Skocz do zawartości
masteron

firehost 11.09.2008 17:45

Polecane posty

hehe :) przez ssh, coraz to dziwniejsze się rzeczy dzieją teraz przy restarcie nawet apache nie wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstał, działa. Masteron mamy adminów.

Szybko backuuuupy!! I uciekamy z klientami (20kont), taki biznes...

 

Masteron mamy adminów - wirtualnych? Ja z zadnym nie moge sie skontaktowac od 4 dni. Ja wiem sesja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam :) życze ci tylko abyś wtrafił na dobry hosting. Zaraz ci pewnie dust podeśle oferte :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo nadal pracujemy zaraz pewnie będzie off, naprawiamy apache. Mam nadzieje ze dysk nie ma bad sectorów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A co masz coś przeciwko szkole? Dziwny jesteś człowieku.

Jakby działało to by pewnie nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss ma konto, od wtorku, OMG BOSS ! musiałeś mi to zrobić!! usuwam je !! :)
Nie wiem czy to prawda, żart czy kłamstwo, ale jeżeli to prawda to chyba zlokalizowaliśmy przyczynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznaje ze prohost nam pomaga a oto ich opinia

 

Wygląda na to, że jest jakiś problem ze sprzętem. Wyrzuca dane pamięci jak się wiesza.

 

Ciężko cokolwiek zrobić/sprawdzić jak się zawiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujemy, robimy co możemy :) jak będzie jakieś info napisze. Ale pechowy dzień, ktoś wykrakał (za dużo opinii :)

 

Pechowy 3-dzień :)

Wygląda na to, że za dużo nie opinii, lecz klientów na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co masz coś przeciwko szkole? Dziwny jesteś człowieku.

 

 

Powtarzasz się. Skończ te narzekanie w końcu i się wynieś a nie płaczesz, że straciłeś miliony,

 

Do szkoly nie mam nic, jednak jak NVU w niej jest to serwer nie bedzie naprawiany. Nie placze ze stracilem miliony i nigdy tego nie powiedzialem, a jak wyniesc sie z serwera ktory nei dziala? Moze u Ciebie sie tak da? Chetnie wtedy skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nerrto ale przecież nikt cię u nas nie trzyma naprawde. Tu nie chodzi o liczbe klientów na serwerze tylko oto ze przy tym spięciu hosteurope prawdopodobnie coś się z pamięcią stało, jeżeli informacja będzie pewna, napiszemy do hosteurope.

 

Narazie smiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerrto ale przecież nikt cię u nas nie trzyma naprawde. Tu nie chodzi o liczbe klientów na serwerze tylko oto ze przy tym spięciu hosteurope prawdopodobnie coś się z pamięcią stało, jeżeli informacja będzie pewna, napiszemy do hosteurope.

Pad by mnie nie obszedl tak jak to ze ciezko od Ciebie uzyskac jakies informacje, utrudniony jest kontakt, jednak milo ze nie trzymasz klientow bo jak za duzo odejdzie to nie bedzie raczej zbyt ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto polecał mu HE?

BOSS :):)

Ja tam nadal mam kilka ważnych projektów. Po tej aferze trzeba chyba zbierać zabawki i do innej piaskownicy :)

 

Boss ma konto, od wtorku, OMG BOSS ! musiałeś mi to zrobić!! usuwam je !! :)

Nawet nie zdążyłem uruchomić :) To już zakrawa o telekinezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie informacje Ty chcesz odemnie uzyskac skoro narazie dokladnie nic nie wiemy, badamy sytuacje jak cos bedzie wiadomo napisze. Narazie chodzi zobaczymy jak dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie informacje Ty chcesz odemnie uzyskac skoro narazie dokladnie nic nie wiemy, badamy sytuacje jak cos bedzie wiadomo napisze.
Kurde, nvu... 3 dzień serwer nawala, technicy Ci nic powiedzieć nie potrafią, a Ty wniosków nie potrafisz z tego żadnych wyciągnąć? Kolejnych pare dni sprzęt będzie nawalać a Ty będziesz świecić oczami, że HE Ci nic nie mówi? Bez jaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha To ja teraz założę sobie WaterHost :) i zapraszam wszystkich do mnie :) . NVU zadzwoń po bell'a patricka partyka lukasche.... ( sorry nie pamietam ) i może oni coś pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie prohost zrobi jak powie ze nie da rady to malu jak nie malu to lukas, najwyzej cale wht zatrudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie prohost zrobi jak powie ze nie da rady to malu jak nie malu to lukas, najwyzej cale wht zatrudnie.

 

ahahahahhaha...... no comment....

 

mojego starego też? ;D

nmsp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×