Skocz do zawartości
vServ.pl

vServ.pl - Najtańsze vps-y!

Polecane posty

Witam, chciałbym przedstawić niektóre serwery z oferty vps-ów firmy KONDRAT właściciela vServ.pl:

 

RAM Gwarantowany RAM Dynamiczny Dysk Transfer

 

64MB 256MB 1GB 2Mbit Jedyne 20zł!

128MB 512MB 5GB 10Mbit Jedyne 50zł!

384MB 768MB 30GB 600GB Jedyne 75zł !

768MB 1536MB 50GB 1200GB Jedyne 145zł!

2048MB 4096MB 100GB 2000GB Jedyne 270zł!

 

- Możliwość dokupienia paneli administracyjnych (DirectAdmin 25zł miesięcznie, cPanel 50zł miesięcznie) lub zakup vpsów biznesowych z Directadmin-em lub cPanel-em do wyboru za darmo!!

-Możliwość wyboru DataCenter!

 

To tylko niewielka część naszej oferty! Zapraszam na http://vServ.pl

 

Dane firmy:

 

Nazwa firmy : KONDRAT Adam Kondrat

 

Adres: ul. Zachodnia 11/33

15-345 Białystok

NIP : 542-266-30-79

Regon : 200067274

Tel/Fax.: +48-85-746-40-40

Kom.: +48-696-48-57-29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach z livenet stawiane są serwery gier oraz utrzymywane konta www. VPS-y tak jak kolega wyżej napisał dostarczamy z CheapVPS i VPS4less. W związku z ostatnimi pytaniami klientów odrazu napiszę iż wszystkie kody promocyjne akceptowane przez powyższe firmy działają u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

oo cheapvps - vServ masz szansę zamiast spamowania ofertą coś sensownego powiedzieć - jak się miewa Bluesquare? jak te VPSy działają? ludzie wkurzeni, czy fajnie? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cheapvps - vServ masz szansę zamiast spamowania ofertą coś sensownego powiedzieć - jak się miewa Bluesquare? jak te VPSy działają? ludzie wkurzeni, czy fajnie? : )

Co do spamowania to chyba tylko Twoja opinia bo nie zauważyłem w poprzednim temacie aby się ktoś z Tobą zgodził. Co do VPS-ów chodzą jak w zegarku, nie ma żadnych problemów, dostaliśmy podwojone transfery oraz przychodzą częste promocje. Kilku pierwszych klientów jest bardzo zadowolonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spamowania to chyba tylko Twoja opinia bo nie zauważyłem w poprzednim temacie aby się ktoś z Tobą zgodził.

Nie wywołuj wilka z lasu :) Również zgadzam się ze Sponsim.

 

... dostaliśmy podwojone transfery oraz przychodzą częste promocje...

http://cheapvps.co.uk/plans ? Ja widzę takie same transfery.

 

Jakie promocje przychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfery widzisz, ale pierwsi klienci dostali po 300000MB transferu. Co do promocji to np. za 75zł miesięcznie za vps-a 1GB / 16GB (dynamiczny) ram, 1 adres IP, 10GB dysk, 200GB transfer, możliwość dokupienia adresów IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak żeby nie być niesprawiedliwym - myślę, że ta oferta vServ jest spoko : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie wypowiem:) Mam vpsa w cheapvps zamowionego przez vServ.pl i moge smialo polecic ta firme;) Przedewszystkim bardzo szybki kontakt/support, po wyslaniu dowodu wplaty otrzymalem server po okolo 16 godzinach. Co do samego serwera takze nie mam zadnych zastrzezen bardzo dobrze sie spisuje i jak napisal vServ, bo akurat mialem zaszczyt byc pierwszym klientem:D Mam 300000MB transferu:) Jakbym znalazl jakis minus natychmiast napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transfery widzisz, ale pierwsi klienci dostali po 300000MB transferu. Co do promocji to np. za 75zł miesięcznie za vps-a 1GB / 16GB (dynamiczny) ram, 1 adres IP, 10GB dysk, 200GB transfer, możliwość dokupienia adresów IP.

Nie zrozum mnie źle, nie czepiam się tylko pytam :)

 

WOW na prawdę aż 16GB? Do kiedy ta oferta jest aktualna?

 

W cheapvps można dokupić opcją managed, z panelem do wyboru cPanel/DA/Lxadmin, czy również coś takiego oferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozum mnie źle, nie czepiam się tylko pytam :)

 

WOW na prawdę aż 16GB? Do kiedy ta oferta jest aktualna?

 

W cheapvps można dokupić opcją managed, z panelem do wyboru cPanel/DA/Lxadmin, czy również coś takiego oferujesz?

 

Naprawdę, jest to maszyna na której jest zainstalowane 16GB ramu i będzie ulokowanych max. 16 vps-ów i tyle też zawiera ta promocja. W chwili obecnej zostały jeszcze 3 takie vps-y.

 

Obecnie nie oferujemy dokupienia opcji managed, natomiast panele można jak najbardziej dokupić DirectAdmin (25zł m-c), cPanel (50zł m-c) lub wybrać któryś z serwerów biznesowych gdzie DirectAdmin lub cPanel są do wyboru za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phhhii...

 

Przecież nie widzę żadnego problemu żeby samemu zamówić sobie tai vps bez pośredników.. zwłaszcza, że do tych serwerowni każdy! ma dostęp!

 

 

@BOSS

 

 

We have 16 of the following VPS that we are offering to users. Please note these are not upgradable however you could purchase two VPS and put them together if you wish

1GB RAM, 16GB Burst
1 IP include (extra IP's $3/mo per IP)
10Gb Disk Space
200Gb Transfer
OpenVZ/HyperVM

- $25/mo

cPanel - $15/mo
DirectAdmin - $10/mo
Test IP - 75.127.112.26
Please reply to this email if you would like to order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phhhii...

 

Przecież nie widzę żadnego problemu żeby samemu zamówić sobie tai vps bez pośredników.. zwłaszcza, że do tych serwerowni każdy! ma dostęp!

 

 

@BOSS

 

 

We have 16 of the following VPS that we are offering to users. Please note these are not upgradable however you could purchase two VPS and put them together if you wish

1GB RAM, 16GB Burst
1 IP include (extra IP's $3/mo per IP)
10Gb Disk Space
200Gb Transfer
OpenVZ/HyperVM

- $25/mo

cPanel - $15/mo
DirectAdmin - $10/mo
Test IP - 75.127.112.26
Please reply to this email if you would like to order

 

Myślę, że nie rozumiesz istoty istnienia pośredników. W większości są po to aby użytkownik miał zapewniony polski support (jeśli nie mówi biegle w obcym języku), nie miał problemów z płatnościami (jeśli np. nie posiada karty, a jak wiemy przelewy bankowe za granicę trochę kosztują) i mógł zapłacić poprzez zwykły przelew a nieraz także przez Pocztę Polską. Dostęp ma każdy natomiast do niektórych promocji, które będą się pojawiały, nie ma dostępu każdy gdyż powstaną w oparciu o umowę pomiędzy nami a CheapVPS, dlatego będziemy mogli zaproponować korzystniejsze warunki niż jeśli zamówiłbyś bezpośrednio. Co do ceny to nie są wygórowane gdyż w CheapVPS należy doliczyć jeszcze do podanych cen podatek VAT natomiast u nas są już ceny z VAT-em, a więc łatwo można przeliczyć iż za dość duże ułatwienia dla niektórych, nasze ceny są bardzo niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pierwsi userzy, którzy zamówili vps-y dostali 300000MB transferu:) Zamów sobie vpsa z takim transferem na cheapVPS:) No bo przecież dostęp ma KAŻDY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW... 300 GB fajnie?

RAMX2 mówi coś ci to?

 

po2.

 

Quota Information:

Disk Quota (MB): 20000

Number Of Backups: Unlimited

Burstable Memory (MB)(openvz Only): 1024

Guaranteed Memory (MB)(openvz Only): 512

Number Of Processes(openvz Only): Unlimited

Real Memory Usage (MB)(xen Only): 512

Cpu Usage (%) 100/CPU: Unlimited

Traffic (MB/month): 800000

 

 

fajnie nie? zgadnij jaki pakiet... ;f jak nie wierzysz to proszę:

 

82862526jo9.png

82862526jo9.48e5aa303b.jpg

 

Po 3. mi w ogóle transferu nie nalicza... no ale mi nie przeszkadza.. ;f

Po 4. Kolega w specjalnym planie dostał 100GB HDD i transferu też coś koło 500 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo będą się mylić :) A co do RAMX2 to troszkę nie na temat napisałeś bo to akurat kod bonusowy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze wspomnieć iż dużym plusem takich pośredników jest pomoc telefoniczna 24/7, gdyż połączenia zagraniczne dużo kosztują a i z dogadaniem się mógłby być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jarek:

mam to samo, ale to chyba lepiej dla nas, co nie? :)

Farciarze, jak ja kupiłem to mi normalnie dali :) A na moje pytanie, czemu kolega dostał więcej (hehe ale nie podałem oczywiście, że chodzi o Jarka :)), to otwarcie przyznali, że to była pomyłka :)

 

Zapomniałem jeszcze wspomnieć iż dużym plusem takich pośredników jest pomoc telefoniczna 24/7, gdyż połączenia zagraniczne dużo kosztują a i z dogadaniem się mógłby być problem.

Jeśli wprowadzicie opcję managed z jakimś rozsądnym cennikiem to wtedy dopiero będzie to na prawdę ciekawa oferta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jarek:

mam to samo, ale to chyba lepiej dla nas, co nie? :)

 

a czy ja płaczę, że dostałem za dużo? :) i tak transferu nie wykorzystałem więcej niż 20 GB... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

hmmm

na pakiecie

VPS S zarabiacie ok 10 - 11 zł

VPS M zarabiacie ok 30 zł

VPS L zarabiacie ok 20 zł

VPS XL zarabiacie ok 30 zł

VPS XXL zarabiacie ok 44 zł

VPS XXXL zarabiacie ok 52 zł

VPS XXXXL zarabiacie ok 50 zł

 

Hmm szczerze ? do bani macie oferte :) ale życz wam powodzenia w szukaniu frajerow, w niektorzych przypadkach za to co zarabiacie, moze miec 2 x VPS...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RuFiK właśnie pokazałeś, że nie rozumiesz sensu oraz zasad istnienia pośredników.

To że np Ty nie potrzebujesz pośredników nie oznacza, że masz używać określeń typu "frajerzy" zwłaszcza w stosunku do osób którzy korzystają z pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
@RuFiK właśnie pokazałeś, że nie rozumiesz sensu oraz zasad istnienia pośredników.

To że np Ty nie potrzebujesz pośredników nie oznacza, że masz używać określeń typu "frajerzy" zwłaszcza w stosunku do osób którzy korzystają z pośredników.

 

hmm ja np: niemieckiego nie umiem, odezwałem sie do kolegi i jestem tym sposobem 50 zł do przodu... jak komus zalezy zawsze znajdzie wyjście :)

a np: 50 zl to duzo :) i wolalbym na cos inngo przeznaczyc :) takze prosze mnie źle nie odebrac :)

 

Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×