Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
icecool

15minuteservers.com ???

Polecane posty

witam

zaciekawiła mnie ich oferta tylko zastanawia mnie jedna rzecz czyli kontrakt:

http://www.15minuteservers.com/faqs.asp#term

może ktoś miał z was z nimi do czynienia ????

i wie jak to jest z tym kontraktem na 1 rok

bo nie chce sie pchać w serwer na rok jak może się okazać że za dwa miechy może już być mi niepotrzebny ;)

 

pozdro

icecool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa taz kontrakty na mniejsze okresy czasu - 3 miesiace chyba tez. Firma nalezy i jest obslugiwana w calosci przez ludzi NAC [nac.net] jednej z najbardziej znanych serwerowni wschodniego wybrzeza. Coz to znaczy? Ze firma ma dobre zaplecze technologiczne i swietnych technikow ktorzy dbaja o bezawaryjnosc uslug.

 

Ponoc sa calkiem niezli pod wzgledem obslugi klienta etc - trzeba jednak pamietac ze sa to serwery budzetowe i nie nalezy sie spodziewac cudow, administracja maszyny jest calkiem na twojej glowie.

 

Ah jeszcze jedno - nie oferuja cpanelu co dla wielu polskich userow jest duzym minusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale za to daja za darmo direct admina :)

 

No ale co biedaki zrobia jak on tylko po angielsku :) [nie wiem jak z opcjami tlumaczenia]

zgadnij ile razy dziennie musze tlumaczyc ludziom "co to znaczy XXXXXX w WHM?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys sie sam zastanawialem nad 15m. Opinie jakie o nich przeczytalem byly pozytywne.

 

Minusy to 1 year contract (chociaz Pinki mowi ze sa inne, a ciekawe co by zrobili jakbym nie placil), no i brak mozliwosci zakupienia u nich cPanel (na wlasna reke, to troche zbyt drogo).

 

DA jest w cenie, spolszczyc na pewno mozna, ale cPanel tez nie jest po polsku przeciez (poza rvskin, ktory o ile mi wiadomo darmowy nie jest).

 

Sam DirectAdmin jest szybki i ma co potrzeba. Jedyny bol, to jak sie uzywa od dluzszego czasu cPanel (niewykorzystujac wiekszosci jego funckji), to przeszkadza przyzwyczajenie.

 

www.servers.pl - maja tam serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×