Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maks Baum

można wysyłać maile z konta ale nie na konto?

Polecane posty

Mogę.. chociażby outlookiem wysłać maile poprzez założone konto w swojej domenie ale jak dam odpowiedz w gmailu to przychodzi zwrotka...

Technical details of permanent failure:

"PERM_FAILURE: Gmail tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. The error that the other server returned was: 550 550 user not found... podany uzytkownik nie istnieje.... We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. Thanks for your continued support. (state 14)"

Nigdy nie bawiłem się w jakies zaawansowane zabawy z pocztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

Po prostu w virtualkach dla twojej domeny nie ma 'tego' uzytkownika email, proponuje wlaczyc opcje catch-all badz sprawdzic virtualki userow email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę.. chociażby outlookiem wysłać maile poprzez założone konto w swojej domenie ale jak dam odpowiedz w gmailu to przychodzi zwrotka...

Technical details of permanent failure:

"PERM_FAILURE: Gmail tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. The error that the other server returned was: 550 550 user not found... podany uzytkownik nie istnieje.... We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. Thanks for your continued support. (state 14)"

Nigdy nie bawiłem się w jakies zaawansowane zabawy z pocztą...

 

Czy adminujesz tym serwerem? Jeśli tak to jakiego oprogramowanai używasz.. postifx, exim czy co? W jaki sposób masz użytkowników czy systemowo czy przez bazę danych. Jeśli nie jesteś administratorem, a jest to shared hosting to powinieneś zgłosić to do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×