Skocz do zawartości

Polecane posty

No właśnie miałem zamiar pisać.

 

Leży www (strona główna hekko też), DA chodzi ale koszmarnie wolno, ftp działa poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tobie ftp działa - ani moja strona nie działa, ani przez ftp nie moge pobrać plików...

 

Przed awarią zacząłem wysyłać dane na ftp-a a te się wysyłają, ale faktycznie drugiego,nowego połączeni nie mogę już nawiązać czyli ftp też nie działa

 

ED:

 

maile też zwraca:

Mail delivery failed: returning message to sender

biuro@hekko.pl

local delivery failed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co jest... ma ktoś moze do nich numer? ;>

 

Wysłałam już SMS-a z informacją o awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajete - czemu mnie to nie dziwi? ;)

 

edit. odrzucili rozmowe ze mna...

 

Dostałem zwrotnego SMS-a, że wiedzą i że zaraz powinno ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję iż ok godziny 15:30 wystąpił problem (tylko serwer s1) jednakże w ciągu 20 minut nasz administrator uporał się z nim. Przepraszamy za problemy.

Zdarzyło się jeden telefon odrzucić jednakże reszta otrzymała albo sms albo rozmowa została nawiązana w tym czasie.

Chcemy również rozwiać wszelkie wątpliwości naszych Użytkowników i powstrzymać falę oburzenia.

Zgodnie z ofertą gwarantujemy tylko 99,5% uptime w ciągu miesiąca co jest spełnione dla obu naszych serwerów (s1 i s2) więc groźby w postaci straszenia sądem czy też inne negatywne opinie nie robią na nas żadnego wrażenia. Prosimy o baczniejsze zwracanie uwagi na to jakie usługi Państwo wykupujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z ofertą gwarantujemy tylko 99,5% uptime w ciągu miesiąca co jest spełnione dla obu naszych serwerów (s1 i s2) więc groźby w postaci straszenia sądem czy też inne negatywne opinie nie robią na nas żadnego wrażenia. Prosimy o baczniejsze zwracanie uwagi na to jakie usługi Państwo wykupujecie.

 

 

Hmmmm nie znam się na uptime, ale z linku na waszej stronie http://host-tracker.com/site-uptime-stats/444689/lvuc/ wygląda, że do lipca był miesiąc poniżej 99,5% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nie znam się na uptime, ale z linku na waszej stronie http://host-tracker.com/site-uptime-stats/444689/lvuc/ wygląda, że do lipca był miesiąc poniżej 99,5% ;)

 

Oczywiście, w pierwszej połowie roku (gdzieś na początku br.) mieliśmy nawet kilkugodzinny pad w starej serwerowni z winy serwerowni, dlatego między innymi zrezygnowaliśmy z ich usług i się przenieśliśmy. Dlatego dopiero teraz zaczyna się podnosić całkowity uptime.

Przez 2 miesiące jak się trzymamy w nowej serwerowni był tylko jeden krótki pad o 4 nad ranem - został on rozwiązany od ręki dzięki sprawnej obsłudze w obecnej serwerowni. Bez ściemniania.

 

edit: Chłopaki nie kłóćcie się, wyjaśniłem jak było. Były takie miesiące gdzie było bardzo źle, teraz jest o wiele lepiej aczkolwiek wciąż wiele do zrobienia, oczywiście chcielibyśmy mieć uptime bliższy 100% niż 99,5% dlatego się staramy robić co możemy. Niedługo dalsze zmiany, nie omieszkam się poinformować na forum wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie - nie znasz się

 

 

To może jako specjalista wyjaśnisz mi jaki uptime był do ostatniego dnia czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ściemniania.

 

Popieram, byle tak dalej.

Po tym poznaje się profesjonalistów, że potrafią przyznac się do błędu. ;)

 

Sorry, źle zrozumiałem Twój post (myślałem, że chodzi o to, że w lipcu był uptime < 99,5%).

 

OK. Jak wyżej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram, byle tak dalej.

Po tym poznaje się profesjonalistów, że potrafią przyznac się do błędu. ;)

 

... i po tym że nie toczy się dyskusja na kilkanaście stron ze zgadywaniem co się dzieje z serwerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw.

Damian, kolejna inwestycja chyba w jakiś BOK, bo Ci klienci na głowę wejdą na prywatnym telefonie ; - ).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w nephaxie, czekam na dalsze informacje i rozwiązanie problemu.

 

edit: główne światłowody padły, czekamy na rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×