Skocz do zawartości
nginxq

[opinia] Firehost.pl

Polecane posty

Mam tam konto od jakichś 2m/c i na początku było tragicznie pady, zamuły serwera itp. teraz po przenosinach jest ok serwer chodzi szybciej i nie ma awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Firehost trafiłem przez przypadek a właściwie przez allegro. Posiadałem konto w home.pl i przez jakiś czas byłem zadowolony... do momentu aż wprowadzili promocje serwer za kilka groszy i zostali zasileni dużą ilością klientów a za tym poszedł spadek wydajności serwerów i pogorszenie obsługi klienta. Serwer SQL kończył sesje po kilkunastu sekundach od nawiązania sesji a moje pisma i reklamacje nic nie dały.

Na allegro wykupiłem kilka pakietów i testowałem i z tego testowania mi wyszło że najlepsze parametry posiada właśnine firehost.

Ze spokojem się przeniosłem to firehosta ze swoją stroną (www.najlepsiejszy.net) a także część firm w których pracuje jak biblioteka w Grójcu (www.bibliotekagrojec.pl) czy Biblioteka w Darłowie i DAlikowie (tylko bazy mysql) a także firmy nie związane z branżą książkową jak Studio Joga Anna Kalicy (www.studio-joga.pl) czy Doradztwo Personalne (www.bestpeople.pl) Wszelkie nowe projekty które tworze jak WarMet (www.warmet.net) czy Usługi Czyszczenia (www.jana-tech.pl) Galeria Kostki Brukowej (www.galeriasfinks.com) Studio Mebli Kuchannych (www.comfort-meble.pl) i wiele innych chozą właśnie z firehosta i jestem z tego zadowolony (i te firmy również).

Żeby nie było tak słodko to napiszę czego mi brakuje a barkuje mi na dobrą sprawę 2 rzeczy, pierwsza to ustawiania register_global samemu gdzieś w panelu, a druga to to co mi brakuje po przejściu z home... taki prosty i dobry panel do zarządzania domenami gdzie bez problemu mogę zmienić mx i korzystać z najlepszej poczty na swoim koncie (mówie o gmail dla firm) ale home jest trochę dłużej na rynku więcmoże i firehost się dorobi :-)

Mogę z czystym sumieniem polecić ten hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum jak i administrację. To mój pierwszy post na tym forum.

 

Chciałbym wypowiedzieć się na temat hostingu w FireHost.pl. Klientem FH jestem od marca 2008 roku (obecnie posiadam 2 konta).

 

Z przyjemnością mogę stwierdzić, że obsługa klienta jest jak na najwyższym poziomie - GG, tel, e-mail. Nie trzeba długo czekać na odpowiedź, gdyż właściciel przesiaduje bardzo długo na komputerze i bardzo dobrze. :P

 

Strona internetowa? Wszystko okej, można znaleźć wszelkie informacje dot. hostingu jak i firmy. Na www FH nie dopatrzyłem się błędów z walidacją strony, czyli zachowane są wszelkie standardy W3C (chwała za to code-art.eu).

 

Jeżeli chodzi o sam hosting - to osobiście nie mam zastrzeżeń. Jak wiadomo każda firma przeżywa różne trudności i spadki. To zdarza się nawet najlepszym więc nie wiem dlaczego część osób pisze od razu opinię negatywną. Pady to normalna rzecz, ktoś już wspomniał, że jest to zależne od wielu czynników - czasem niezależnych nawet od administratora/właściciela.

 

FireHost oceniam na 5+ (na max. 6), choć byłem klientem wielu hostingów to POLECAM FIREHOST. :D

Zapraszam do skorzystania z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos z Was chce sobie porozmawiac o firehost.pl, prosze nie robic tego w dziale opinie, tylko w dziale "luzne rozmowy o hostingu" - dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm co ja mogę o nich powiedzieć?

 

Raczej same miłe słowa. Klientem jestem od lipca 2008 roku. Na początku jakieś drobne awarie.. wiadomo - zmiana serwerowni. Nie mam za złe.

Aktualnie wszystko działa super. Na prawdę za przyzwoitą cenę można korzystać z profesjonalnego hostingu. Naciąłem się na krzaki typu host-24.pl i ciężko było mi zaufać firehost, który ceny ma niskie... ale opłacało się i nie żałuje.

 

Na ogromny plus zasługuje kontakt z administracją! Świetny, wyrozumiały i ugodowy człowiek. Na prawdę można zawsze dojść do porozumienia. Zapewne twierdzicie, że kontakt na gg prowadzą tylko krzaki.. otóż mylicie się - moim zdaniem jest to najszybsza droga uzyskania pomocy ze strony administracji. U nich rzadko się zdarza by żaden z administratorów nie był online. I chwała im za to :)

 

Tak więc nie mam żadnych zastrzeżeń. W skali szkolnej hosting oceniam na 5 (na 6 muszą troszkę jeszcze zapracować).

 

Zmienili się na prawdę. Warto zaufać.

 

jak działają witryny? prosty przykład - www.DJ.org.pl ;-) i wiele innych. Za niedużą opłatą mogę się przenieść na pakiet EXTRA - i właśnie jego polecam najbardziej ;-)

 

 

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, elo, 530!

 

Zastanawiam się nad zakupem konta EXTRA w firmie firehost.pl, jednak mam pewne obawy...

Czy możecie napisać coś na temat jakości obsługi w tej firmie? Czy właściciel dobrze was obsłużył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh na firehost żadna wyszukiwarka mp3 (wrzuta) nie chce mi działać :D

 

może być to spowodowane tym że wdc ma takie same ip jak inne hostingi i wrzuta daje blokady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh na firehost żadna wyszukiwarka mp3 (wrzuta) nie chce mi działać :D

 

Mi działały.

może być to spowodowane tym że wdc ma takie same ip jak inne hostingi i wrzuta daje blokady ?

Najlepiej pogadaj z BOK'iem firmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj zauważam krótkie przerwy około minuty-dwóch
czyżby nowy właściciel = nowa jakość?
efuturo.pl miało problemy..

Mieliśmy wczoraj 20 minutową przerwę, scz natomiast się odnosił do czegoś innego. Wcześniejsze przerwy około "minuty-dwóch" nie były naszym udziałem, więc proszę nam ich nie przypisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba że tak :) zwracam honor bo i tak nie wiem co się dzieje ale w poprzednim temacie czytałem że coś padło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Drodzy klienci,

Każdy otrzymał na swoja skrzynkę e-mail dane do logowania w nowym panelu.

Wszyscy klienci zostali przeniesieni na nowe oprogramowanie.

Od jutra wprowadzimy usługę ssh oraz rejestracje domen.

Dziękujemy ze jesteście z nami,

Zespół FireHost.pl

I tak wisi już jakiś czas :)

jak w tym kawale:

 

Jutro piwo za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kodowania na stronie to Wy macie coś nie tak... U mnie działa dobrze

 

Widocznie Wasza przeglądarka na siłę wymusza utf8.

 

W dodatku maile od nich to kupa śmiechu, tam to dopiero jest kodowanie zniszczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×