Skocz do zawartości

Polecane posty

Przepraszam za post pod postem ale nie widzę opcji edytuj...

 

Chciałbym powiedzieć, że firma hitme.pl wzięła się w garść a ich problemy wynikały z jakichś przeszkód w supporcie (dokładnie nie wiem co ale chyba nie dostawali wiadomości)

W ramach rekompensaty dostałem miesiąc gratis! Strzałeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony z usług, które oferuje mi hitme.pl. Mam tam konto typu shared host. W ciągu kilku ostatnich dni dostałem 2 e-maile o konieczności opłacenia konta - zapłaciłem obydwa, mam konto opłacone do końca lutego, jednakże 2 dni po opłaceniu moje konto zostało zablokowane 'z powodu braku płatności'. Moje konto jest zablokowane od 3 dni, od 3 dni nikt nie odpowiedział na moje maile/tickety, mam zablokowany dostęp do ftp, a ostatni raz robiłem backup tydzień temu przez co straciłem trochę danych, mam nadzieję, że ktoś jak najszybciej się tym zajmie - jeśli nie, to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cybuch

HOSTING WWW JEST INNEJ FIRMY.

 

Napisz do mnie na pw a zainterweniuje w Twojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam do poniedziałku w związku z interwencją w mojej sprawie (jako, że dzień roboczy). Jeśli nic się nie zmieni to nie polecam ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cybuch - choiceit.pl nie jest nasze - jednak zainterweniowałem w Twojej sprawie dlatego, musisz czekać na kontakt z ich strony.

Jeżeli masz jakieś pytania pisz na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cybuch - choiceit.pl nie jest nasze - jednak zainterweniowałem w Twojej sprawie dlatego, musisz czekać na kontakt z ich strony.

 

O wybawco chciałoby się napisać, swoją drogą dziwne postępowanie, hitme kiedys pouczalo mnie jak mam postępować z swoimi klientami, teraz się okazalo, że sprzedało klientów komuś innemu, a Ci nawet o tym nie wiedzą...

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TG właśnie nie znasz tematu to się nie udzielaj.

 

cybuch jest od początku ich klientem :) taki drobny szczegół, jednak nie zostawiłem go i wszystko wyjaśniło mu się z gratyfikacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TG właśnie nie znasz tematu to się nie udzielaj.

 

cybuch jest od początku ich klientem :) taki drobny szczegół, jednak nie zostawiłem go i wszystko wyjaśniło mu się z gratyfikacją.

 

 

Sorry, pewnie go zmyliło to co wszystkich, ta pani ze słuchawkami i wielkim napisem bok@hitme.pl na stronie choiceit.pl.

 

Moze warto ludzi poinformować co tam robi hitme, ale to juz nie moje zmartwienie.

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie BudgetVPS.pl pisze "Usługa niedostępna", chociaż pakiet Little jest dostępny w "Cennik" i "Zamówienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, pewnie go zmyliło to co wszystkich, ta pani ze słuchawkami i wielkim napisem bok@hitme.pl na stronie choiceit.pl.

 

Moze warto ludzi poinformować co tam robi hitme, ale to juz nie moje zmartwienie.

 

Pozdrawiam,

TG

 

a ty masz szklaną kule? czy jesteś bogiem, że wiesz wszystko?

Być może poszło info mailingiem? Te forum to nie bok firmy..... proste....

 

moderatorzy gdzie jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to juz nie moje zmartwienie.

 

dokładnie, nie Twoje :)

 

Poza tym wydaje mi się że nie jesteś klientem Hitme.pl i raczej nie powinno tu być Twoich opinii. Ogólnie ostatnio w opiniach zrobił się burdel i sama pyskówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem czy zauwazyliście ale pierwsze moje słowo w drugim poscie to sorry, przeprosiłem, po co sie czepiać i ciągnąć to dalej?

 

 

Pozdrawiam,

TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem czy zauwazyliście ale pierwsze moje słowo w drugim poscie to sorry, przeprosiłem, po co sie czepiać i ciągnąć to dalej?

 

Dla zasady, w końcu to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po interwencji http://www.webhostingtalk.pl/user/4493-marekxbx faktycznie wszystko wróciło do normy z dodatkową gratyfikacją. Nie mam zamiaru rozstrząsywać problemu adresu e-mail BOKu i stąd mojej pomyłki - moja poprzednia opinia nie dotyczyła zatem hitme.pl tylko choiceit.pl - za mój błąd przepraszam. Co do choiceit - nie polecam, właśnie robię backup i zmieniam serwer.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę że właściciel hitme.pl loguje się tutaj oraz czasami odpowiada więc postanowiłem napisać.

Co się dzieje z serwerem który zamówiłem albo z moimi pieniędzmi?

Cały tydzień się próbuje się skontaktować i 0 odpowiedzi, ani serwera ani kasy... kto tam pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartekkk pisz na sg[at]hitme.pl lub do mnie zgodnie z informacją na www marek[at]hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widzę że właściciel hitme.pl loguje się tutaj oraz czasami odpowiada więc postanowiłem napisać.

Co się dzieje z serwerem który zamówiłem albo z moimi pieniędzmi?

Cały tydzień się próbuje się skontaktować i 0 odpowiedzi, ani serwera ani kasy... kto tam pracuje?

 

W hitme te forum jest jedynym kontaktem...

Za każdym razem jak ktoś pisze że nie ma kontaktu od dłuższego czasu, Pan Marek się loguje i zaprasza na PW (:)) albo via mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest jedynym kontaktem, gdyby tak było nie wychodziłbym z forum :)

 

Jeżeli ktoś ma jakieś problemy, nie może odnaleść właściwego kontaktu to nie pozostawię takiej osoby dlatego monitoruje również forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem klientem Hitme od niedawna ale muszę przyznać że jeszcze z tak dobrą obsługa techniczną ( Pan Marek Bajerski) bo głównie z tym panem mam okazję rozmawiać i załatwiać sprawy związane z obsługą i problemów i nie tylko. Poprostu super dosłownie załatwia wszystko "od ręki" Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W hitme chyba budzą się z snu zimowego ;) Oczywiście ostatni tydzień na Plus. Jestem klientem od 2 miesięcy i wczoraj pierwszy raz widziałem SUPPORT LIVE - online!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad ich vpsem. Czy jest tam mozliwosc postawienia zdalnego pulpitu np nx ? Nie wiem w sumie po co mi zdalny pulpit, ale z ciekawosci chcialbym wiedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystam z VPS HVM i mam zainstalowanego NX wcześniej korzystałem z innych opcji VPS tej firmy i również używałem NX i bezproblemowo i stosunkowo szybko działa :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×