Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad Z.

Rekordowa kumulacja w Lotto

Polecane posty

Rekordową sumę 35 milionów złotych można wygrać w najbliższym, wtorkowym losowaniu Dużego Lotka! To największa pula pieniędzy przeznaczona na główną wygraną w ponad pięćdziesięcioletniej historii Totalizatora Sportowego. Zawdzięczamy ją sześciu kolejnym kumulacjom.

 

Najwyższa w historii wygrana padła 2 czerwca 2004 roku w Warszawie i wynosiła 20 119 858.20; druga rekordowa wygrana 17 017 899.80 padła w Gdyni, 19 stycznia 2008. Opłata za jeden zakład w Dużym Lotku wynosi 2 zł.

 

Moze nie bardzo zwiazane z tematyka tego forum, ale warto dac. Niech kazdy napisze co by zrobil jakby mial ta kase.

Ja bym za czesc pieniedzy prawdopodobnie postawil wlasna serwerownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym za czesc pieniedzy prawdopodobnie postawil wlasna serwerownie :)

Ja również i wydał bym sporo kasy na rozwój młodych, ambitnych ludzi :)

 

 

p.s. mój wójek kiedyś "przytulił" stare dwa miliardy w lotto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Natychmiast sprzedaję wszystko i wszystkich, kupuje sobie 10 hektarów, buduje sobie domek z średniowieczną wieżą, otwieram firme hostingową, w podziemiach trzymam własną serwerownie, idę na 20 kursów odnośnie grafiki, programowania itd. Kupuję taki samochodzik jak czołg tylko na kołach i bez armaty, kupuję prawdziwego Glocka i AK74 :) Jadę do Prypeci i Czarnobyla, resztę bym wsadził do banku i trzymał na czarną godzine a sam bym zajął się prowadzeniem firmy (Z pracownikami których bym zatrudniał). Następnie obudzę się i stwierdzę że to tylko piękny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<joke> ja bym oddał całość na żródła geotermalne </joke>

 

a tak na serio własne DC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym kupił sobie dużo skapetek i całą kasę bym w nie upchał :-))

A serio to jakiegoś potwora bym sobie złożył, przynajmniej 2x większy niż ten TASKu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym kupił sobie dużo skapetek i całą kasę bym w nie upchał :-))

A serio to jakiegoś potwora bym sobie złożył, przynajmniej 2x większy niż ten TASKu :-))

chyba by Ci nie starczyło, ten w TASK'u 70 mln kosztował podobno (mln/tonę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem coś o 12 mln, pewnie mi się przesłyszało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dodatkowo bym kupił quada i bym nim jeździł po polnej drodze. Ale tak na poważnie to jakbym wygrał taką sumę to pewnie skończyłbym w psychiatrycznym z wrażania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwariował mając tyle pieniędzy, taka wygrana byłaby dla mnie największą karą mojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze powiesz, że to jest Twoje marzenie? Do końca życia nic nie robić?

 

Człowiek który nic nie robi, dziczeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie no podejrzliwość by wzrosła miliony razy. W każdym byś widział złodzieja który chce ci wbić widelec w aortę... Na pewno bym nic znajomym nie mówił - zaraz by chcieli kasy na własne DC czy po prostu, siedziałbym cicho i bym się modlił żeby mnie piorun nie zabił - wiadomo - kto ma dużo kasy, długo jej szczęśliwie mieć nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. mój wójek kiedyś "przytulił" stare dwa miliardy w lotto :)

 

za co płacili 200 tyś ? kwota ładna ale jest osiągalna dla zwykłego 30 latka :) za to obecne 34mln to już nierealne dla 99,9999% ludzi :)

 

 

za co jest w lotto 200k zł ? za 5-ke ? ja myslalem ze 4ka to jakies 1000zl, a 5ka to jakies 15.000zl a 6ka to miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
za co płacili 200 tyś ? kwota ładna ale jest osiągalna dla zwykłego 30 latka :) za to obecne 34mln to już nierealne dla 99,9999% ludzi :)

za co jest w lotto 200k zł ? za 5-ke ? ja myslalem ze 4ka to jakies 1000zl, a 5ka to jakies 15.000zl a 6ka to miliony.

 

Lotto to nie tylko duzy lotek :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zwariował mając tyle pieniędzy, taka wygrana byłaby dla mnie największą karą mojego życia...

 

ja bym chlał codziennie 20 piw TYSKIE'go aż do usranej śmierci :)

to w sumie tak jak przez ten weekend; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że wszystkich możliwych kombinacji było ~14 mln (kto pamięta wzór?). Przy założeniu że wszystkie je obstawić i tylko jedna osoba trafi można być do przodu kilka milionów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym wrzucił do banku i do końca mojego usranego życia nic nie robił xD!

Dobrze, że nie każdy jest tak ambitny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje się że wszystkich możliwych kombinacji było ~14 mln (kto pamięta wzór?). Przy założeniu że wszystkie je obstawić i tylko jedna osoba trafi można być do przodu kilka milionów :)

 

wzór chyba taki (6 cyfr z 40)

 

40!/(34!*6!) wychodzi raptem 6 mln :)

 

 

============edit=================

 

6 z 50

 

czyli

 

50!/(44!*6!) wychodzi 15,9 mln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje z Wikpedii:

 

W Dużym Lotku jest możliwych 13 983 816 różnych zestawów 6 liczb. Za obstawienie tych wszystkich kombinacji zapłacilibyśmy 27 967 632 zł. Przy założeniu, że zamalowywalibyśmy jedną kratkę w ciągu sekundy, wypełnienie wszystkich blankietów zajęłoby 13 983 816 sekund, czyli ok. 5 miesięcy.

 

W losowaniu z 30 marca 1994 stwierdzono aż 80 wygranych I stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisze co bym zrobil z 35 milionami, bo niestety we wtorek nie padnie wygrana 1 stopnia:) tak wiec czeka Nas kolejna kumulacja:)

 

 

no ale jak juz trzeba to: hmm 25 milionow na konto:) Reszta na dom, samochod, no i na rajdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×