Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BuLi!

Warez a hostingi - dyskusja

Polecane posty

(admin peba mieszka w Niemczech).

a tego to nie wiedziałem sory ;]

 

wiec ich forum istnieje dlatego ze nikt jeszcze nie wniósł skargi na nich ze maja warez...

idz na policje podaj adres ich strony oraz adres administratora ktory przetrzymuje hosting u siebie w domu w przypadku gdy policja znajdzie u niego w domu serwer ktory bedzie faktycznie urtzymywał te forum no to wtedy gosciu pojdzie do paki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to mają jeden super szybki serwer :D ale ilość jest nie ważna.

 

Wysłałem maila do nazwa/home czy mają podstawę prawną by blokować domeny pod którymi znajdują się serwisy warezowe. Jak będę coś wiedział dam znać.

 

Trzeba by to zgłosić bezpośrednio do Policji DE < jak już wcześniej wspominałem - tak było by łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra pab to inna sprawa nam chodzi o webd.pl nie robmy offtopu :D

 

moim zdaniem webd.pl przegina nawet na zgloszenia nie odpowiada typowo co za firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wielcy obrońcy praw autorskich się znaleźli. Widać był na początku tego wątku ( a propos warezu ), że na siłę próbujecie walczyć z tą firmą. Konkurencja ?

 

Teraz druga spawa istnienie samego warezu. Udowodniono w wielu krajach, że to bardziej napędza legalną sprzedaż, niż zwalnia. A tak szczerze powiedzcie nie macie nielegalnych plików w domach? Nie uwierzę, że nie. Na siłę chcecie donosić na tego i na tego. Czasy donoszenia mamy już raczej za sobą. Mam nadzieję, że ktoś wydzieli ostatnie posty do innego tematu ( jest już jeden na ten temat ), bo to już przestaje dotyczyć webd.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście to lotto.. jest taki jeden.. shive.. jemu chyba najbardziej przeszkadzają warezy.. z pisaniem skarg do serwerowni włącznie.

Ale lubię wiedzieć, czasem klient zapyta.. i dla siebie samego, dobrze jest mieć takie tematy zgłębione, linuxowi nie wiem co zaszkodzili, że mu się zachciało tyłek ruszać.. już byś lepiej w sprawie Rusela poszedł jako protoplasta :D.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoje powody i to duze a do tego nie jestem zadna konkurencja jak to wyzej pisza bede walczyc o to zeby zamkneli pare stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh wielcy obrońcy praw autorskich się znaleźli. Widać był na początku tego wątku ( a propos warezu ), że na siłę próbujecie walczyć z tą firmą. Konkurencja ?

 

Nie lubię jak ktoś innych okrada - jak byś pisał własny soft i widział go codziennie na warezach to byś zrozumiał. Konkurencja dla webd? Wątpię - przecież ta firma jest BEZ KONKURENCYJNA :) po zatym nie mam takiego wkładu finansowego by brać się za hosting www. Owszem, nie lubię tego hostingu z powodu np. olewania maili - więcej poczytaj w ich oficjalnym temacie na tym forum.

 

 

Teraz druga spawa istnienie samego warezu. Udowodniono w wielu krajach, że to bardziej napędza legalną sprzedaż, niż zwalnia. A tak szczerze powiedzcie nie macie nielegalnych plików w domach? Nie uwierzę, że nie.

 

Skoro nie uwierzysz to Twój problem, ja mam albo oryginalne oprogramowanie lub same wolne programy ( jak widać po moim nicku jestem zwolennikiem opensource :) a gry kupuje )

 

P.S - tutaj Ci strąciłem jakieś CD z półki - więcej mam w 2gim pokoju ale nie będę tego znosił do fotki :)

 

Fotka :)

 

 

Na siłę chcecie donosić na tego i na tego. Czasy donoszenia mamy już raczej za sobą. Mam nadzieję, że ktoś wydzieli ostatnie posty do innego tematu ( jest już jeden na ten temat ), bo to już przestaje dotyczyć webd.pl.

 

a co nie mów że boisz się że zniknie Twoje forum? :) Skoro czasy donoszenia mamy za sobą to idź do sejmu, zgłoś ustawę zabraniającą obywatelom zgłaszać przestępstwa - jestem ciekaw kto się pod nią podpisze. Człowieku - to już nie dotyczy tylko webd, okradli Cię - nie zgłosisz tego na Policje bo czasy donoszenia mamy za sobą. Pobili to samo a więc zastanów się co piszesz bo z takim podejściem do świata długo nie pożyjesz.

 

 

Wracając do tych maili to home odpowiedział!

 

Domena mogłaby zostać zablokowana na wniosek organów ścigania lub

NASKu.

 

 

 

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

 

 

--

 

Pozdrawiam,

 

Artur Kubiak

 

BOK home.pl -------------------------------

 

http://home.pl - info@home.pl - 0801 445555

 

a co do innych warezów to może upewnijcie się czy ktoś to wcześniej zgłaszał przed napisaniem że nic im nie robią ? :) / Sprawa już zgłoszona :D

 

@Sonin, co do rusela to nie wiem za wiele o tej sprawie - nie mam jego danych osobowych. Musiał bym się "wdrążyć" w temat żeby coś zrobić. Co do webd.. hmm, mi osobiście nie zaszkodzili - nie mogę już dłużej patrzyć jak zdzierają kasę z ludzi a później ich olewają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne moje forum nie zniknie bo niczym takim się nie trudnię. Co do kradzieży, jak mi ktoś na ulicy weźmie telefon, to rzeczywiście coś stracę. A jak napiszę program, który kupi określona liczba osób, a reszta go skopiuje, bo ich na niego nie stać lub przeżyli by bez niego to nie miałbym do nich pretensji. Swoją drogą róbcie co chcecie, piractwa i tak nie zniszczycie, na miejscu jednego forum pojawi się 5 innych. A jak już wam tak zależy to może próbujcie zniszczyć piractwo u źródło, o ile wiecie co to w ogóle jest " scena ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

peb ma vbulletina a jego licencja nie pozwala na uzywanie go na warezowe fora.

Proponuję napisać do vb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx prohost za wskazówkę, zasięgnę informacji. Sorry że dziś się tak mało udzielałem ale przenosiłem serwer do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peb ma vbulletina a jego licencja nie pozwala na uzywanie go na warezowe fora.

Proponuję napisać do vb :P

 

większość stron warezowych stoi na vBulletin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to pójdę jutro popołudniu - na razie czekamy na ich odp.

 

/// Edit - nazwa odpowiedziała, jest możliwość blokady domeny ale tylko po wyroku sądu :>

/Edit - Wystarczy pismo od Policji że zostało rozpoczęte postępowanie wyjaśniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wiadomosc co do webd.pl tzw nie dostałem zadnej odpowiedzi od nich... ale...

strona ktora podawałem za warez czyli borysgam.webd.pl została zablokowana tylko teraz pytanie czy jej nie odblokuja pożyjemy zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

My nie ingerujemy w zawartosc serwisow naszych klientow. Dzialamy tylko na

polecenie Policji/Prokuratury.

Prosze zglosic ta sprawe do w/w instytucji jesli ma Pan podejrzenia co do

legalnosci tresci zawartych w danym serwisie.

 

Mateusz Chrzanowski,

 

Kolejny hosting do kolejki ? :> (serwerydedykowane.pl)

 

Odp od webd nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony hostingodawcy maja regulamin swiadczenia uslug w ktorym zabraniaja warezu (mowie o tych co maja) a z drugiej nie ingeruja w tresci...

ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony hostingodawcy maja regulamin swiadczenia uslug w ktorym zabraniaja warezu (mowie o tych co maja) a z drugiej nie ingeruja w tresci...

ciekawe...

 

Jeśli zawartość łamie regulamin lub prawo (warez zabroniony pod wszelką postacią) to postępowanie w takim wypadku jest oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(warez zabroniony pod wszelką postacią)

Nie we wszystkich krajach linki (do danych) na stronach są uznane za nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zawartość łamie regulamin lub prawo (warez zabroniony pod wszelką postacią) to postępowanie w takim wypadku jest oczywiste.
no wlasnie dla sadu nie takie oczywiste

jest domniemanie niewinnosci i do czasu wydania prawomocnego wyroku sadowego nie mozesz mowic ze ktos zlamal prawo

a jesli powiesz (nawet jak masz racje) to moze cie pozwac

 

niestety takie sa realia

 

jako przyklad prosze wyrok:

Trafnie uznał Sąd Okręgowy, iż tego typu umowa przewidziana jest w art. 78 i nast. prawa telekomunikacyjnego jako umowa o połączeniu sieci, zgodnie z którą operatorzy ustalają zasady współpracy. Skoro powód, jak to już wyjaśniono, prowadził działalność operatorską, to obowiązany był do zawarcia z pozwaną umowy o połączeniu sieci, albowiem taki obowiązek na operatora nakłada prawo telekomunikacyjne. Wbrew twierdzeniom apelacji nie sposób przyjąć, iż fakt nieposiadania przez powoda sieci własnej, ani dzierżawionej zwalniał go z zawarcia umowy o połączeniu sieci, w sytuacji gdy w swojej niekwestionowanej działalności polegającej na, jak to sam określił w apelacji, ‘udostępnieniu usług telekomunikacyjnych’ przekierowując ruch telekomunikacyjny z sieci innych operatorów do sieci pozwanej, wykorzystywał tę sieć dla prowadzenia działalności gospodarczej” (Sygn. akt I ACa 823/06).
co z tego ze jestes internetowym operatorem telefonicznym i w dupie masz gdzie ktos jest podpiety do neta - masz podpisywac umowe na podlaczneie do sieci ktorej nie masz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×