Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michalk

Limit uploadu bazy do phpmyadmin

Polecane posty

Witam!

 

Bardzo mozliwe ze ten temat zostal juz niejednokrotnie poruszany jednak nie moglem znalezc odpowiedzi na to pytanie. Mam wykupiony serwer dedykowany z DA i chcialbym przeniesc wszystkie bazy. Przy importowaniu plikow wywolywany jest blad o przekroczeniu maksymalnego rozmiaru.

 

Chcialbym sie dowiedziec gdzie moge zmienic maksymalny rozmiar uploadu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc, wszystko udało się znaleźć. Upload_max_filesize = 50M - tak ustawiłem konfigurację jednak nadal nic się nie zmieniło i dalej widzę maksymalny rozmiar 2048kb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie ustawienia

 

; Maximum size of POST data that PHP will accept.
post_max_size = 8M

 

; Maximum allowed size for uploaded files.
upload_max_filesize = 50M

 

Zrobiłem Reloada wszystkich procesów w DA, nic nie dało, zrobiłem Reboota maszyny i też nic.

 

co jeszcze mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale to nawet nie chodzi o to zeby ta baze wgrac tylko o to zeby to zmienic bo wgrac moge sobie zawsze przez big dump a tutaj chodzi o to aby to ustawic.

 

Tez to nic nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edytujesz właściwy plik? Te dwie wartości czyli post_max_size i upload_max_filesize za to wyłącznie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, jak podpowiedział @Noone, czy konkretnie TEN =>

php -i | grep php.ini

edytujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że ty powinieneś zmienić ustawienia w pliku konfiguracyjnym PhpMyAdmina. Bo przecież tam widzisz limit 2 MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ja nie wiem co mam zmienic. Prosze Was o pomoc ale juz wiem na pewno ze to nie jest zadne php.ini bo zmienialem tam prawie wszystko i nic sie nie dzialo. Poprosilem Administratora z Datacenter zeby to zrobil i nic w php.ini sie nie zmienilo. Niestety administrator poprawil tylko do 8 MB a potrzebuje do 50MB a nie moze mi teraz napisac jaki plik za to odpowiada.

 

W phpmyadmin jest zakladka zmienne i z tego co mi sie wydaje to za funkcje uploadu odpowiada * buffer size' bo ona sie zmienila po zmiana administratora. Teraz nie pamietam ktora dokladnie ale ktoras z tych z buffer size(a moze wszystkie). W kazdym badz razie nie wiem jaki plik odpowiada w phpmyadmin na serwerze za ta funkcje. Innymi slowy jakie jest dojscie przez ssh do tego pliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dokumentacji phpMyAdmina:

1.16 (gdy nie może wykonać importu, to odsyła do tego punktu)

 

The first things to check (or ask your host provider to check) are the	  values of <tt>upload_max_filesize</tt>, <tt>memory_limit</tt> and	  <tt>post_max_size</tt> in the php.ini configuration file.	  All of these three settings limit the maximum size of data that can be	  submitted and handled by PHP. One user also said that post_max_size	  and memory_limit need to be larger than upload_max_filesize.

 

Zmiana tych wartości powoduje, że można wczytać większą bazę. U mnie zawsze to pomaga, więc u Ciebie też musi. Sprawdz, czy po drodze gdzieś nie popełniasz błędu (jakaś literówka, brak zapisania pliku, brak restartu, etc..)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dzięki za pomoc, w koncu sie udalo. Na koncu zawsze brakowalo reloadu, robilem reload ale nie tego co mialem :/ Zamiast apache jakies inne cholerstwa reloadowalem ale sie udalo.

 

Jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×