Skocz do zawartości
WPNJ

Opinie o iswift.eu

Polecane posty

Przeglądałem allegro i trafiłem na "firmę" hostingową www.iswift.eu. Oczywiście danych "firmy" szukać na próżno, ale za to mamy nawet ładny layout i rewelacyjną oferte!!! http://iswift.eu/?site=oferta

Konta za 0zł!!!! Ale to tylko promocja....chociaż http://iswift.eu/index.php#aktualnosci a tam piszą, że promocja trwa od 10.03.08 - 10.06.08, a dzięki Bogu mamy już niemalże wrzesień. Z tego wszystkiego to lay ładny, a tak to strasznie pachnie krzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z najmniejszego konta, kupiłem sobie w marcu żeby przetestować aplikację którą robimy. Nie mam żadnych problemów pomimo tego, że skrypt jest mocno wymagający (co godzinę łaczy się z kilkudziesięcioma blogami i zbiera dane), nic się jeszcze nie wykrzaczyło nigdy. Ostatnio gdzieś coś przenosili, ale nie było żadnego bólu, nawet tego nie odczułem a siedzę przy projekcie bardzo często. Sam się zdziwiłem. Wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś aktualne opinie na temat hostingu? Bardzo podoba mi się ich oferta, ale w internecie mało informacji poza kilkoma strzępkami pozytywnych danych. Ktoś może korzysta na forum z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś aktualne opinie na temat hostingu? Bardzo podoba mi się ich oferta, ale w internecie mało informacji poza kilkoma strzępkami pozytywnych danych. Ktoś może korzysta na forum z nich?

Mam u nich kilka kont od prawie początku ich istnienia. Dwa razy przenosili jedno z moich kont jednak w ogóle tego nie odczułem. Administratorzy odpisują w przeciągu 15 minut , dział telefoniczny też niczego sobie tak więc mogę polecać. Stosunek jakość/cena na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mamy przyjemność poinformować, że nasza nowa strona właśnie ruszyła. W nowej wersji zostało wyelimonowane sporo błędów. Staraliśmy się by zarządzanie kontem było przyjemniejsze i łatwiejsze.

 

- Uwidoczniliśmy ofertę rejestracji domen

- Poprawiliśmy obsługę chatu

- Wprowadziliśmy transfery domen

- Zmodyfikowaliśmy sposób zamawiania kont

 

a także poprawliśmy szereg drobnych elementów

 

Nowością w działaniu naszej firmy jest wspieranie fundacji HELP LIBERIA. Od każdego zamówienia oraz odnowienia kont hostingowych przekazywać będziemy złotówkę na konto organizacji. Na dniach będziemy podpinać liczniki obrazujące wysokość uzbieranych w ten sposób środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć ??

 

Trochę odgrzeje temat.

 

SYF SYF SYF !!

 

Przeniosłem się do nich bo zapewniano mnie, że będzie lepiej niż u poprzedniego usługodawcy. Pięknie to było przez 4 miesiące. A teraz jak się sprzedali jest jeden wielki burdel.

 

Wszystko się sypie !!

 

Odradzam zdecydowanie

 

Proszę szanownych kolegów o poradę który hosting będzie przyzwoity i sprawny mam sklep na prestashop i 3 inne domeny obciążenie około 30 - 40 gb miesięcznie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego.

 

Ja już uciekam prawdopodobnie do kei.pl od momentu kiedy iswift.pl się sprzedał dla hoseo.pl mamy jeden wielki bałagan

 

Ja mam jeden hosting u nich ale poleciłem też go znajomym i teraz żałuję.

Jeden z znajomych webmasterów ma tam 15 sklepów :/ wszystko przenosimy.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×