Skocz do zawartości
szirok

Nowy moderator

Polecane posty

A może wszyscy będziemy moderatorami ? ;)

 

Dokładnie ! ;)

Z tego co widzę, prawie wszyscy którzy się udzielają mają ochotę być modami.

Zauważcie, ze 80% postów piszą te same osoby, jak będzie tyle modów to nie będzie userów ;)

Edytowano przez najdmen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wyszła nowa moda na moda :).

 

Osobiście nie popieram przyjmowania X moderatorów od razu - lepiej stopniowo i pojedyńczo (chyba, że tylko ja mam takie dziwne zdanie :)). Oczywiście muszą być brane pod uwagę opinie userów - każdy ma swojego ulubieńca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę oddać głos to również jestem za BOSS-em ;P

 

 

P.s Z tym zgłaszaniem na modka żartowałem, zbyt mało czasu i zbyt dużo obowiązków :/

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o ulubiencow, nie chodzi tez o osoby siedzace godzinami na forum i piszace duzo niskiej jakosci postow. Idealem mysle, ze bylyby osoby, ktore maja odpowiednia wiedze (by moglby weryfikowac odpowiednio) , maja czas pare razy dziennie tu zajrzec i poczytac, odpowiadaja na PM (czasem userzy pisza i prosza o interwencje), maja dosc wysoka kulture osobista oraz ciesza sie uznaniem/respektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CV i LM prosimy nadsyłać na adres praca@wht.pl :)

A tak serio, na moje oko szirok ma rację, nie chodzi o to kto ile ma postów nabitych itd. wiedza, wiedza, wiedza ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

niech ma przywileje na fora, ale załużmy ze to bedzie czyjas broszka :)a jak nie bedzie to sie ludzie bda zmieniac :) ale ogolnie mod nie mial by tyle for pod soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ooo... no i luz : ) hehe

 

a BOSS niedługo będzie bardzo zajęty - przyjeżdża do mnie do 3miasta karierę robić ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mederatorami powinny zostac osoby ktore maja juz pewna ilosc postow na koncie ale oczywiscie z sensem.

 

ps. ja sie nigdy nie pchalem do takiej fubkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie...

Jak najbardziej za!! :) Jeszcze kaczego i gitara! :]

Myślałem, że jeden trudny temat (w którym nie bardzo miałem już ochotę się wypowiadać z powodu zmęczenia) po dzisiejszej kilku godzinowej nieobecności na forum to aż nadto, a jednak...

Jeśli Bartek posiada jeszcze dodatkowe miejsca wśród ekipy moderatorów, zdecydowanie moją drugą kandydaturą jest Kaczy.

... jednak widzę, że "to dopiero początek wrażeń na dziś" :)

Kandydatura Kaczego jest również jak najbardziej uzasadniona, o ile się zgodzi pełnić obowiązki moderatora.

Nigdy nie startowałem na tego typu stanowisko (samemu niezręcznie jest się moim zdaniem do takowej funkcji zgłaszać). Nie wiem też, czy mimo zaskakującego mnie bardzo (pozytywnie oczywiście) poparcia kilku forumowiczów, faktycznie nadawałbym się na takową funkcję na tym forum.

 

tu nie chodzi o ulubiencow, nie chodzi tez o osoby siedzace godzinami na forum i piszace duzo niskiej jakosci postow. Idealem mysle, ze bylyby osoby, ktore maja odpowiednia wiedze (by moglby weryfikowac odpowiednio) , maja czas pare razy dziennie tu zajrzec i poczytac, odpowiadaja na PM (czasem userzy pisza i prosza o interwencje), maja dosc wysoka kulture osobista oraz ciesza sie uznaniem/respektem.

Zastanawiałem się, czy reagować na powyżej zacytowane przeze mnie posty. Zgadzam się tu całkowicie ze zdaniem szirok'a. Nie wiem jednak jakie zdanie w tym temacie mają tutaj obecni moderatorzy (a ich zdanie jest dla mnie równie ważne, jak zdanie samego administratora forum). Jeśli tylko najważniejsze (w kwestii pełnionej rangi) osoby z forum WHT stwierdzą, że mógłbym się na taką funkcję nadawać zapewne same wyjdą do mnie z taką propozycją. Wtedy, będzie to dla mnie temat do poważnego zastanowienia się... nie w kwestii tego, czy znajdę czas (przebywam na forum bardzo często), lecz w kwestii tego, czy faktycznie podołałbym powierzonym mi obowiązkom.

 

Tak chyba może brzmieć moja odpowiedź w tym temacie. Dziękuję, że kilku forumowiczów wzięło moją osobę pod uwagę. Jestem zaskoczony... i jest mi bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ertcap + szirok hmmm można powiedzieć że pozycja załatwiona po znajomościach ?

 

Baaa i w sumię się ciesze GZ Ertcap :)

 

 

A teraz tak myślę że moderatorem też musi być ktoś z dobrą nieposzlakowaną opinią na forum.

Mało spamująca piszące posty z sensem i mieć to coś

 

 

A też się zgłoszę na pozycje jak każdy to każdy :) chociaż i tak wiadome że nie przejdę 1 etapu wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

kaczy, jesteś osobą która się nadaje na moderatora. Jesteś spokojny, nie uciekasz od problemów, piszesz do rzeczy, złego słowa o tobie nie można powiedzieć no ale twoje zdanie jest tutaj najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

O i moim skromnym okiem pasował by do WHTeam na obecną chwilę Adrian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pamiętajcie, że jest to dosyć trudne zadanie. Więc nie zmuszajcie nikogo bo po prostu zabiera to dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najodpowiedniejszymi osobami są: BOSS oraz BlueMan, ale ten drugi Pan ma już chyba moderatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

z całym kumplostwem do BOSSa, ale On jest za "miętki" : )

ja myślę, że Adrian - często bywa, ma "tąpnięcie logiki" jak trzeba...

albo p, ale on może być nawet za ostry : )

 

szirok czasem baaardzo rzadko się udziela, tak mi się wydaje.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydujcie się wreszcie i weźcie .... hmmm kogoś odpowiedniego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takie historie będę miał koszmary w nocy.

 

Nie ma tu kogoś kompetentnego ze stałym poglądem oraz zdecydowanego i pewnego siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szirok czasem baaardzo rzadko się udziela, tak mi się wydaje.. heh

 

bedzie lepiej, ja wiekszosc spraw zalatwiam via GG bo wszyscy do mnie prawie pisza na GG :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Boss z całym szacunkiem ale nie na tym forum.

Adrian,p, ... to są na pewno kandydaci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie Patrick tak dużo tutaj ora że nowi moderatorzy są nie potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, kilka slow ode mnie:

 

1. dziekuje za wybor - wyszlo w sumie zupelnie przypadkiem :)

2. mimo, ze malo pisze to siedze na tym forum dosc dlugo, czytam je w miare regularnie i staram sie pisac wiekszosc (nie zawsze to wychodzi) z sensem. kiedys pisalem wiecej postow merytorycznych (lacza, serwery, etc), ostatnio nie chcialo mi sie, teraz postanowie sie troche poprawic :)

3. z racji mojego dnia glownie popoludniami/wieczorem/w nocy bede mogl "szalec" tutaj :)

4. przez najblizsze kilka dni bede poznawal panel sterowania swiatem przez moderatora, takze prosze nie plakac jakbym niechcacy skasowal kilka jakis kont, polowe postow, i tym podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wytypowanie mojej osoby, w końcu praktycznie co dziennie po ładnych kilka razy tu zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także dziękuję, aczkolwiek póki co wolałbym pozostać 'zwykłym użytkownikiem' :)

 

Kandydatury Adriana i kaczego uważam za jak najbardziej OK, ale czy WHT naprawdę potrzebuje aż tylu moderatorów? W tej chwili jest ich 10 (+ 3 adminów) na ~50-60 aktywnych użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×