Skocz do zawartości
nginxq

[opinia] Firehost.pl

Polecane posty

Witam,

 

Nikt nie słyszał bo sytacja taka nigdy nie miała miejsca. Dane naszych klientów to dla nas świętość i bez ich prośby/zgody nie ingerujemy w zawartość kont a tym bardziej nie kopiujemy/używamy ich zawartości. Uważam, że zaufanie klientów to podstawa w tej branży a podany przykład linuxpl pokazuje, że raz podkopane trudno jest odzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nikt nie słyszał bo sytacja taka nigdy nie miała miejsca. Dane naszych klientów to dla nas świętość i bez ich prośby/zgody nie ingerujemy w zawartość kont a tym bardziej nie kopiujemy/używamy ich zawartości. Uważam, że zaufanie klientów to podstawa w tej branży a podany przykład linuxpl pokazuje, że raz podkopane trudno jest odzyskać.

 

Ja też uważam, że trudno odbudować zaufanie, choć mam pełną świadomość, że jeśli chodzi o linuxpl to było dawno i był tutaj tylko jeden człowiek, któremu coś takiego się przytrafiło - więc może przesadzam z nieufnością do nich i drapię się, gdzie nie swędzi.

 

Teoretycznie Wasze podejście do kwestii jest prawidłowe, jeśli nikt nie podważy praktycznym przykładem, a dotychczasowy provider nie będzie mógł zaoferować czegoś podobnego do Waszego FH4, to raczej zgłoszę się do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat :)

 

Korzystam z usług tej firmy od grudnia ubiegłego roku. Szczerze polecam ten hosting , mam tam forum (WotLab) i parę innych skryptów potrzebnych mi do strony, i naprawdę wszystko działa mi "piekielnie szybko" zawsze otrzymuje fachową pomoc przez GG czy e-mial miły i sympatyczny admin.

 

Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie mam małe pytanie dotyczące tego hostingu mianowicie czy możliwe jest zapłata za konto SMS'em ? Mam sporo pieniędzy zaległych na telefonie, a w planach mam stworzenie własnego bloga na wordpressie. Na stronie głównej nie mogłem się doszukać takiej informacji. Jeśli takie pytanie już było lub odpowiedź została już gdzieś udzielona to serdecznie przepraszam i proszę o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×