Skocz do zawartości
szirok

Gdańsk spotkanie WHT

Polecane posty

Jesli ktos chcialby sie zintegrowac z lokalna Trojmieska spolecznoscia to w nastepna sobote 11.10.2008 odbedzie sie lokalne spotkanie WHT w Gdansku. Spotkanie planowane 1 dniowe, zaczac mozemy od 12 (chyba, ze nie bedzie pasowalo nikomu to pozniej od np. 16, jednakze wstepnie jest na 12). Spotykamy w centrum przy Dworcu (obok kina Krewetka) i idziemy gdzies do knajpki pogadac :), a pod wieczor grubsza impreza...

 

Chetnych prosze o potwierdzenie na GG 1215859 oraz napisanie w temacie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej bede, ale zdecydowanie sugeruje spotkac sie gdzies okolo 18.00 i pojsc na kilka(nascie) piwek pogadac :)

 

moze byc pozniej. jako, ze nie wiemy jak komu pasuje to dlatego godzina jest "po srodku". Moze ktos z daleka zdecyduje sie dojechac i bedzie musial czekac na spotkanie bo pociag mu nie podpasuje na ta godzine, dlatego to takie "plynne". Chociaz faktycznie dobrze byloby zaczac ciut pozniej okolo 16 np.

 

Jesli chodzi o piwka to mysle, ze kilkanascie raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol wy te 9% gówna pijecie ? :)

Tylko jak mam ochote kogos upic.

A wbrew pozorom to jest smaczne - tylko smakuje "troche" inaczej niz zwykle piwo 5%

chyba jak dobrze pamiętam 8,7% :)

9.1%

 

Dobra, koniec piwnego OT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Moze i ja sie pojawie

Nie może, na pewno bo samemu mi jechać z tego kierunku będzie nudno :)

 

Jakby jechał ktoś z Kraka lub okolic...

I to jest myśl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja załatwiam wolną sobotę i na 98% się pojawię :) Jak ktoś będzie chciał ze mną jechać podbijcie na PW..

Na pewno pytanie do:

@Linux

@Sonin

@MasterNet.pl

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie dawno nad morzem nie byłem, ale nie bardzo chce mi się tłuc jak będą 2 osoby w rzeczywistości....

Zobaczymy jak pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nooo czad!

tylko o 12tej? może w ogóle o 6 rano? : )

 

Ale 18ta to już fajna godzina... ja pracuję do 16tej w sobotę (tą) - zjazd mam heh

 

To jak? 18:00 na fest ustalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie moze byc wstepnie ta 18, chociaz zobaczuymy jeszcze jak osoby z innych miast beda sie na ta godzine zapatrywac bo to oni maja ciezej i do nich trzeba sie dostosowac, zeby nie bylo tak, ze ekipa przyjedzie o 12-14 i bedzie czekac przez 5-6 h na spotkanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przelot LOTem, 4h z krakowa balice i przesiadką w warszawie za bagatela 969 zł :)

A tak powaga to bilet weekendowy za 100 zł w te i we wte, pociąg jedzie ok. 7,5 h z kraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chcielibyscie sie spotkac wczesniej to jest opcja ze mozna najpierw nad morze sobie przejechac sie, bo byc moze czesc osob chcialaby zobaczyc je bedac w Gdansku, bo knajpe to mozna zwiedzic wszedzie :), dlatego jakby spotkanie bylo wczesniej to mozna najpierw na 2h nad morze skoczyc a pozniej do knajpy jakiejs sie wbic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak by ktoś jechał z tych okolic krakowa samochodem ... to mogę się zabrać i dorzucić do benzyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×