Skocz do zawartości
Lexus16

[opinie] dhosting.pl

Polecane posty

Dhosting.pl bardzo broni się przed wprowadzeniem PHP 5.3 i przyznaję, że mam już tego dość. Pół roku temu pytałem ich, mieli nową wersję PHP w planach. Pytam teraz, to samo. A ja mam nową stronę i muszę ją gdzieś postawić. Właśnie stracili klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W panelu masz możliwość wyboru php 4/5.2/5.3 dla każdej domeny z osobna. Wczoraj przeniosłem stronę do dhosting.pl (shared) i jestem bardzo zadowolony. Działa znacznie płynniej i bez zacinek jak to bywało w i tak nie złym linuxpl.pl (shared), tyle że nie płacę 200 zl rocznie z hakiem, a prawie 60 miesięcznie. Działa nawet szybciej jak VPS1(GHz/1GB) w pewnej dobrej firmie. Dodam jeszcze, że linuxpl nie jest zły, ale po przekroczeniu przyznanego transferu płaci się jak za zboże.

 

Jeżeli ktoś podchodzi do swojej strony na poważnie, to warto zainwestować w konkretny hosting. Najważniejsze jest to, że serwery są zlokalizowane w Warszawie. Ping z południowej części kraju mam na stałym poziomie 6ms, a upload (możecie nie wierzyć) ponad 80 mbit/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W panelu masz możliwość wyboru php 4/5.2/5.3 dla każdej domeny z osobna

 

Nieprawda, nie ma PHP 5.3. Przynajmniej nie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może zależy od wykupionego pakietu. Ja mam Business.

 

A ja Enterprise. Dostałem właśnie wiadomość, że stopniowo wprowadzają PHP 5.3 na swoje serwery. Będę się teraz musiał zastanowić co dalej. Ważne, że są pozytywne zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×