Skocz do zawartości
Moaha

Niewielkie obciążenie.

Polecane posty

Witam!

 

Szukam hostingu pod moją stronę.

 

Potrzebuję min 4GB miejsca i min 10GB transferu/mies.

 

Głównie mi zależy żeby to była firma profesjonalna i z doświadczeniem.

 

Nie jakieś wybryki na resach w superhoście z serwerami porozrzucanymi na całym świecie.

 

To chyba tyle...Moja strona nie obciąża zbytnio serwera. Wykonuje zaledwie 1 zapytanie do bazy danych przy normalnym przeglądaniu (dużo więcej przy administracji).

 

Oczywiście cena jak najniższa.

 

Próbowałem już z kei i z home ale mi nie odpowiadają i są za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszam do skorzystania z oferty webh.pl. Jeżeli żaden pakiet Panu nie odpowiada to zapraszam do kontaktu.

 

 

P.s można obniżyć koszty utrzymania konta za pomocą kodu: "15%" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy na prawdę nie potraficie czytać ze zrozumieniem? Szuka:

 

Głównie mi zależy żeby to była firma profesjonalna i z doświadczeniem.

 

A Wy tu swoje nowe hostingi (webh.pl, Edart) reklamujecie :/ Nawet telefonu nie podajecie, ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy tu swoje nowe hostingi (webh.pl, Edart) reklamujecie :/ Nawet telefonu nie podajecie, ech :/

Czy infolinia telefoniczna to jakiś wyznacznik profesjonalizmu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss,

wiem że jesteś uczulony na Edart, ale obejrzyj stronę a na pewno znajdziesz numer telefonu, wystarczy minimum chęci.

nie masz też, na całe szczęście, monopolu na ocenę firm pod względem doświadczenia i profesjonalizmu,

a już na pewno nie możesz nic powiedzieć na ten temat w stosunku do mojej firmy, bo nie korzystałeś nigdy z naszych usług.

ehh, szkoda mojego pisania...

 

PS, dla Ciebie nowa firma przestaje być w momencie gdy syn ją odziedziczy po ojcu czy może dopiero od 3 pokolenia firma jest "doświadczona" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy infolinia telefoniczna to jakiś wyznacznik profesjonalizmu? :)

Wg mnie jest jednym z kilku czynników które na to wpływa, nie głównym czy jedynym.

 

Boss, wiem że jesteś uczulony na Edart, ale obejrzyj stronę a na pewno znajdziesz numer telefonu, wystarczy minimum chęci.

nie masz też, na całe szczęście, monopolu na ocenę firm pod względem doświadczenia i profesjonalizmu,

a już na pewno nie możesz nic powiedzieć na ten temat w stosunku do mojej firmy, bo nie korzystałeś nigdy z naszych usług.

ehh, szkoda mojego pisania...

Infolinia

Support 24/7

Profesjonalnie wykonana strona, bez błędów stylistycznych i kodowania!

Serwery w PL

 

Profesjonalizm ma odzwierciedlenie w kwocie jaką firma inwestuje w stronę i infrastrukturę.

 

PS, dla Ciebie nowa firma przestaje być w momencie gdy syn ją odziedziczy po ojcu czy może dopiero od 3 pokolenia firma jest "doświadczona" ?

Może być i nowa i profesjonalna. Wystarczy zainwestować pieniądze w konkretną stronę, porządne DC i własny panel a nie tworzyć budżetowy hosting na minimalnych kosztach.

 

Edart ja do Ciebie nic nie mam bo zapełniasz lukę potrzebnych tanich kont pod zaplecze itd., ale póki co daruj sobie z reklamowaniem siebie jako profesjonalnej, biznesowej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba dość doświadczona w korzystaniu z usług hostingowych w dobrej cenie i profesjonalnie to proponuje:

 

www.blink.pl

www.proste.pl

www.hostings.pl

 

Tanio zazwyczaj oznacza kiepsko. Poniżej 150 PLN dobrego serwera nie kupisz zwłaszcza z ~4GB przestrzeni.

 

Edart ja do Ciebie nic nie mam bo zapełniasz lukę potrzebnych tanich kont pod zaplecze itd., ale póki co daruj sobie z reklamowanie siebie jako profesjonalnej, biznesowej firmy.
W pełni popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no to może warto spróbować masternet.pl, insane.pl, hekko.pl, proste.pl? heh

właśnie.. za tanio nie można, bo jest jakaś rozsądna granica jakości.. zgodzę się z tymi 150 złotymi na rok heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS co ma profesjonalizm do serwerów w PL? Rozumiem mniejsze czasy dostępu, ale przy hostingu stron nie odgrywa to zasadniczej różnicy bo strona jak ma się wczytać tak się wczyta, a te parę ms nie zrobi chyba nikomu różnicy (no może poza różnicą w portfelu :) ). Jeżeli uważasz że nie da się świadczyć usługi hostingowej na dobrym poziomie tylko dlatego że serwer nie jest w PL to jesteś w błędzie i to wielkim.

 

Odnośnie twoich kryteriów jakie powinien spełniać "profesjonalny" hosting to mogę Cię zapewnić że już wkrótce spełnimy twoje wszystkie wymagania (zmiany na lepsze powinny być zauważalne za kilka, maksymalnie kilkanaście dni).

 

Co do oferty firmy Edart to nie wiem dlaczego się tak czepiacie. Możliwe że wszystko działa tam dobrze, a wy tylko dumacie i zapewne nawet nie mieliście tam konta. Zaraz pewnie wielki Sponsi się odezwie i powie że wszyscy piszą "strona jest nie ważna, najważniejsza jest jakość usług" albo "Najpierw przetestuj potem pisz". To już zaczyna się robić nudne, uwierz mi :) Jeżeli już tak bardzo chcecie coś krytykować to najpierw sami sprawdźcie a potem krytykujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może warto spróbować masternet.pl, insane.pl, hekko.pl, proste.pl? heh
Co stoi na przeszkodzie ? :)

Prawdą jest jednak a może oczywistym, iż każda "drobnostka" jest wyznacznikiem profesjonalizmu poczynając od stylu pisowni przez "kłanianie" się w rozmowie z Klientem, staż oraz po wygląd strony - w końcu trzeba zrobić jakieś wrażenie w tym pierwszym kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSS co ma profesjonalizm do serwerów w PL? Rozumiem mniejsze czasy dostępu, ale przy hostingu stron nie odgrywa to zasadniczej różnicy bo strona jak ma się wczytać tak się wczyta, a te parę ms nie zrobi chyba nikomu różnicy (no może poza różnicą w portfelu :) ). Jeżeli uważasz że nie da się świadczyć usługi hostingowej na dobrym poziomie tylko dlatego że serwer nie jest w PL to jesteś w błędzie i to wielkim.

Prozaiczna sprawa jak SLA sprzętu podczas awarii. Wystarczy porównać czasy reakcji i naprawy przy serwerach w Polskich "drogich" serwerowniach a tych "budżetowych" w DE itd.

 

Co z tego, że będziesz miał usługi na wysokim poziomie (dobrych adminów, programistów, helpdesk) jak będziesz miał związane ręce w przypadku fizycznej awarii sprzętu.

 

Oczywiście nie generalizuję i serwerownie za granicą też są na wysokim poziomie, ale dużo nowych "hostingów" ma sprzęty w typowych budżetówkach na dosłownych "składakach" i to miałem na myśli pisząc iż lokalizacja w PL może gwarantować większy profesjonalizm.

 

Co do oferty firmy Edart to nie wiem dlaczego się tak czepiacie. Możliwe że wszystko działa tam dobrze, a wy tylko dumacie i zapewne nawet nie mieliście tam konta.

Proponuję lekturę wątku http://www.forum.optymalizacja.com/index.p...30&start=30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOSS rozumiem co co Ci chodzi (SB) :). Muszę CI jednak powiedzieć że nie mamy już tylko tam maszyny :) Mamy maszynę we Francji, no i teraz kolej na Polskę :)

 

 

Co do SLA podczas awarii sprzętu to wiem coś o tym bo kiedyś sam doświadczyłem "małej" awarii sprzętu :) Już nie pamiętam ile dokładnie trwało, ale powiem Ci że były różne cuda. Musiałem wtedy jechać na zepsutym kompletnie dysku (postawilem system przez rescue) około 2-3 dni :). Gdy nadszedł dzień naprawy cieszyłem się że już będzie wszystko ok :) Najpierw wymienili dysk, a później się okazało że dostałem całą maszynę "nową". Całe szczęście (odpukać w niemalowane) że teraz już nie mam takich problemów.

 

 

Edit:

BOSS opierasz się na kogoś opinii (zapewne też bezpodstawnej, nie wiem-nie czytałem bo nie mam teraz zbytnio chęci) ale dlaczego sam nie sprawdzisz jak to faktycznie jest? Nie żebym bronił firmy Edart, ale ja nie lubię takiego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOSS opierasz się na kogoś opinii (zapewne też bezpodstawnej, nie wiem-nie czytałem bo nie mam teraz zbytnio chęci) ale dlaczego sam nie sprawdzisz jak to faktycznie jest? Nie żebym bronił firmy Edart, ale ja nie lubię takiego postępowania.
A potencjalny Klient na jakiej/czyjej opinii ma się opierać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

I co takiego ciekawego wyczytałeś w tym wątku?

Jak widzisz żaden z klientów nie płakał na forach, bo każdy na bieżąco był informowany co się dzieje,

nie było tekstów często czytanych na forach : " co się dzieje z firmą, kolejny pad, admin nie odpowiada , telefon nikt nie odbiera... cxzy ktoś coś wie ?".

Widzisz, uważam że to jest profesjonalizm, złośliwość rzeczy martwych może się przytrafić każdemu, ale trzeba umieć sobie z tym poradzić.

Poza tym to była jedyna taka awaria i każdy normalny człowiek potrafi to zrozumieć.

 

Co do oferty firmy Edart to nie wiem dlaczego się tak czepiacie.

 

Webh.pl ,

ja nie odbieram tego jako poważnych ataków, dopóki nie atakują moi klienci :)

prześledź wątki to zauważysz że jest to kilka osób, które kibicuje mi od początku, oczywiście "postronnych".

przyzwyczaisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim na swojej(od tego jest test) lub od znajomych(wtedy masz pewność że to co mówią jest prawdą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potencjalny Klient na jakiej/czyjej opinii ma się opierać? smile.gif

 

na opinii innych klientów, jest różnica pomiędzy "innym klientem" a osobą która wkleja w kółko te same posty, oczywiście

tylko i wyłącznie ze swej dobrej woli nie mając w tym żadnego innego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×