Skocz do zawartości

Polecane posty

@Najdmen.pl - my mamy wpis bo świadczymy usługi dostępu do sieci, choć do końca nie jestem pewien czy dostawcy usług hostingu też nie powinni zgłaszać tego do UKE bo to jak by nie patrzeć też są usługi telekomunikacyjne (np. email) - podsumowując - jak jest wpis w instytucji rządowej to jak firma można być KRZAKIEM jak to zasugerował @xorg w "wątku [krzak] net-elite.pl".

 

 

Nie trzeba mieć :D Ponieważ od tego jest wpis PKD 63.11.Z.

 

p.s. Panowie niepotrzebnie sobie nerwy szarpiecie.

 

group5 - krk jest twoim potencjalnym klientem, więc trochę grzeczniej - musisz brać pod uwagę, że inni twoi może przyszli klienci oglądają ten wątek.

 

krk - zarejestruj się i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Nie trzeba mieć :D Ponieważ od tego jest wpis PKD 63.11.Z.

 

p.s. Panowie niepotrzebnie sobie nerwy szarpiecie.

 

group5 - krk jest twoim potencjalnym klientem, więc trochę grzeczniej - musisz brać pod uwagę, że inni twoi może przyszli klienci oglądają ten wątek.

 

krk - zarejestruj się i po problemie :D

 

eee jesteś pewien ??

 

przeładunek towarów - (PKD 63.11.Z), - http://bip.pwik-tg.pl/index.php?strona=10

 

Ale czy ja coś "niegrzecznie" napisałem/odpisałem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@krk z calym szacunkiem - nie szalej...

 

 

nie będę nic pisał już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zasoby konta nie złamią polskiego prawa i regulaminu to proszę bardzo.

 

szkoda tylko ze to niemcy, jak by to bylo przez jakiegos polskiego IX dostepne to bym miał gdzie backup przyrostowy trzymac na wieczność ;P i to wszystko za niecałe 2 stówki rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie rozumiem dlaczego się czepiacie?

działalność legalna, oferta nie łamie w żaden sposób polskiego prawa, nie słychać też aby ktoś został oszukany.

może po prostu firma, skoro prowadzi też działalność w innych branżach, przyjęła taki plan ściągnięcia klientów ?

wiadomo że nie ma hdd unlimited ale to też nie oznacza że komuś braknie miejsca jeżeli zakupi usługę,

ale tak poza tym group5 myślę że ciężko byś miał sprostać w wywiązaniu się z oferty gdyby przeprowadziło się do Ciebie kilka osób z PIO ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
w sumie to nie rozumiem dlaczego się czepiacie?

działalność legalna, oferta nie łamie w żaden sposób polskiego prawa, nie słychać też aby ktoś został oszukany.

może po prostu firma, skoro prowadzi też działalność w innych branżach, przyjęła taki plan ściągnięcia klientów ?

wiadomo że nie ma hdd unlimited ale to też nie oznacza że komuś braknie miejsca jeżeli zakupi usługę,

ale tak poza tym group5 myślę że ciężko byś miał sprostać w wywiązaniu się z oferty gdyby przeprowadziło się do Ciebie kilka osób z PIO ... :D

 

Tak się składa, że kilka kont pozycjonerzy już zamówili i rozbudowuja zaplecza. Tylko, że jeśli ktoś zajmuje się tym bardzo profesjonalnie i jest to jego podstawowa forma zarobkowania to przeważnie inwestuje w dedykowany serwer aby to wsztko ogarnąć i mieć większy wpływ na konfigurację i inne sprawy. Maszyn mamy w samych niemczech ponad 30 szt. tak więc damy radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rejestru - większość ma w obszarze działań wpisane po prostu Rzeczpospolita Polska :D

 

Takie mam pytanko: czy do konta możliwe jest dostanie dedykowanego adresu IP i dostępu shell&scp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Co do rejestru - większość ma w obszarze działań wpisane po prostu Rzeczpospolita Polska :D

 

Takie mam pytanko: czy do konta możliwe jest dostanie dedykowanego adresu IP i dostępu shell&scp?

 

IP - tak, SHELL = nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, ale generalnie życzę powodzenia, gdyż niewątpliwie jest to pewna innowacja na polskim rynku (brak limitów w normalnej, legalnie działającej firmie).

Mam tylko jedno pytanie (bez złośliwości): po co Wam tyle serwerów dedykowanych, skoro dopiero zaczynacie w tej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało, ale generalnie życzę powodzenia, gdyż niewątpliwie jest to pewna innowacja na polskim rynku (brak limitów w normalnej, legalnie działającej firmie).

Mam tylko jedno pytanie (bez złośliwości): po co Wam tyle serwerów dedykowanych, skoro dopiero zaczynacie w tej branży?

 

 

Maszyny spięte są klaster dlatego jest tyle, pozatym usługi dla agencji reklamowych świadczymy od ponad 2 lat i do tego były na początku wykorzystywane, teraz doszedł hosting bo doszliśmy do wniosku, że można wykorzystać wolne moce produkcyjne których jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja wrze tylko u siebie widzę 403 :-)

Brak zezwolenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

 

To ciekawe już im serwery wyłączyli? Czy tylko moja klasa IP jest na cenzurowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
U mnie nie

 

blacklist :D

 

ach ten mod_security - widocznie coś narozrabialiście :D już powinno być i dla waszych oczu nasze www dostępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@group5 taka malutka rada: nie zaczynajcie prowadzić BOK'u na forach publicznych :D

Jeśli nie wiesz dlaczego to z pewnością w najbliższym czasie się o tym przekonasz.

 

@krk albo nie widziałeś nigdy ogromnych macierzy dyskowych albo nie wiesz o tym, że istnieją również inne czynniki wpływające na możliwość niewykorzystania transferu, przestrzeni dyskowej albo... (niech każdy dopisze wg swojego uznania ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
@group5 taka malutka rada: nie zaczynajcie prowadzić BOK'u na forach publicznych :D

Jeśli nie wiesz dlaczego to z pewnością w najbliższym czasie się o tym przekonasz.

 

@krk albo nie widziałeś nigdy ogromnych macierzy dyskowych albo nie wiesz o tym, że istnieją również inne czynniki wpływające na możliwość niewykorzystania transferu, przestrzeni dyskowej albo... (niech każdy dopisze wg swojego uznania ) :D

 

Wiem do czego pijesz...

 

Zostałem wywołany do tablicy - więc odpowiedziałem na pytania - jak ktoś ma jakiekolwiek pytania to poproszę via support@group5.pl.

 

Pozostawmy ten temat na opinie - tak jak z założenia to miało być.

 

PS. może jakiś moderator poprawić temat bo jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
done as requested...

 

Brawo :D

 

EDIT:

Adrian słusznie zauważył - no ale już późno i "szczegóły" można przegapić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na bijcie... już poprawiam

jest faktycznie późno, od tych wszystkich maili dziś zaczynam źle widzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×