Skocz do zawartości
szirok

Nowy moderator

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Ok, bo mnie nie było i szirok przejął obowiązki, myślę że oficjalnie można się zgłaszać na stanowisko moderatora.

 

Tutaj, publicznie na forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że oficjalnie można się zgłaszać na stanowisko moderatora.

 

Tutaj, publicznie na forum!!

I tak każdy będzie się bał, żeby po nim nie pojechali jak po nvu. ;)

 

Ale co tam... Zgłaszam się (do odważnych świat należy ;)) - i tak spędzam tu całe dnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystąpię przed szereg i zgłaszam się do publicznej służby ;)

Czy oby na pewno jesteś świadom podejmowanego ryzyka i ogromu pracy jaka przed Tobą stoi na tym zaszczytnym (zwolnionym przez nvu) miejscu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oby na pewno jesteś świadom podejmowanego ryzyka i ogromu pracy jaka przed Tobą stoi na tym zaszczytnym (zwolnionym przez nvu) miejscu? ;)

 

Z tego co widać BOSS często tu jest - więc chyba dałby radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LinuX rulezz! ;]

 

Życie ;f, to znaczy że mnie zgłosiłeś? ;)

 

Mam takie pytańko odnośnie postu Jarusia (Do Adminów ;)) ile stanowisk macie zamiar obsadzić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widać BOSS często tu jest - więc chyba dałby radę ;]

Zakładam, że tak... dlatego póki co jestem ZA nominacją BOSS'a do tego stanowiska. Jeśli Bartek posiada jeszcze dodatkowe miejsca wśród ekipy moderatorów, zdecydowanie moją drugą kandydaturą jest Kaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wydaje mi się, że jest jeden błąd. Nie było podziału kto co moderuje. Przez to wszyscy robili wszystko. Ani nie ma jak zweryfikować pracy ani efektów czy spójności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ertcap jak najbardziej popieram.

 

Kandydatura Kaczego jest również jak najbardziej uzasadniona, o ile się zgodzi pełnić obowiązki moderatora.

 

Boss, również nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co to ja się "tyż" zgłaszam ;) Hehe, dość sporo czasu siedzę na forum (co chyba widać), więc dlaczego nie miałbym wam pomóc ;) ?

 

 

 

Pozdr.

 

 

P.s proszę nie bijcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
No tu IPB znowu się kłania. Nie ma przejrzystego systemu weryfikacji działań moderatorów. Tak aby admini mieli wszystko "na talerzu".

Jak nie ma, ja widzę wszystko dosyć dobrze.

Bartosz Gadzimski 	Usunięte posty zostały przeniesione do kosza 'NVU moderator' 	Piaskownica 	NVU moderator
Topic ID: 14256 	30.09.2008, 17:09 	195.189.52.4
Bartosz Gadzimski 	Otworzył Temat 	Piaskownica 	NVU moderator
Topic ID: 14256 	30.09.2008, 16:36 	195.189.52.4
Bartosz Gadzimski 	Zatwierdzono temat (tid: 14237) 	Oferty 	VPS - Dobre, Stabilne POLSKA
Topic ID: 14237 	30.09.2008, 12:14 	195.189.52.4
Bartosz Gadzimski 	Przeniesiono posty z 'Opinie trol.pl' do 'trool.pl' 	Opinie o firmach hostingowych 	Opinie trol.pl
Topic ID: 13753 	29.09.2008, 21:42 	195.189.52.4
Bartosz Gadzimski 	Usunięte posty zostały przeniesione do kosza '3 sklepy internetowe + forum' 	Prośby 	3 sklepy internetowe + forum
Topic ID: 14195 	29.09.2008, 19:10 	195.189.52.4
Bartosz Gadzimski 	Użyto kosza dla usuniętego tematu o id: 14217 	Luźne rozmowy o hostingu 	Nowe Hekko
Topic ID: 14217 	29.09.2008, 18:46 	195.189.52.4
Bartosz Gadzimski 	Przeniesiono posty z '[opinie] nazwa.pl' do 'Pytania i problemy z nazwa.pl' 	Opinie o firmach hostingowych 	[opinie] nazwa.pl
Topic ID: 933 	29.09.2008, 10:37 	195.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

moze podzielic poszczegolne grupy for wedlug moderator, zeby jeden mod nie zajmowal sie calym forum :| niech kazdy ma swoja kategorie/grupe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu IPB znowu się kłania. Nie ma przejrzystego systemu weryfikacji działań moderatorów. Tak aby admini mieli wszystko "na talerzu".

Hm.... w zakładce Admin, na karcie Board Logs w panelu IPB widzę wszystko "jak na talerzu" kiedy, kto i jak robił na forum, (mowa o moderatorach), tak więc pod tym względem jest całkiem przyjemnie.

 

Jestem zdecydowanym przeciwnikiem dzielenia moderatorów na działy forów. Co, gdy moderatora od odpowiedniego działu nie ma na forum, a wówczas pojawia się temat / post, w którym powinien zainterweniować? Wówczas ani on, ani tym bardziej inny moderator (ale bez przywilejów do tego działu forum) nie może zareagować w odpowiednio szybkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartek - jeżeli nadal potrzebujesz kogoś na to stanowisko, to zgłaszam swoją kandydaturę. Na forum spędzam znaczną część dnia, a co mi zaszkodzi pomóc władzom forum ;).

 

Pozwolę sobie również poprzeć kandydaturę BOSSa na to stanowisko, uważam że była by to "właściwa osoba na właściwym miejscu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ja to tak widzę, że Najdmen się dużo udziela, może by kandydował ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×