Skocz do zawartości
vServ.pl

vServ.pl - Najtańsze vps-y!

Polecane posty

Niestety uroki USA:) Ale jeśli komuś nie zależy na pingu lub potrzebuje vps-a dla własnych potrzeb to bardzo opłacalne jak na swoje możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały router załatwia sprawe:) Myślę, że to nie temat o sąsiadach:) Zapraszam do nowej promocji!

 

No tak, p. Tomasz Wesołowski oraz użytkownik: wesolak, faktycznie - związek nazwiska z nickiem użytkownika jest zerowy, czysty przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej pisałem to nie jest temat o mnie;) Jeśli ktoś bardzo pragnie zagłębić się w moich znajomych oraz zbieżności nazwisk etc. zapraszam na PW mam nadzieję, że pytania nie będą zbyt osobiste. Tak w roli ścisłości, mieszkam na osiedlu gdzie na samej mojej ulicy 3 budynki (9 bram) są 3 osoby o nazwisku Wesołowski (oczywiście nie jest to moja rodzina), jeśli ktoś niedowierza w ksążcie telefonicznej będzie dowód :) To tak jakby twój sąsiad miał na imię Tomek, miał tutaj nick "Tomek" i mówiliby, że to ta sama osoba bo jakby nie patrzał także jesteś Tomek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już kończąc te offtopici obrzydliwe :)) - nie ma powodu do wstydu, moim zdaniem bardziej pogrążające jest to bezsensowne odkręcanie kota ogonem - trzeba bym facetem i umieć przyznać się do błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz mnie zmusić do tego abym się przyznał do czegoś, czego nie zrobiłem:) Nie jesteśmy tą samą osobą, a dowody na to istnieją, wystarczyłoby pogrzebać:) Nom to koniec:) Zapraszam do analizowania ofert;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
mnie zastanawia co innego, bo to trochę jakby sprzeczne z podstawami działania sieci,

jeśli wesolak i vserv.pl faktycznie tworzą relację klient - firma,

czyli prościej ujmując są to dwie różne osoby,

to jakim cudem piszą w odstępie 4 minut z tego samego adresu IP? :)

 

Ja bym zbanował na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vServ.pl, w takim razie jak wytłumaczysz to że użytkownik wesołak najpierw napisał post o treści:

 

Promocja dla użytkowników WHT!

 

Pierwszych 10 klientów, którzy zamówią u nas jakikolwiek serwer VPS wpisując przy zamówieniu Kod bonusowy: WHT otrzymają serwery po cenie jaką zapłaciliby zamawiając bezpośrednio u głównego dostawcy*! A więc CAŁKOWICIE za darmo otrzymują Państwo pomoc techniczną w języku polskim 24/7, problem z płatnościami zagranicznymi odchodzi w niepamięć! Zapraszamy serdecznie.

 

*Przez pierwsze 3 miesiące.

 

a dopiero po chwili zorientował się że to nie to konto i edytował swój post dodając:

 

Takie info dostałem mailem:D Ciekawe czy to działa? Czy naciąganie?

 

Dodatkowo osoba ta po edycji postu wylogowała się i zaraz zalogowała pod nickiem vServ.pl :)

 

 

Więc nie kłam bo nikt nie uwierzy, widziałem na własne oczy co się działo :). Nie lubię jak ktoś komuś wciska na siłe kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muchakk porozmawiamy na PW, jako przyjaciel WHT powinieneś znać zasady forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako przyjaciel forum chcę abyś wyjaśnił to w tym temacie. Na PW mi nie spamuj bo zapewne wszyscy są ciekawi...

 

 

(Chyba żaden moderator nie będzie zły? Jak będzie inaczej to proszę utworzyć nowy wątek :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post 54 & 56.

 

---------------------Edit

 

Polecam zauważyć różnicę pomiędzy spamem, a wyjaśnieniem sprawy, która Cię interesuje aby nie robić offów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadne wyjaśnienie. Dziwny zbieg okoliczności. Znasz kilka osób które mieszkają obok Ciebie i mają takie same nazwisko, ip i jeszcze znają te forum. Musiałeś mieć straszne szczęście że user wesolak się wylogował, a za chwile zalogowałeś się ty. Hmm wesolak też chciał robić VPS-y, ale na maszynie z livenetu, może to ty? Ehh zapomnijmy to tylko sąsiad który ma takie samo nazwisko, ip i plany jak ty :) Idź porozmawiaj z nim, zapewne się dogadacie skoro macie ten sam tok myślenia. Zobaczyłeś że ludzie nie powiedzą Ci jak postawić VPS-a to zacząłeś pośrednictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest żadne wyjaśnienie. Dziwny zbieg okoliczności. Znasz kilka osób które mieszkają obok Ciebie i mają takie same nazwisko, ip i jeszcze znają te forum. Musiałeś mieć straszne szczęście że user wesolak się wylogował, a za chwile zalogowałeś się ty. Hmm wesolak też chciał robić VPS-y, ale na maszynie z livenetu, może to ty? Ehh zapomnijmy to tylko sąsiad który ma takie samo nazwisko, ip i plany jak ty :) Idź porozmawiaj z nim, zapewne się dogadacie skoro macie ten sam tok myślenia.

 

To dlaczego się zalogowałem też już wytłumaczyłem (poczytaj mi mamo:D, polecam:D). Nigdy nie miałem planów sprzedaży vps-ów. Jesteśmy tylko pośrednikiem. Jego pytanie o VPS-y było po rozpoczęciu pośrednictwa. Próbujesz mi wmówić, że jestem głąbem i nie potrafiłbym postawić oprogramowania do sprzedaży vps-ów, a ty jesteś góry, który rozwiązał zagadkę kryminalną?:) Z mojej strony to na tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh zalogować się musiałeś bo inaczej nie pisałbyś teraz kolejnych postów. Tylko jak wytłumaczysz tak mały odstęp między logowaniami? Dodatkowo każdy user na forum zalogowany jest 15 minut jeżeli się nie wyloguje, a tu było normalnie widać że wesolak i ty to jedna osoba. Wesolak się wylogował a za chwilkę (dosłownie chwilunia) ty się zalogowałeś.

 

 

 

Edit:

 

Napisałem że po 15 minutach samo wylogowuje to teraz vServ.pl czeka na to żeby za chwile zalogować się jako wesolak i odpowiedzieć w tym temacie. Heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh zalogować się musiałeś bo inaczej nie pisałbyś teraz kolejnych postów. Tylko jak wytłumaczysz tak mały odstęp między logowaniami? Dodatkowo każdy user na forum zalogowany jest 15 minut jeżeli się nie wyloguje, a tu było normalnie widać że wesolak i ty to jedna osoba. Wesolak się wylogował a za chwilkę (dosłownie chwilunia) ty się zalogowałeś.

 

 

 

Edit:

 

Napisałem że po 15 minutach samo wylogowuje to teraz vServ.pl czeka na to żeby za chwile zalogować się jako wesolak i odpowiedzieć w tym temacie. Heh...

 

Dlaczego się zalogowałem odrazu też już pisałem:) Pozdrawiam kolegę, który mało czyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vServ.pl nie masz żadnych argumentów na poparcie tego co mówisz. Podsumowując:

 

+ takie samo ip

+ user wylogował się kiedy ty szybciutko dostałeś e-maila i biegnąc na łeb na szyje włączasz forum, aby zobaczyć że twój sąsiad napisał coś co ty chciałeś sam napisać pod innym nickiem :)

 

 

Z mojej strony to koniec. Każdy przecież widzi powiązanie, a ja nie mam czasu na dyskusje na kilka stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie biegnąc? Praca taka, że komputer chodzi cały czas aby do maximum skrócić oczekiwanie klientów:) Dobrze, że już skończyłeś bo niedługo wziąłbym Cię za "Szerloka Holmsa" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Muchakk porozmawiamy na PW, jako przyjaciel WHT powinieneś znać zasady forum;)

 

 

stary i znów piszesz swoje herezje, przyznaj się że masz dwa konta ,a nie kurde koljne herezje ...

dżizys ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post 56, będę odpowiadał tylko tak gdyż (przepraszam za wyrażenie), głupota Rufika mnie przytłacza. Jestem administratorem, ale również człowiekiem i jak każdy mam swoje granice nerwów. Mogę odpowiadać na wszystkie pytanie i spokojnie tłumaczyć ale nie człowiekowi, który jest poprostu głupi albo takowego udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Co tu się dzieje!

vServ.pl: przestań się ośmieszać w oczach innych użytkowników tego forum.

 

ps. jeszcze kilka takich postów i temat pójdzie do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte co tu się dzieje...

Domniemajmy że vServ jest nie winny, w końcu w takim państwie żyjemy.

Każdy z nas ma pewnie już dość tej głupiej dyskusji, która sam nie wiem czy mnie śmieszy czy bulwersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiechu warte co tu się dzieje...

Domniemajmy że vServ jest nie winny, w końcu w takim państwie żyjemy.

Każdy z nas ma pewnie już dość tej głupiej dyskusji, która sam nie wiem czy mnie śmieszy czy bulwersuje.

 

Są dobre strony :) Wzrosło zainteresowanie tematem no to i może im klientów przybędzie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są dobre strony (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Wzrosło zainteresowanie tematem no to i może im klientów przybędzie:]

 

Tak zwany marketing robi swoje zrobic temat wokol swojej rzeczy i reklama za free idzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×