Skocz do zawartości
masteron

firehost 11.09.2008 17:45

Polecane posty

Gość arek_inc

A czy nie padło czasem samo Apache i/lub DNS...? Może jakiś klient dodawał akurat domenę w DA, gdy HE zrobiło restart? Kiedyś miałem u siebie podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

A i nvu na koniec przeproś HE, bo ono działało bardzo dobrze. A co się działo z serwerem to powinni wiedzieć Twoi administratorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko tylko jakbysmy pisali w en albo de to moze by zrozumieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i nvu na koniec przeproś HE, bo ono działało bardzo dobrze. A co się działo z serwerem to powinni wiedzieć Twoi administratorzy.

 

O ile istnieją Ci "Administratorzy" :)

Bo jeśli administrator z reguły osoba która się na tym zna nie naprawiła nic a Prohost dał radę no to jaki wniosek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

nvu, szacunek ale skompromitowałeś się i swoją firmę do reszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie ciarki po plecach przechodzą, jak to czytam Panowie.. Dzień przed "przepalonym zasilaczem :) :) :) " zwiałem z firehost.. Ten temat to solidna antidotum na "ognisty host". Człowiek nie wie w końcu na czym stoi.. Tak kręcić własnych klientów..

 

Kompromitacja na całej linii i współczucią dla przyszłych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze szkoły już odpowiadam.

Dlaczego od 17 były pady, ponieważ przy uruchamianiu serwera zapętlał się skrypt usera "okeaj" i powodowało to load 1000 i przymulało serwer. Jeżeli chodzi awarie, tak była ona wywołana hosteurope, prohost może potwierdzić :). Awarie konfiguracyjne odbywały się od godziny 17 (czwartek).

 

Jednego nie rozumiem, naskakujecie na mnie że wynajmuję prohost, jak przy webh robil bell, malu, patrick i ktoś jeszcze to nie było problemów ani spekulacji, akurat zatrudniłem prohost dlatego że admin jest na szkoleniu w holandi do wtorku i miał takie pingi że za nim wszedł na konsole to go wyrzucało.

 

Tyle odemnie, reszte spekulacji proszę sobie samemu przemyślec, temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvu tu chodziło o brak informacji z Twojej strony, znikałeś a ludzie się wściekali. O Prohost'a pewnie przyczepili się dlatego, że Ty mówiłeś, że masz Adminów, tylko wyszło, że go jednak nie ma teraz. Jego pomoc to nic złego, ale trzeba szczerze podejść i powiedzieć wszystkim jak jest :)

 

Można już zamknąć temat bo serwer działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dlatego odpowiedziałem chciałem wcześniej ale mam problemy z komputerem padł wiatraczek i się biedak poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego od 17 były pady, ponieważ przy uruchamianiu serwera zapętlał się skrypt usera "okeaj" i powodowało to load 1000 i przymulało serwer

i admin nie umiał tego sprawdzić ? przecież to podstawowa czynność którą bym sprawdził .. ( a nie jestem adminem :) )

 

miał takie pingi że za nim wszedł na konsole to go wyrzucało

a to ciekawe, bo mi się wydaję że holandia ma całkiem dobre połączenia do DE

pomijam już paranoję admina na szkoleniu kiedy powinien być w pracy :)

 

Jednego nie rozumiem, naskakujecie na mnie że wynajmuję prohost, jak przy webh robil bell, malu, patrick i ktoś jeszcze to nie było problemów ani spekulacji

bo może webh nie jest na każdym kroku przyłapywany na kłamstwie ? :)

 

tak czy siak chętnie przeczytał bym co może potwierdzić Prohost, czyli na czym polegała awaria i/oraz niekompetencja HE

( bez złośliwości, z czystej ciekawości )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego nie rozumiem, naskakujecie na mnie że wynajmuję prohost, jak przy webh robil bell, malu, patrick i ktoś jeszcze to nie było problemów ani spekulacji

 

 

Halo, halo :) szanowny panie :) u nas problem nie polegał w obciążeniu maszyny przez użytkowników, ale przez błędną konfigurację sieci w serwerowni. Nie powinieneś się tego czepiać bo to odnośnie twojego problemu nie ma nic wspólnego.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Jeszcze raz powtarzam nie było błędu w HE. A maszyna z tego co słyszałem dalej jest podatna na "atak który ją popsuł".

Nie będę dalej tego komentował bo nie jestem wtajemniczony i jest to info od pewnych osób.

 

Temat do zamknięcia i to już wszystko z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtarzam nie było błędu w HE. A maszyna z tego co słyszałem dalej jest podatna na "atak który ją popsuł".

 

no to teraz wystraszyłeś klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koniec trolowania...

nie ma nic juz do dodania, firma FireHost nie poradzila sobie

z obsluga tylu kont i tyle...

z dolka jakos z czasem wybrna, a czy publika im wybaczy to juz

sprawa indywidualnej jednostki...

oszczedze wam czasu, za minute wiadomosci na TVP1... topic closed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×