Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

home.pl - Wnet bez kabli - routery D-link w prezencie!

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski
Routery D-Link w prezencie!

 

home.pl - numer 1 na rynku usług hostingowych przygotował prezent, który pozwoli Ci wyrwać się z sideł okablowania. Tylko teraz, wykupując roczny abonament dowolnego serwera WWW, otrzymasz wysokiej klasy bezprzewodowy router D-Link. Nie krępuj się - skorzystaj z okazji!

 

http://home.pl/promocje/bezkabli

 

 

Kolejna nieszablonowa akcja home.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby dawali tą panią co tam jest :D

 

Jest jakiś haczyk? Bo mi się aż nie chce wierzyć że za samo wykupienie serwa na rok dają routerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma. Koncepcja ciekawa :-). Natomiast nie laczy sie z innymi promocjami, czyli jak ktos nie potrzebuje to lepiej wziac inna promocje i zaplacic mniej.

 

Tak sobie zawsze mysle, ile radosci musi sprawiac sesja fotograficzna z ta dziewczyna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jakiś haczyk? Bo mi się aż nie chce wierzyć że za samo wykupienie serwa na rok dają routerek :)

Haczyka nie ma. Promocje się nie łączą. Patrząc dokładnie, ten router kosztuje u nich (odliczając utratę zniżki w inne promocji) 300zł netto. Biorąc pod uwagę fakt iż ten D-Link DIR-635 (swoją drogą super sprzęt, mam go od 3 tyogdni) kosztuje w sklepach 300-320zł brutto jest dla mnie średnia oferta.

 

Kolejna, dobrze przemyślana, kampania marketingowa, która dla niezorientowanych będzie super "okazją" na dostanie routera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Szkoda tylko, iż to d-link. Promocja ciekawa i innowacyjna.

ps. modelka jak innych setki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta modelka nie jest za ciekawa.. skoro juz ktos o tym wspomnial.. jednak jak widac adekwatna do promocji.. swoja droga ktos sie w ogole 'lapie' na takie promo..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Ale czemu słaba oferta? Kupuję konto i dostaje router? Dla wielu osób wystarczająca motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta modelka nie jest za ciekawa.. skoro juz ktos o tym wspomnial.. jednak jak widac adekwatna do promocji.. swoja droga ktos sie w ogole 'lapie' na takie promo..?

 

Ja sie zalapalem na promocje z kuponem Google ale to inna bajka bo do serwera za 50 PLN dawali kupon za 200 PLN. Czyli ciekawa oferta. Modelka jest fajna :) Ale szału nie ma. Co do Routera to preferuje tylko LinkSys/Cisco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu słaba oferta? Kupuję konto i dostaje router? Dla wielu osób wystarczająca motywacja.
Dlaczego slaba..? Powiedz mi jaki wplyw na dzialanie tegoz wykupiuonego konta ma owy router..?

Ja rozumiem, ze moj dostawca lacza internetowego, upc dorzucil mi router dla lepszej wygody korzystania, jednak nijak nie widze powiazania sharedowego konta www z routerem. Jesli poszukujesz konta na strone, patrzysz pod kontem jego dzialania, funkcjonalnosci, mozliwosci zainstalowania aplikacji. Nie moge pojac co ma do takiego konta router.. tym bardziej iz gro biznesowcow, korzysta na codzien z lacz bezprzewodowych w swoich laptopach.

 

Prosze wybaczyc jesli kogos uraze, ale na moje oko promocja dla 'jeleni'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki bajer marketingowy - Klient widząc, że kupując usługę która pewnie jest mu potrzebna widzi, że dostanie w prezencie "ładne cacko" za prawie równowartość usługi i po prostu kupi :D

 

Ciekawe tylko czy na allegro pojawi się wysyp routerów i kont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pewnie, jeśli traktujemy to dosłownie jak Raffuss to masz rację. Teraz wyobraźcie sobie dla ilu osób będzie to dodatkowym bodźcem do kupna konta. Wiele osób potrzebuje routerów.

 

Promocja podobno już jest od tygodnia i kilkadziesiąt ruterów już ma nowych właścicieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego Adrian, uwazam tego typu promocje za totalna glupote.. ilosc ponad jakosc.. :/

 

Bartoszu, ja nie twierdze ze chetnych zabraknie, bo jaki mamy poziom spoleczenstwa wie kazdy i nikogo uswiadamiac nie trzeba.. Czesto jest na zasadzie 'o oni cos daja to wezme od nich' najczesciej bez wiekszego zastanowienia.. Jezeli zrobie promocje na abonamenty telefoniczne dorzucajac np plecaki, to takze znajde chcetnych, zwiekszajc znacznie dotychczasowa sprzedaz. Szkopul w tym iz ja jestem zdecydowanie przeciwny swego rodzaju oglupianiu klienta i wmawianiu mu ze potrzebuje cos co mu jest zbedne.. znacznie lepiej oferowac cos co wiaze sie z przedmiotem sprzedazy. Wychodzisz 'z twarza' przed klientami, oraz tworzysz sensowna wiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

W kategoriach sprzedaży nie może być głupotą. Jeśli jakość na tym ucierpi to zmienię zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie zawsze mysle, ile radosci musi sprawiac sesja fotograficzna z ta dziewczyna :-).

Jesteś pewny, że chodzi Ci o radność wynikającą z robienia jej zdjęć?

 

( :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewny, że chodzi Ci o radność wynikającą z robienia jej zdjęć?
Przeciez alien wyraznie napisal, ze chodzi mu o sesje fotograficzna a nie o robienie zdjec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony ukrocam wszelkie dywagacje na temat dziewczyny bedacej wizualizacja home. Chodzilo mi o zdjecia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale ona pełnoletnia jest, nie? to BOSS będzie zawiedziony... : )P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni to mają pomysły :P

Spoko, spoko - oni na pewno na tym nie stracą, mimo, że dodają tego Dlink za "free"... Nic w przyrodzie nie ginie przecież :)

 

Jak oni nie stracili, to fotograf zyskał przy takiej sesji zdjęciowej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że oferta jest dobra. Płacimy 183 zł, sprzedajemy za 199 zł (najtaniej na Allegro), mamy kasę na piwo + dobre konto.

Czyli wręcz odwrotnie - jest to promocja dla myślących i kombinujących, a nie "jeleni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wręcz odwrotnie - jest to promocja dla myślących i kombinujących, a nie "jeleni".

 

warto tu wspomniec ze home na pewno w takiej cenie nie kupuje wiec sa jeszcze bardziej "do przodu" na koncie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że oferta jest dobra. Płacimy 183 zł, sprzedajemy za 199 zł (najtaniej na Allegro), mamy kasę na piwo + dobre konto.

Czyli wręcz odwrotnie - jest to promocja dla myślących i kombinujących, a nie "jeleni".

Jak Ty to wyliczyłeś?

 

Ja patrzę tak, można albo skorzystać z promocji 300zł mniej za konto lub wziąć router o równowartości ... 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×