Skocz do zawartości
Dżo

Jak coś załatwić w OVH?

Polecane posty

Życie byłoby nudne bez problemów :)

 

Poza tym nie mówcie hop. Apropo dedyków to właśnie byłem w trakcie zamawiania dedyka z ovh.pl a tu trach bach i jakieś ścigania p2p z kosmosu czy też wprowadzenie setupów i inne atrakcje. Kolejny dziwny zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedzieli się, że się do nich wybierasz... :)

 

hehe :-)

Boss, a co p2p Cię pociąga?

Daruj ovh, cała sieć by im padła... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa na prohost.pl :)

 

A ovh.pl kupiłem pod projekt uczelniany. A teraz zonk bo nie widzi mi się sprawdzania kilkuset kont czy któryś ze studentów nie wgra jakiegoś mp3 / film etc. przez który mi dedyk poleci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa na prohost.pl :)

 

A ovh.pl kupiłem pod projekt uczelniany. A teraz zonk bo nie widzi mi się sprawdzania kilkuset kont czy któryś ze studentów nie wgra jakiegoś mp3 / film etc. przez który mi dedyk poleci :/

 

Zawsze możesz automatycznie kasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie polecę wszystkiego po .mp3 czy .avi bo to i materiały szkoleniowe i wykłady itd. itp.

 

Ogólnie polityka ovh.pl jest bez sensu :/ Sam chciałem odpalić trackera p2p pod to co wyżej wymieniłem aby ułatwić życie wszystkim a tu teraz widzę zbyt duże ryzyko skasowania bez możliwości obrony :/

 

P.S. Prosiłbym moda o wydzielenie kilku powyższych postów dot. ovh do tematu nowej oferty ovh.pl bo nam się mały OT zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

Tak a propos tematu, bardzo zbliżone pytanie:

panowie hostingowcy, wiecie może jaka was obowiązuje procedura odnośnie kasowania nielegalnych treści (cokolwiek, prawa autorskie, rozpowszechnianie etc.)? Konkretnie chodzi mi o to czy jesteście zobowiązani do ZACHOWANIA tych treści dla organów ścigania/sprawiedliwości i uniemożliwienia tylko dostępu do nich (czyli fizycznie zostają na serwerach) czy też spokojnie można je skasować bo nie ma obowiązku ich przechowywania. Niestety nie znalazłem żadnych aktów prawnych w tym temacie, poza ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną ale tam jest tylko o zgłoszeniu i zablokowaniu dostępu, nic więcej nie wyczytałem.

 

Mam akurat zlecenie na kolejną społecznościówkę gdzie główną funkcją będzie upload wszystkiego co się rusza :) i nie wiem jak to sobie rozpisać ze względu na powyższe, a klient mało kumaty :)

 

Do tej pory fizycznie kasowałem ale jak się ostatnio dowiedziałem, że youtube ma wszystkie materiały od początku działalności to "strzeliłem karpika" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh jest bardzo dobre do wszystkie poza tylko kilkoma wyjątkami, w tym właśnie p2p na które mają fioła bo boją sie łamać pośrednio prawo.

 

jak masz tam nawet legalne p2p to na to nie patrzą tylko zwykle blokują bo jest im to nie na ręke, a przy tylu klientach to dla nich żadna strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraź sobie że np webh ma serwer w OVH klient postawi tam torrent'a i cały serwer leci z wszystkimi klientami.

 

Nie podawaj takich przykładów bo ktoś pomyśli że tak na prawdę jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nie jest ?

 

 

Nikt nie ma i nie będzie miał skryptu do torrentów na jakiejkolwiek naszej maszynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scz chodziło o to, że na niektóre zachowania swoich klientów nie masz wpływu. A przy obecnej polityce OVH, takie działanie oznacza wyłączenie maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie ma i nie będzie miał skryptu do torrentów na jakiejkolwiek naszej maszynie...

on dobrze Ci mówi :P jak ktoś sie by uwziął to instaluje szybko taki skrypt p2p u was i od razu donosi na ten serwer do ovh, a oni ostatnio to już zupelnie tego nie tolerują i wiemy co robią hehee... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on dobrze Ci mówi wink.gif jak ktoś sie by uwziął to instaluje szybko taki skrypt p2p u was i od razu donosi na ten serwer do ovh, a oni ostatnio to już zupelnie tego nie tolerują i wiemy co robią hehee...

 

 

Na serwery ovh idą tylko "wybrańcy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

chce zamowic dostep do dedykowanego serwera na ovh.pl i sciagac LEGALNE pliki na ten serwer

dzienny transfer to bedzie ok. 300gb

 

Czy jest duze prawdopodobienstwo ze moj serwer zostanie wylaczony?

Znacie jakies serwery na ktorych moj projekt nie napotka zadnych problemow ze strony administratorow?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to będą legalne pliki jak mówisz to się nie przyczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest duze prawdopodobienstwo ze moj serwer zostanie wylaczony?

 

Nie powinni, ale obecnie OVH działa nieprzewidywalnie. A jak się przyczepią to trudno to odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH jest nie obliczalne

poza tym wystarczy że nazwa pliku darmowego pokrywa się z nazwą pliku płatnego i leci serwer też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH - powiało grozą - i słusznie zaczyna się tam robić straszny kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×