Skocz do zawartości
vServ.pl

vServ.pl - Najtańsze vps-y!

Polecane posty

hmm ja np: niemieckiego nie umiem, odezwałem sie do kolegi i jestem tym sposobem 50 zł do przodu... jak komus zalezy zawsze znajdzie wyjście :)

a np: 50 zl to duzo :) i wolalbym na cos inngo przeznaczyc :) takze prosze mnie źle nie odebrac :)

 

Pozdrwiam

 

Faktycznie określenie "frajerzy" jest obraźliwe i pokazuje Twój kompletny brak kultury. Ale wracjąc do tematu, bardzo się cieszę, że znalazłeś kolegę i że w ogóle ich masz :) Ale czy dzięki koledze będziesz miał różnego rodzaju promocje? A może wstanie o 3 w nocy i zadzwoni (pokryje rachunek za połączenie międzynarodowe) w sprawie awarii VPS-a? A co gdy Twój kolega wyjedzie np. na wakacje a Tobie padnie VPS? Będziesz czekał aż wróci bo języka jak napisałeś nie znasz w ogóle... Polecam od czasu do czasu zastanowić się przed napisaniem nic nie wnoszących do tematu postów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Taka jest mentalność ludzi i nic na to nie poradzimy..

Zbesztają każdego który chce zarobić dodatkowo ułatwiając wielu użytkownikom i oferując to o czym Tomasz wspomniał we wcześniejszych postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pół biedy jeżeli pośrednik coś potrafi. Niestety większość to wystaw fakturę i zapomnij. Zresztą czego się tu spodziewać? Wiadomo że za te 20-30 zł zysku większość odpowiedzi będzie się sprowadzała do przetłumacz -> zgłoś do supportu oryginalnego. Więc może lepiej zapytać jaki zakres usług oferuje vserv?

 

O, hekko. Na p.c.www podpadłeś klientowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

nie odwracajcie kota ogonem, obecnie support w jezyku ang to podstawa, ale te pierwsze kroki, czyli co i jak gdzie sie nawigowac na stronie itp, nie mam na mysli ze jak mi padnie serwer to kolega ma dzwonic i pytac sie oco chodzi - ludzie bez przesady...

 

ps: panele do zarzadzania VPSami sa przewaznie w jezyku ang i sa bardzo intuicyjne wiec einsteina nie trzeba ..

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odwracajcie kota ogonem, obecnie support w jezyku ang to podstawa, ale te pierwsze kroki, czyli co i jak gdzie sie nawigowac na stronie itp, nie mam na mysli ze jak mi padnie serwer to kolega ma dzwonic i pytac sie oco chodzi - ludzie bez przesady...

 

ps: panele do zarzadzania VPSami sa przewaznie w jezyku ang i sa bardzo intuicyjne wiec einsteina nie trzeba ..

 

Pozdrawiam

 

A jeśli vps padnie bo będą problemy w DataCenter lub na łączach i intuicyjny panel nie będzie Ci działał? Wtedy w jakim języku napiszesz maila? Bo już chyba nie masz intuicyjnych kont pocztowych :) a jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że nawet poczta im padła i wszystko nie działa już 3 dni a ty tracisz powiedzmy duże pieniądze bo stoi tam strona na której zarabiasz? Dzwonisz płacisz duży rachunek a rozmawiasz z nimi pewnie też intuicyjnie... Zastanów się człowieku co piszesz proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alesz ludzie sa zawistni ja osobiscie wole kupic u posrednika gdyz szlag mnie trafia jak mam robic platnosci za granice.. i to jest fajne rozwiazanie dla leniwych jak ja :) a cena VPS S jest niezla jak na oferowane parametry tylko ramu malo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam iż trwa promocja podwajania ramu;) Więc w VPS S miałbyś go 2X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja płaczę, że dostałem za dużo? :) i tak transferu nie wykorzystałem więcej niż 20 GB... :)

 

no ja niewiem ile wykorzystalem, bo lstat z dziwnych powodow zalicza crashe co ~10s, a panel nie wiele mówi :)

Ale akurat mi to nie przeszkadza, bo moj vps ma dwa cele i raczej 300gb trafficu nie przekroczy.

 

hmm ja np: niemieckiego nie umiem, odezwałem sie do kolegi i jestem tym sposobem 50 zł do przodu... jak komus zalezy zawsze znajdzie wyjście :)

a np: 50 zl to duzo :) i wolalbym na cos inngo przeznaczyc :) takze prosze mnie źle nie odebrac :)

 

Pozdrwiam

 

No cóż, jak się chwalimy kolegami z niemiec, to dzięki mojemu jestem do przodu ok 80zł miesięcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn mialbym 256 gwarantowane i 256 dynamicznego ? :)

 

Miałby Pan: 256/512MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli vps padnie bo będą problemy w DataCenter lub na łączach i intuicyjny panel nie będzie Ci działał? Wtedy w jakim języku napiszesz maila? Bo już chyba nie masz intuicyjnych kont pocztowych :) a jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że nawet poczta im padła i wszystko nie działa już 3 dni a ty tracisz powiedzmy duże pieniądze bo stoi tam strona na której zarabiasz? Dzwonisz płacisz duży rachunek a rozmawiasz z nimi pewnie też intuicyjnie... Zastanów się człowieku co piszesz proszę!!!!

 

http://google.pl/translate_t zawsze można użyć : P

Duży rachunek do UK? lub DE? hmm.. są już takie usługi jak voip i dość dobrze działa i kosztuje grosze... : P

 

Dobra koniec OT..

 

Wracając do vserv.pl zobaczymy niebawem jak działa was system 24/7 i jak z pośrednictwem i promocjami.. no ale to wyjdzie z czasem.

A co do twojej stronki, to pisałeś ostatnio o jakiś problemach z grafikiem.. A chyba to jest darmowy szablon? I nie widzę nic tutaj skomplikowane.. no ale ja może się tylko czepiam.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
A jeśli vps padnie bo będą problemy w DataCenter lub na łączach i intuicyjny panel nie będzie Ci działał? Wtedy w jakim języku napiszesz maila? Bo już chyba nie masz intuicyjnych kont pocztowych :) a jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że nawet poczta im padła i wszystko nie działa już 3 dni a ty tracisz powiedzmy duże pieniądze bo stoi tam strona na której zarabiasz? Dzwonisz płacisz duży rachunek a rozmawiasz z nimi pewnie też intuicyjnie... Zastanów się człowieku co piszesz proszę!!!!

 

 

szanujaca firma z jednego łacza nie korzysta, a przy wyborze hostingu trzeba zrobic obeznanie.. i moje wstepne obeznanie dot uslug vserv.pl jest negatywne.. pozatym uzyj mózgu i przeczytaj ponownie ze jezyk angielski to podstawa w suporcie.. wiec zapewne w takim jezyku email został by wysłany, koljena sprawa piszesz o padzie trwajacym 3 dni... stary porzdne fimry dbaja o siebie i o klientow... wiec predzej tobie w domu/firmie linia padnie niz wybranej firmie...

wiec to ty sie zstanow człowieku, robisz z siebie guru...a w rzeczywistosc ze 150 cm nie wychodzisz

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanujaca firma z jednego łacza nie korzysta, a przy wyborze hostingu trzeba zrobic obeznanie.. i moje wstepne obeznanie dot uslug vserv.pl jest negatywne.. pozatym uzyj mózgu i przeczytaj ponownie ze jezyk angielski to podstawa w suporcie.. wiec zapewne w takim jezyku email został by wysłany, koljena sprawa piszesz o padzie trwajacym 3 dni... stary porzdne fimry dbaja o siebie i o klientow... wiec predzej tobie w domu/firmie linia padnie niz wybranej firmie...wiec to ty sie zstanow człowieku, robisz z siebie guru...a w rzeczywistosc ze 150 cm nie wychodziszEOT
Używam, a wypadki chodzą po ludziach:) Ostatnia sytuacja kiedy spłonęło datacenter The Planet i co? Są rzeczy na które nawet najlepsza firma nie wpłynie;) Myślę, że to koniec rozmowy z tym Panem gdyż dość już mam jego teori, powinieneś filozofem zostać:)
http://google.pl/translate_t zawsze można użyć : PDuży rachunek do UK? lub DE? hmm.. są już takie usługi jak voip i dość dobrze działa i kosztuje grosze... : PDobra koniec OT..Wracając do vserv.pl zobaczymy niebawem jak działa was system 24/7 i jak z pośrednictwem i promocjami.. no ale to wyjdzie z czasem. A co do twojej stronki, to pisałeś ostatnio o jakiś problemach z grafikiem.. A chyba to jest darmowy szablon? I nie widzę nic tutaj skomplikowane.. no ale ja może się tylko czepiam.. ;P
Czepiasz:) To nie jest darmowy szablon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off topic. Jarek czytajac Twoje posty dochodze do wniosku, ze to forum jest tylko dla orlow :), co sie kloci z idea otwartosci. Widzisz to jest jak w handlu, nigdy nie utrafisz w upodobania klienta, jeden lubi kupowac drogie francuskie perfumy, drugi lubi jak mu "za przeproszeniem nogi smierdza" wybacz za porownanie, ale takie jest zycie. Bez urazy, ale mialem serki zarowno na vps4less jaki na cheapie (mam oferte special zamiast 10GB mam 100GB) i nie chodzi o to aby wyrwac jak nawiecej z oferty tylko, miec "satysfakcje" z dobrego zakupu. To, ze druga reka ma troche drozej, nie zawsze znaczy, ze przyswieca jej jedna zasada "Masz kleinta to go duś, jak sie .. to go pusc". Mysle, ze nie o to chodzi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mam najtańszego VPSa w CheapVPS, mam na nim wordpress'a i kilka innych zabawek i wszystko śmiga szybko i sprawnie. Raz nawet udało mi się zużyć całą moc obliczeniową procesora poprzez skrypt w perlu - Panowie z supportu zablokowali mi VPSa i poprosili o kontakt. Grzecznie przeprosiłem i zwróciłem uwagę na to, że powinni limitować użycie CPU per user. Po kilku godzinach VPS znów był dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja dla użytkowników WHT!

 

Pierwszych 10 klientów, którzy zamówią u nas jakikolwiek serwer VPS wpisując przy zamówieniu Kod bonusowy: WHT otrzymają serwery po cenie jaką zapłaciliby zamawiając bezpośrednio u głównego dostawcy*! A więc CAŁKOWICIE za darmo otrzymują Państwo pomoc techniczną w języku polskim 24/7, problem z płatnościami zagranicznymi odchodzi w niepamięć! Zapraszamy serdecznie.

 

*Przez pierwsze 3 miesiące.

 

Takie info dostałem mailem:D Ciekawe czy to działa? Czy naciąganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę uprzedził nas Pan, jutro rano miała oferta pojawić się tutaj na forum, a najpierw została rozesłana do użytkowników, którzy już posiadają serwery. Ale skoro już jest to potwierdzam iż jest to jak najbardziej nasza promocja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc CAŁKOWICIE za darmo otrzymują Państwo pomoc techniczną w języku polskim 24/7

 

nie to zebym mial cos przeciwko posrednikom, ale liczylbym sie ze slowami jesli chodzi o support 24/7

ciekawy jestem jak za 10pln miesiecznie od vps'a utrzymujecie przynajmniej jedna osobe 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to zebym mial cos przeciwko posrednikom, ale liczylbym sie ze slowami jesli chodzi o support 24/7

ciekawy jestem jak za 10pln miesiecznie od vps'a utrzymujecie przynajmniej jedna osobe 24h

 

Liczymy się ze słowami:) Osoby są 2 i pracują na zmiane w nocy, więc problem zaspanych adminów też znika:D, natomiast w dzień obsługą klienta zajmują się inne osoby, dlatego nie ma problemu z supportem 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia co innego, bo to trochę jakby sprzeczne z podstawami działania sieci,

jeśli wesolak i vserv.pl faktycznie tworzą relację klient - firma,

czyli prościej ujmując są to dwie różne osoby,

to jakim cudem piszą w odstępie 4 minut z tego samego adresu IP? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca relację klient - firma gdyż to sąsiad:) Natomiast vps-a, którego ma u nas ma w pełni opłacanego z własnej kieszeni więc jego opinie nie są napewno na naszą korzyść;)

 

Co do tych 4 minut:) Powiadomienie na maila o nowej odpowiedzi + powiadomienie sms-em o mailu to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie do końca relację klient - firma gdyż to sąsiad:)

to by było i nawet możliwe, gdyby tylko "wasze" połączenia

przechodziły przez NAT, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały router załatwia sprawe:) Myślę, że to nie temat o sąsiadach:) Zapraszam do nowej promocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja 1

 

Promocja dla użytkowników WHT!

 

Pierwszych 10 klientów, którzy zamówią u nas jakikolwiek serwer VPS wpisując przy zamówieniu Kod bonusowy: WHT otrzymają serwery po cenie jaką zapłaciliby zamawiając bezpośrednio u głównego dostawcy*! A więc CAŁKOWICIE za darmo otrzymują Państwo pomoc techniczną w języku polskim 24/7, problem z płatnościami zagranicznymi odchodzi w niepamięć! Zapraszamy serdecznie.

 

*Przez pierwsze 3 miesiące.

 

Promocja 2

 

Nowe VPS-y w promocyjnych cenach!

 

Darmowy setup w 5 minut! Wasz VPS będzie dostępny po 5 minutach!

 

Pakiet RAM Gw./Dyn. CPU Dysk Transfer IP Wirtualizacja Cena

 

VPS XS 128/256MB 700mhz 5GB 20GB 1 OpenVZ 18,99zł m-c

VPS S 256/512MB 900mhz 20GB 40GB 2 OpenVZ 29,99zł m-c

VPS L 384/512MB 1,2GHz 40GB 100GB 2 OpenVZ 38,99zł m-c

VPS XL 384/512MB 1,2GHz 60GB 150GB 2 OpenVZ 49,99zł m-c

VPS XXL 512MB/1GB 1,7GHz 100GB 250GB 4 OpenVZ 65zł m-c

VPS XXXL 1GB/2GB 2,4GHz 300GB 500GB 5 OpenVZ 110zł m-c

 

ClientEXEC Billing System - 15zł m-c

DirectAdmin - 15zł m-c (dostępny do 12h po aktywacji VPS-a)

LXAdmin - Za darmo przy wyborze systemu CentOS 5 HiB (LXAdmin)

Managed (Instalacja na serwerze firewalla oraz monitorowanie go, rozwiązywanie problemów z serwerem) - 30zł m-c (dostępne do 12h po aktywacji VPS-a)

 

Systemy do wyboru:

 

CentOS 5

CentOS HiB 5 (LXAdmin)

Debian 4

Fedora Core 5

Gentoo Stage3

OpenSUSE 10

Ubuntu 6.06

 

Serwery znajdują się w SVTIX DataCenter w San Fransisco Bay (USA). Minimalna konfiguracja serwerów to: Quad-Core Xeon 2.4GHZ CPU's, 2GB RAM, wpięcie do nielimitowanego portu 1TB.

 

IP test: 38.99.70.106

 

Jeśli chciałbyś skorzystać z promocji już teraz, wyślij e-mail na tomek@vserv.pl w temacie wpisując "Promocja", a otrzymasz e-mail z dalszymi wskazówkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×