ci to przeszkadza, nie czytaj. Dodam, iż te forum traktuję poniekąd jak salon sprzedaży. To w końcu forum Oferty, jak można zauważyć.
Eh, nie napisałem nigdzie, że to mi przeszkadza... To była tylko sugestia... Zreszta posiedzisz dłużej na forum to zobaczysz, że żaden z właścicieli / przedstawicieli firm nie wyraża się tutaj w tak oficjalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, nie napisałem nigdzie, że to mi przeszkadza... To była tylko sugestia... Zreszta posiedzisz dłużej na forum to zobaczysz, że żaden z właścicieli / przedstawicieli firm nie wyraża się tutaj w tak oficjalny sposób.

 

W takim razie dziękuje za sugestie, jednak jeszcze nie 'wczułem się' w forum, mam nadzieje że wkrótce to nastąpi ;)

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem - śmiga lepiej niż CheapVPS - taniej i nawet szybsze odpowiedzi są.

Zobaczymy jak będzie działa za 3 miesiące - mam nadzieje że kolega się nie zwinie z rynku bo w tym momencie jest liderem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko skoro doklada do interesu to nich szybko cos wymysli bo mu sie wszytko skonczy łącznie z liderowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym być wścipski ale mam jedno pytanko;p Dedyk kosztuje Was ok. 340zł miesięcznie. Najtańszy serwer sprzedajecie po 29,99 zł, natomiast wg. Was na jednym dedyku umieszczacie max. 8 vps-ów co daje 239,92zł. Jesteście prawie 100zł w plecy? Do tego dochodzi jeszcze administracja? Opłacić support? Jakieś zniżki w Hetznerze czy po prostu lokujecie na 1 dedyku więcej vpsów?

 

Chyba nie rozumiesz tego biznesu :D Oni stawiaja 8 VPSow po prawie 80 zl, czyli miesiecznie 640 zl , teoretyczny zysk 300 zl - praktycznie jest wiecej, moga postawic 15 VPSow, nikt o tym nie dowie sie :) chyba, ze nagle wszystkie VPSy beda pracowac bardzooo wolnooo ... "dwa plus dwa jest cztery"

 

Jednak czegos nie rozumiem, moze wlasciciel wytlumaczy i poduczy mnie: dlaczego dostawca oferuje uptime w wysokosci 99,9 % skoro dostawca serwerow gwarantuje tylko 99% !? hmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie rozumiesz tego biznesu :D Oni stawiaja 8 VPSow po prawie 80 zl, czyli miesiecznie 640 zl , teoretyczny zysk 300 zl - praktycznie jest wiecej, moga postawic 15 VPSow, nikt o tym nie dowie sie :) chyba, ze nagle wszystkie VPSy beda pracowac bardzooo wolnooo ... "dwa plus dwa jest cztery"

 

Jednak czegos nie rozumiem, moze wlasciciel wytlumaczy i poduczy mnie: dlaczego dostawca oferuje uptime w wysokosci 99,9 % skoro dostawca serwerow gwarantuje tylko 99% !? hmmm ...

 

W takim wypadku, firma oszukiwałaby klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah ... nie można stawiać serwerów gier ? : D

Czyli ze moj serwer apache pociągnie zadużo proca lub zje sobie maxa ramu to odrazu zablokuja konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah ... nie można stawiać serwerów gier ? : D Czyli ze moj serwer apache pociągnie zadużo proca lub zje sobie maxa ramu tpo odrazu zablokuja konto?

 

Witam, skąd Pan wywnioskował taką tezę? VPS ma ograniczone limity i nie ma możliwości ich przekroczenia.

Jeżeli konto nie narusza regulaminu, nie zostanie w żadnym wypadku zablokowane.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Enno, drvps.net to jakis Pana drugi projekt?:>

 

Enno.PL - Skontaktuj się z nami

Enno - Marcin Kopstry, ul. Bema 21a, 27-300 Lipsko. Copyright © 2008 enno.pl. Kontakt biuro@enno.pl. Telefon 24h: +48 694 292 495 NIP: 5936182588 REGON: ...

www.drvps.net/kontakt.php - 4k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie można zakładać serwerów gier skoro limity są na sztywno i to chyba nasza sprawa jak je wykorzystujemy oczywiście robiąć to zgodnie z prawem, a stawianie serwera gry chyba nie łamie prawa ja o jakies uzasadnienie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, prawdopodobnie wycofamy punkt w regulaminie dotyczacy serwerow gier. Jutro poinformuje Panstwa o zmianie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest taka mozliwosc. Dodatkowe informacje pod adresem mail biuro@enno.pl. Cennik bedzie dostepny jutro okolo godziny 12.

Pozdrawiam. Marcin Kopstry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze ma limity, ale serwery gier lub apache nie musza ich wcale przekroczyc. Więc skąd pomysł na zablokowanie stawiania serwerów. Przecież nawet apache może mocno obciążyć vps ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ma limity, ale serwery gier lub apache nie musza ich wcale przekroczyc. Więc skąd pomysł na zablokowanie stawiania serwerów. Przecież nawet apache może mocno obciążyć vps ...

 

Limitów na stawianie serwerów gier nie będzie.

Pozdrawiam i życzę spokojnej nocy. Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze ma limity, ale serwery gier lub apache nie musza ich wcale przekroczyc. Więc skąd pomysł na zablokowanie stawiania serwerów. Przecież nawet apache może mocno obciążyć vps ...

SD mają do dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak czegos nie rozumiem, moze wlasciciel wytlumaczy i poduczy mnie: dlaczego dostawca oferuje uptime w wysokosci 99,9 % skoro dostawca serwerow gwarantuje tylko 99% !? hmmm ...

 

Dlaczego nikt z Enno nie odniósł się do tej sprawy? Jak to możliwe?;) Chyba, że jesteście aż tak pewni Hetznera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×