Skocz do zawartości

Polecane posty

Zanim coś takiego napiszesz to najpierw dokształć się. Awaria systemu plików to najczęściej strata danych w miejscu gdzie ona wystąpiła. Jedynym wyjściem jest odtworzenie danych z backupu. Nikt specjalnie nie niszczy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym mam się dokształcać, bo nie wiem. To z tego wychodzi że masternet nie ma żadnego backupu bo bazę danych wgrałem i nie zmieniałem przez parę miesięcy ale widać w masternet zamyślili się zabardzo nad planami jaką kasiorę będą zbijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wyluzujcie z językiem bo zaraz polecą blokady... karoldz, jasne? i na temat, na temat, tu całe wątki kwalifikują się na kosz.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
mam więcej kont hostingowych niż ty nie bój się o to nie licząc jednego serwera dedykowanego

 

Skąd ta pewność ? ehh...

 

więc wsadź sobie w dupę swoje mądrości

 

Heh... zastanów się co piszesz najpierw :) NA KAŻDYM hostingu zdarzają się awarie... a że trafiło na Ciebie, cóż pech i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie nie ma sie do czego przyczepic, a pomoc techniczna miazdzy wszystkie inne, z jakimi mialem do czynienia.

 

polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje mnie jego opina na jego temat, tylko opinia innych na jego temat. ;)

korzystałem z konta u nich przez rok.

Zdarzały się jakieś małe, krótkotrwałe, może nawet kilkuminutowe przerwy w dostępie do serwera, ale nie przeszkadzające w pracy.

Ich własny panel administracyjny przejrzysty i prosty w obsłudze może się podobać.

Administracja pomocna i co bardzo ważne, kontakt bezproblemowy. A to jak dla mnie bardzo ważne w tego typu usłudze.

Ogólnie daję ocenę 9,5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałbym podbić i napisać parę dobrych słów o masternet. Mam nadzieję, że w tym wątku można pisać nie tylko o hostingowej stronie firm.

Wczoraj wieczorem zarejestrowałem domenę PL w świetnej cenie (skusiłem się tanimi odnowieniami : ) - po dokonaniu przelewu mTransferem po chyba 15 minutach mogłem już zmieniać wpisy dla domeny - w ogóle bardzo pozytywnie zaskoczył mnie panelik domen, są "masternetowskie" DNSy i można sobie konfigurować wpisy (nie mam wielu domen, a na pewno w niewielu firmach, ale do tej pory tylko w maddogdomains widziałem takie cuś). Jestem trochę leniwy i w sumie, to mam parę pl/com.pl-ek znajomych i nie wiem, czy będzie mi się chciało przenosić (socjalistyczne papierki robią swoje i skutecznie do tego zniechęcają) z lipnych domenytanio.pl (których lubiłem, ale ich 'nowe' ceny odnowień to porażka - prawie nic nie obniżyli), raczej na pewno przyszłe rejestracje pl/com.pl-ek będę robił u "mastera".

Może dla innych to normalka, ale taka "kulturka" do tej pory spotkała mnie tylko u w/w maddoga.. i w nazwie, w domenytanio, rejestrator.net nie spotkałem się z taką prędkością, taniochą i mnogością opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem czego mi brakuje..

Mianowicie brakuje mi w panelu możliwości odnowienia domeny wtedy kiedy chcę. Mam jedną której za miesiąc kończy się ważność.. chciałbym już teraz ją opłacić i mieć z głowy, jednak opcji takiej jeszcze w masternet.pl nie ma.. czekam na nią z niecierpliwością.

 

Generalnie jestem zadowolony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem czego mi brakuje..

Mianowicie brakuje mi w panelu możliwości odnowienia domeny wtedy kiedy chcę. Mam jedną której za miesiąc kończy się ważność.. chciałbym już teraz ją opłacić i mieć z głowy, jednak opcji takiej jeszcze w masternet.pl nie ma.. czekam na nią z niecierpliwością.

 

Generalnie jestem zadowolony..

Opłacić możesz teraz, system i tak ją odnowi w pierwszym wolnym terminie ;)

Napisz do bok'u by została wygenerowana pro-forma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To może i na mnie czas by przenieść z nazwa.pl moje 4 domeny, choć z domenami u nich nie jest źle, no ale następna pójdzie już u MasterNET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłacić możesz teraz, system i tak ją odnowi w pierwszym wolnym terminie :)

Napisz do bok'u by została wygenerowana pro-forma.

 

Przydałby się przycisk "Odnów" powiązany z płatnościami i generowaniem faktury.. nie trzeba by było głowy zawracać obsłudze ;) takie przyzwyczajenie z dynadot.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługi są na poziomie ale obawiam się jednej sprawy. Pytanie kieruję głównie do Adriana Sz.

 

Jaka jest pewność ,że po roku czasu cena odnowienia się nie zmieni. Jaka jest gwarancja ? W ciągu roku duuuuużo może się pozmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usługi są na poziomie ale obawiam się jednej sprawy. Pytanie kieruję głównie do Adriana Sz.

 

Jaka jest pewność ,że po roku czasu cena odnowienia się nie zmieni. Jaka jest gwarancja ? W ciągu roku duuuuużo może się pozmieniać

Przecież masz authinfo.. co za problem się wytransferować do tańszego dostawcy, jeśli ceny ulegną zmianie..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałby się przycisk "Odnów" powiązany z płatnościami i generowaniem faktury.. nie trzeba by było głowy zawracać obsłudze ;) takie przyzwyczajenie z dynadot.. :)

Pomyślimy nad taką opcją i jestem przekonany, że pojawi się w ciągu paru dni :)

 

Usługi są na poziomie ale obawiam się jednej sprawy. Pytanie kieruję głównie do Adriana Sz.

 

Jaka jest pewność ,że po roku czasu cena odnowienia się nie zmieni. Jaka jest gwarancja ? W ciągu roku duuuuużo może się pozmieniać

Nasza firma nie stosuje polityki w stylu: obniżamy ceny, zbieramy domeny a potem nagle podnosimy ceny.

Ponadto w każdej chwili możesz dokonać transferu domeny, nie trzymamy Klientów żadnymi umowami lojalnościowymi oraz ukrytymi opłatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co miał napisać - napisał to, co chciałeś przeczytać : )

Adrian po prostu ładnie PR-uje.. hehe ale w sumie, to nie ma powodu, by nie wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślimy nad taką opcją i jestem przekonany, że pojawi się w ciągu paru dni

 

Zaglądam dzisiaj do panelu i widzę tajemniczą ikonkę z nazwą domeny.. klikam a tam komunikat o możliwości wygenerowania faktury pro-forma celem wcześniejszego odnowienia. Rewelacja.. jak powiedział tak zrobił.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem pierwszą domenę w masternet, opłaciłem poprzez system płatności mprzelewem, po wpłacie dostałem komunikat: "Wystąpił błąd w systemie realizacji transakcji" widać coś jest do naprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może do masternetu napisz, przypuszczam że szybciej dostaniesz pomoc niż tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×