Skocz do zawartości
RyaN

[wirtualny] hosting dla sklepu, który ma...

Polecane posty

Chciałem zapytać jaki serwer potrzebuje na sklep, który obecnie ma

- 7-10 tyś. wizyt/miesiąc,

- 180-250 tyś. wyświetleń stron/miesiąc

- w tej chwili średnio 150-250 produktów

- nowe oprogrmowanie będzie oparte na rozwiązaniu sunweb.com.pl

 

Zmieniam dotychczasowe darmowe oprogramowanie sklepu z osCommerce na wyżej wymionone. Dotychczas strona była utrzymywana w nazwa.pl i oprócz błędów (głównie wynikających z oprogramowania) raczej nie było problemu. Jednak zastanawiam się nad ofertą iq.pl/oferta i http://progreso.pl/serwery-wirtualne.html

 

Jakie Waszym zdaniem parametry mniej więcej powinien posiadać serwer oraz, które serwery z oferty IQ i Progreso polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostań w nazwa.pl jeśli nie ma problemów. Ja bym tak zrobił. Plusem nazwy jest dość standardowa konfiguracja Apache i PHP, czego nie można powiedzieć na przykład o home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

home.pl ma teraz hosting dla sklepów ; ) hehe

 

BOSS nie spamuj : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które serwery [...] Progreso polecacie?

Oba pakiety różnią się tylko wielkością przyznanego transferu oraz pojemnością konta (+ własny IP), tak więc na początek możesz wybrać ofertę tańszą. Tu raczej nie znajdziesz, ale w Google wyszukasz kod promocyjny obniżający cenę konta o kilkanaście %. 

 

Również polecam, - zaraz po IQ i Progreso...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy ten sklep nie wymaga jakiegoś decodera typu Zend Optymizer? Nic na stronie www. nie jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze odpowiedzi i sugestie.

 

A jakby do sklepu dorzucić forum branżowe, katalog branżowy firm oraz blog - przewidywane statystyki na podobnym poziomie? Czy serwer Active nazwa.pl lub IQ.pl Standard spełnią swoje zadanie? czy w tym wypadku lepiej np. kupić drugie konto dla (katalogu, forum), a stare zostawić na sklep i blog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

czyli raczej będziesz się rozwijał niż utrzymasz obecny stan.. ja bym jednak powoli dawał nogę z nazwy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby do sklepu dorzucić forum branżowe, katalog branżowy firm oraz blog - przewidywane statystyki na podobnym poziomie? Czy serwer Active nazwa.pl lub IQ.pl Standard spełnią swoje zadanie? czy w tym wypadku lepiej np. kupić drugie konto dla (katalogu, forum), a stare zostawić na sklep i blog?

 

Kup porządny skrypt forum np (Vbulletin) i porządny skrypt katalogu firm (tu akurat nic nie znam ale darmowy qlweb sobie podaruj).

 

Jak zapakujesz: tyle na jedno konto to może być problem z obciążeniem konta w każdej firmie nawet tych najlepszej. Proponuje aby sklep był gdzie indziej niż forum i reszta gdzie indziej.

 

Mozesz tez zastanowić sie nad firmami kei.pl , sisco.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o forum to mam zamiar kupić Vbulletin. Jeśli chodzi o katalog to raczej będzie pisany na zlecenie od podstaw.

 

Dzięki za pomoc. Jeszcze przemyślę sprawę hostignu, przetestuje i jak wybiorę dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc. Jeszcze przemyślę sprawę hostignu, przetestuje i jak wybiorę dam znać ;)

Jeśli jeszcze nie wybrałeś, zapraszam także do zapoznania się z naszą ofertą serwerów wirtualnych. Polecam oczywiście skorzystać najpierw z darmowego, niezobowiązującego 14 dniowego okresu testowego.

 

Obsługujemy głównie klientów biznesowych, a dla użytkowników forum wht przyznajemy 25% rabatu (150zł netto) przy zamówieniu konta biznes start. Szczegóły znajdziesz w mojej sygnaturke, a w razie zainteresowania zapraszam również do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam kei.pl ;) super suport, mocne serwery, niskie pingi Mam na koncie kilka rzeczy i naprawde daje rade! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na IQ.pl Jak narazie jestem zadowolony z szybkości i poziomu obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy weszła już ta wzmianka w regulaminie o spamowaniu ofertami :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Active, to robi się już naprawde denerwujące co nie czytam "Zapraszamy na active-hosting.pl", spamujcie na PM, a nie tutaj, chcecie znalezc klienta to kupujcie reklamy a nie spamujcie jak boty na qlwebach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wygląd jego strony wygląda jak by go robił 10-ęcio latek... ;) a nie wspomnę już o czcionce. Poprostu na pierwszy rzut wygląda na krzaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Sam wygląd jego strony wygląda jak by go robił 10-ęcio latek... ;) a nie wspomnę już o czcionce. Poprostu na pierwszy rzut wygląda na krzaka ;)

 

Witam.

Czcionka ? jest czytelna i normalna. Strona ? też....

Wybrałeś IQ to super nie czytałem całych postów bo nie mam na to tak wiele czasu....

Pozdrawiam.

 

I Krzak to nie jesteśmy wypraszam Sobie takie opinie.

 

10 LAt ? hmmmm sprawdź sam.. > http://img393.imageshack.us/img393/8601/damianmiodekft4.jpg

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

oja, a ja się łudziłem, że Damian Miodek ma przynajmniej tyle lat, co ja.. a to dzieciak jest : )

człowieku nie kompromituj się skanami dowodu, spamowaniem oferty i rzucaniem haseł z wykrzyknikiem jaka to rewelka ten Active Dupa Sun World Miazg Host Cośtam jest heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×