Skocz do zawartości
yarq

livenet i pad dedyka

Polecane posty

Znowu coś w livenet się dzieje. Strona główna stoi, ale dedyki u nich już tak nie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to samo w tej chwili ...

 

Dzwoniłem, ale oczywiście nikt nie odbiera. Napisałem SMS'a no to czekam na reakcje ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale masz nadzieje ze uzyskasz odpowiedz na SMS? :P Ja tez sie nie moge dodzwonic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektore serwy dzialaja :P

 

ale intryguje mnie jedno livenet ma 4 dostawcow neta razem 3,4gbs z tego od exatela tylko 0.4gb to jak to mozliwe ze taka snie wielka strata i wszystko ostatnio padlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy ale masz nadzieje ze uzyskasz odpowiedz na SMS? :P Ja tez sie nie moge dodzwonic :P

 

Nie liczę na odpowiedź, ale na to że ktoś się dowie że coś się dzieje. No taka cicha nadzieja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tym razem, byly juz problemy z zasilaniem, z bezpiecznikami itp. BTW. Ciekawe czy down czy tylko odciete od sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tym razem, byly juz problemy z zasilaniem, z bezpiecznikami itp. BTW. Ciekawe czy down czy tylko odciete od sieci :P

 

Był też ddos :P (jakieś 2-3 tyg temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uszkodzone swiatlowody :P

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to opinie szargają sobie firmy, które u nich wykupują usługi, a nie oni sami :/ Dobrze że weekend jest, to przynajmniej mało który klient zauważy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie u mnie dla tego, ze jest weekend to juz mam straty, telefony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu coś w livenet się dzieje. Strona główna stoi, ale dedyki u nich już tak nie bardzo :/

 

 

UPDATE - Livenet.pl też już jest down.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPS im padl pewnie dla tego ich strona padla troszke pozniej od naszych maszyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba im wszystko padło, gdzie oni maja ta serverownie? Bo coś mi sie obiło, że niedaleko katowic, a tu przed chwila niezła burza była i chwilowe pady sieci elektrycznej. Mogli by szybko sie z tym uwinąć, bo zacząłem coś robić przy mojej www, a tu pad...

 

Pozdrawiam Andrzej Erenc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu jest LiveNet u mnie tez dwa serwery dedykowane leza, i zaden nie odpowiada, moze podlaczaja BGP4 i nowych operatorow? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na burze, znowu pewno linie energetyczne pozrywało i im UPSy padły, a agregatu nie maja po za drogi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies byl temat na temat agregatu, jednak nie pamietam czy wkoncu go maja czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nad Sosnowcem jest masakryczna burza.

 

"Duży ośrodek burzowy w okolicy Sosnowca i Dąbrowy Górn. od strony Krakowa wygląda ciekawie..."

 

"Nad Sosnowcem dość ciekawie (dla niektórych nieciekawie). Ciemno, wyładowania, grzmi. Od Strony Czeladzi i od Strony Katowic. Wygląda, że 2 ośrodki burzowe."

 

by forum łowcy burz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×