Skocz do zawartości
nvu

Czy Dobra Domena Na Hosting ?

Polecane posty

W nowym roku rusza nowa platforma hostingowa. Wszystko jest już przygotowywane, panel autorski, strona, desing, oskryptowanie. Pozostał ostatni problem jaka domena ?

Mam domene idealnyhosting.pl nadawała by się ? Jeżeli nie prosze napisać swoje propozycje (oczywiście trollom i głupim postom typu krzaq.pl podziękuje i proszę o niewypowiadanie się w tym temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie odpada wszystko z ...hosting.pl typu genialnyhosting, niezawodnyhosting itd. bo pachnie na kilometr tandetą i amatorszczyzną. Idźcie w kierunku unikalnej nazwy nie kojarzącej się tak "prosto" z hostingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj domenę hostink.pl - o ile jeszcze wolna. Okazja! :P

 

(oczywiście trollom i głupim postom typu krzaq.pl podziękuje i proszę o niewypowiadanie się w tym temacie).

 

Opps. Sorry nie doczytałem :P

 

Co do tematu to nie jest znowu tak źle ale może jeszcze podaj inne propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linux, wiedziałem że jakąś bzdure napiszesz. Hmm no to muszę coś fajnego wymyśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hmm.. może profesionalnyhosting.pl, ew. wbuszu.net : )

 

a tak na serio, to lepiej w kuluarach pogadaj z kimś o tym, a nie tak publicznie.. to nie jest ani profesjonalne, ani zdrowe dla ewentualnej propozycji : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie odpada wszystko z ...hosting.pl typu genialnyhosting, niezawodnyhosting itd. bo pachnie na kilometr tandetą i amatorszczyzną. Idźcie w kierunku unikalnej nazwy nie kojarzącej się tak "prosto" z hostingiem.

 

 

 

hmm... czyli idąc tym tropem twoim :P to www.prohost.pl to shit ??? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie offtopa zastanawiam się nad onehost.pl i firsthost.pl z 7 osób 6 podoba się firsthost.pl mi również. Co wy sądzicie o firsthost.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nazwę domeny w której nie będzie słowa *host* - to już jest chyba zbyt popularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Nawet samemu nie umiesz wybrać domeny pod swoją "przyszłą firmę"?

Powodzenia można jedynie życzyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wymyślona :P, wiesz jakoś nie mam na to czasu :P muszę wszystkiego pilnować podpisywanie umów, rozmawianie z firmami, jak masz/miałeś firme to wiesz jak to jest

Ps. moge napisac tylko tyle że na otwarciu firmy będą maszyny: AMD 4200 +, 2 gb ram, 160 GB HDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wymyślona :P , wiesz jakoś nie mam na to czasu :P muszę wszystkiego pilnować podpisywanie umów, rozmawianie z firmami, jak masz/miałeś firme to wiesz jak to jest

Jak nie masz czasu na wymyślenie nazwy to jak Ty chcesz znaleźć czas na prowadzenie własnego biznesu?

 

Ps. moge napisac tylko tyle że na otwarciu firmy będą maszyny: AMD 4200 +, 2 gb ram, 160 GB HDD

Mhm... a NIP i REGON też będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIP i REGON pewnie nie przyjdą na otwarcie, bo

jakoś nie mam na to czasu smile.gif muszę wszystkiego pilnować podpisywanie umów, rozmawianie z firmami, jak masz/miałeś firme to wiesz jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem "hosting" nie "host", te słowo tak bezpośredni się nie kojarzy.

 

 

idąc dalej... firsthost.pl jest ok ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz czasu na wymyślenie nazwy to jak Ty chcesz znaleźć czas na prowadzenie własnego biznesu?

 

 

Mhm... a NIP i REGON też będą?

Oczywiście firma będzie zarejestrowana.

 

NIP i REGON pewnie nie przyjdą na otwarcie, bo

Będzie zarejestrowana firma, nie mam czasu zbytnio dużo ponieważ podpisuje umowy z adminami, z supportem, z firma od oskryptowania.

 

 

idąc dalej... firsthost.pl jest ok ? :P

Domena jest już wymyślona oraz nazwa, napewno was zdziwi. Spytałem 4 osoby najbardziej zaufane (2 z wht) czy podoba się nazwa i hasło reklamowe 4 powiedziały Tak, niestety nie podam teraz nazwy domeny ponieważ jestem w podrózy z krakowa.

Oficjalny start będzie na WHT napisany zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przed oficjalnym ogłoszeniem sprawdź kilka razy wszystko, a szczególnie stronę by nie było znowu przypadków typu brak regulaminu, niedziałające linki, błędy w kodowaniu, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ogólnie ohost.pl było nie wypałem tak naprawdę to zrobiliśmy to po to aby to sprzedać i tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsa, wyjątkowo zgodzę się ze Sponsim... jakoś pozostaję sceptyczny patrząc na Twoją dotychczasową karierę na wht.. nie uwierzę, że dorosłeś w pół roku.

 

Btw. Ohost był niewypałem, ponieważ był to zwykły kompletnie nie przemyślany krzak - w woli ścisłości.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie zarejestrowana firma, nie mam czasu zbytnio dużo ponieważ podpisuje umowy z adminami, z supportem, z firma od oskryptowania.

To niezły sztab ludzi będzie tam pracował :P Mam tylko nadzieję, że nie podkupiłeś adminów z home.pl? :P

 

nie możemy się doczekać premiery.. ale będzie jazdaaaa : )

Oby tylko nie był to jakiś kolejny webhostingkrzak.eu (nie wiem, czemu *.eu takie modne jest jeśli chodzi o różnego rodzaju "firmy" hositngowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co robicie off topa ? czy ja pytam was o zdanie na temat mojej firmy czy na temat domeny ? Domena została zarejestrowana temat do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×