Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowe WebHostingTalk.pl

Polecane posty

Na początku pomyślałem, że pomyliłem fora :D.

 

Co do wyglądu, krótko: nie jest to kosmos, ale tragicznie też nie.

 

Konkretniej, jak dla mnie może być. Ładnie, chociaż mam dziwne odczucie, że szybko mi się znudzi kolorystyka... Zobaczymy jak będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Jest możliwość wrócenia do starego stylu ?

Mogę ustawić stary dla użytkownika.

 

ps. amoże tez nową faviconkę bo ta obecna też mnie dobija ;)
właśnie miałem o tym też napisać.. favicona trza podmienić - pewnie to samo, tylko kremowe takie, szarawe? heh

 

EDIT:

top teraz wygląda jakby był z innego templa.. może też by ten kremowy zaciemnić do poziomu listewek z części głównej

Tak favicon też trzeba zmienić, zobaczymy czy uda się coś ciekawego zrobić (w najgorszym wypadku dopasuje się kolory)

 

Sponsi - który to kremowy?

 

Jest fatalnie. Nie ma to jak zmieniać coś, co jest dobre, na coś, co musi być "elo", na czasie i w ogóle "kól".

Przykro mi, może kiedyś zauważysz pozytywne strony jak na przykład bardzo przejrzysta nawigacja, która już jest wykorzystana do promowania blogów czy wiki, a możliwości jeszcze można rozszerzać.

 

Proszę pokaż mi inny przykład na forum, które się rozwija jak to lepiej rozwiązać, a na pewno wezmę to pod uwagę.

 

Na początku pomyślałem, że pomyliłem fora ;).

 

Co do wyglądu, krótko: nie jest to kosmos, ale tragicznie też nie.

 

Konkretniej, jak dla mnie może być. Ładnie, chociaż mam dziwne odczucie, że szybko mi się znudzi kolorystyka... Zobaczymy jak będzie ;).

Dokładnie tak, ma się znudzić i być czymś normalnym. Ja ten wygląd już trochę znam i mam z nim do czynienia intensywnie od kilku tygodni i jest dla mnie tak samo wygodny jak oryginalny.

 

Do nowego wyszukiwania już się tak przyzwyczaiłem, że mi się klikać nie chce. Nie mówiąc o zakładkach, które po prostu działają jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę stary skin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
To ja poproszę stary skin ;)

Za dobry dla Was jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dobry dla Was jestem.

 

ja pisałem z sebakiem, że też chcę stary... i nie dostałem... ;)(( (nie wiem jak Sebastian:P)

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bartosz wystarczy spojrzeć na listewki w części właściwej i na top - wyglądają zupełnie jak z innej bajki.. także proponuję górę pociemnić.. w sensie logo.. i zamiast kremowego robić szarawe elementy..

 

B6B28D np. ten kremowy w ogóle na górze bez sensu jest... może szarawo go bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary lay w:

- zobacz nowe posty (w przypadku braku nowych postów),

- odpowiedź (częściowo stary, częściowo nowy),

- szybka odpowiedź.

 

No i tło strony faktycznie za bardzo zlewa się z resztą forum... Może po prostu zostawić je białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Mogłoby być jeszcze wyżej (tak z 10px od góry) i ~15px w lewo (tak, by prawa krawędź szukajki pokrywała się z prawą krawędzią forum/lewą krawędzią reklam).

 

No już myślałem, że się go nigdy nie doczekam :)

 

Może wybierzesz coś z tego:

http://www.smashingmagazine.com/2008/09/23...-free-icon-set/

http://www.smashingmagazine.com/2008/08/27...-free-icon-set/

http://wefunction.com/2008/07/function-free-icon-set/

http://www.pinvoke.com/

http://www.blogperfume.com/free-glossy-blo...t-for-bloggers/

 

Pamiętam, że kiedyś w lewym (prawym?) dolnym rogu była możliwość wyboru stylu z listy, więc od biedy można by to włączyć marudom :)

 

http://daesso.com/wht_favicon.ico ;)

 

daj znać na pw, może pomogę :)

- wyszukiwarka przesunięta do góry, wygląda już lepiej. Na boki to średnio, może przycisk zmienić?

- ikonki postaram się zrobić/załatwić. Może z tych linków coś się dobierze

 

ja pisałem z sebakiem, że też chcę stary... i nie dostałem... ;)(( (nie wiem jak Sebastian:P)

 

 

pozdr.

Bo byłeś najmniej stanowczy ;)

 

Bartosz wystarczy spojrzeć na listewki w części właściwej i na top - wyglądają zupełnie jak z innej bajki.. także proponuję górę pociemnić.. w sensie logo.. i zamiast kremowego robić szarawe elementy..

 

B6B28D np. ten kremowy w ogóle na górze bez sensu jest... może szarawo go bardziej..

Oj, pogadamy na gg bo się nie dogadamy

 

Stary lay w:

- zobacz nowe posty (w przypadku braku nowych postów),

- odpowiedź (częściowo stary, częściowo nowy),

- szybka odpowiedź.

 

No i tło strony faktycznie za bardzo zlewa się z resztą forum... Może po prostu zostawić je białe?

 

Stary lay

- tutaj nie wiem o co chodzi, widzę tylko pasek "Pomocne linki", który jest niebieski (już poprawiłem ten niebieski w paru miejscach)

- już powinno być lepiej

- to też poprawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że nowy lay jest trudny w nawigacji. Mówię tylko, że odcienie kolorów są zbyt bardzo do siebie zbliżone i na monitorach laptopowych miejscami zlewa się to w jeden kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Nie mówię że nowy lay jest trudny w nawigacji. Mówię tylko, że odcienie kolorów są zbyt bardzo do siebie zbliżone i na monitorach laptopowych miejscami zlewa się to w jeden kolor.

Ok, to jest najtrudniejsza część do poprawienia gdyż wymaga pomocy grafika, żeby się nad tym zastanowił.

Obiecuję, że o tym nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Pole szukaj w ogóle nie pasuje :/ Jakby sobie pływało w topie ;)

No bo to jest pole pływające, żebyś Ty widział co ono robi w nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- tutaj nie wiem o co chodzi, widzę tylko pasek "Pomocne linki", który jest niebieski (już poprawiłem ten niebieski w paru miejscach)
Niebieski pasek i różowawa ramka z informacją o braku wyników, która kolorystycznie tak średnio do reszty layout'u pasuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Niebieski pasek i różowawa ramka z informacją o braku wyników, która kolorystycznie tak średnio do reszty layout'u pasuje... ;)

Pasek do poprawki, a ta różowa ramka to tak zwany błąd i taki powinien pozostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie szukajki. ;)

IMO Po kliknięciu w pole Wpisz słowo do wyszukania... powinno ono automatycznie kasować tą treść. Tak jak szukajka w FF. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

 

Już się wypowiedziałem, przyznaje że nie wiedziałem, że stworzy to takie problemy.

 

Odnośnie szukajki. ;)

IMO Po kliknięciu w pole Wpisz słowo do wyszukania... powinno ono automatycznie kasować tą treść. Tak jak szukajka w FF. ;)

Tak, trzeba to poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, trzeba to poprawić.

Widzę, że już się udało. ;) Nie chcę marudzić, ale fajnie byłoby gdyby ten tekst pojawiał się ponownie po opuszczeniu tego pola (kliknięciu gdzie indziej w momencie, gdy zawartość pola wyszukiwarki byłaby pusta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ustawić stary dla użytkownika.

 

Moge poprosic o zmiane? Jakos nie przepadam za bezyowym/kremowym kolorem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nie, coś się popsuło i nie można zmieniać skórki. Jak naprawimy to będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×