Skocz do zawartości

Polecane posty

Hi, chciałbym się dowiedzieć conieco o koolokacji w tejże firme. Czy ktoś z was posiada tam jakieś maszyny? Jak z dostępnością?

Oraz czy mają BGP4? Poszukuję dobrej koolokacji z 5mbps bez limitu. Ceny tej firmy są dość przystępne, ale czy jakość jest wystarczająca?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi, chciałbym się dowiedzieć conieco o koolokacji w tejże firme. Czy ktoś z was posiada tam jakieś maszyny? Jak z dostępnością?

Oraz czy mają BGP4? Poszukuję dobrej koolokacji z 5mbps bez limitu. Ceny tej firmy są dość przystępne, ale czy jakość jest wystarczająca?

Pozdrawiam.

Posiadam tam dedyka. Muszę powiedzieć że za 3,4 razy taniej mam to samo co z efuturo.pl. Na dedyku stoi serwer cs publiczny który non stop jest pełny pingi rewelacyjne 15-20 ms. Kontakt również wzorowy (Via gg) Jednym słowem Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zadzwonić tam i sie spytać :) i podziel sie z nami informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie miałem tam dedyka, czystą przyjemnością było wywalanie i przejmowanie domen klientów livenetu(tylko co robili na moim serwerze?), czy też przechwytywanie IP z innych dedyków. Mimo tych atrakcji zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oraz czy mają BGP4?

 

Latwo sprawdzic czy maja BPG4, latwo tez sprawdzic z jakich laczy (od kogo) korzystaja.

Nie czuje sie jednak upowazniony, aby podawac wyniki. Ale to naprawde nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w livenet.pl maszyne i zdecydowanie polecam jestesm bardzo zadowlony z ich uslug a szczegolnie dobrego kontaktu i jakosci lacza (10-30ms).

 

POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem wyrazić swoją opinię na temat Livenetu

Posiadam u nich serwer z czego jestem bardzo zadowolony, maja bardzo atrakcyjna oferte oraz bardzo dobre maszyny, na dobrym laczu, pingi (15ms-30ms)

Support oceniam na 5-, jeżeli posiada sie jakis problem mozna do nich napisac, oni go rozwiaza.

Jak narazie jestem zadowolony :D

Zobaczymy co bedzie pozniej, najwyzej napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia o tej firmie to wielkie zaskoczenie! :P

 

Zacznę od thx dla muchakka za zapoznanie mnie z ofertą livenetu.

 

Napisałem maila z pytaniem czy mają możliwość zaoferowania mi serwera w DE, dostałem szybko odp. że już nie pośredniczą w sprzedaży serwerów z webperoni ale mogą mi zaoferować serwer w Polsce w podobnej cenie, dostałem bardzo korzystną ofertę i !!!uwaga!!! 7 dniowy test - bez zobowiązań, nawet nie chcieli od mnie danych osobowych! W czasie testu był mały problemik z prądem w serwerowni ale serwer zaraz wrócił online. Wczoraj zdecydowałem się na zakup serwera w livenecie, spytałem się czy przeniosą mi dane z serwera testowego i postawią nowy system z własną tablicą partycji. O dziwo zgodzili się, za darmo :P Na serwer trochę czekałem ale się opłacało. Dodam że jak miałem serwer w DE to za przeniesienie danych i własne partycje wołali od mnie 60Ojro?, tak Ojro!!

Tutaj mogę mieć kiedy chcę upgrade sprzętu co stanowi dla mnie WIELKI PLUS. Gdy skończy mi się ram po prostu do nich piszę a oni mi go dokładają. Super :P

 

Taka opinia na szybko bo kończę przenosić konta z serwera w DE, pozdr!

 

 

/P.S Jutro płacę za serwer :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!uwaga!!! 7 dniowy test - bez zobowiązań, nawet nie chcieli od mnie danych osobowych!
Rzeczywiscie profesjonalne podejscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może mi zaufali bo wiedzieli że piszę do nich ja :P ? Postów: 736 ^^ Poza tym bowiem coś tam nvu gadał z Grzegorzem więc może powiedział że mnie zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługi tego typu w Polsce są bardziej zindywidualizowane. Tzn mogą ci spartycjonować dysk w rozsądnej cenie lub free i to tak jak tego chcesz. W niemczech to nie możliwe bo oni robią wszystko taśmowo. Gotowe, sztywne pakiety plus regulamin, plesk, PEM czy KIS czy inny system. Jak ma być max 10 VPS via 1 maszyna to jest max 10. U nas sie patrzy jaki jest Load i czy jeszcze cos sie tam da wepchnąć. To tyle z filozofii masowych usług.

 

Ps.Myślałem ze temat jest o kolokacji. Milo wiedzieć ze firma LIVENET podchodzi profesjonalnie do klienta. To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak temat o kolokacji ale nie ma oficjalnego tematu o livenecie, tematu w którym można by wkleić tą opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuj szcześcia a jak nie to napisz do mnie moze ja pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz co potrzebujesz i jakie masz pytania to może ci pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ja już zapłaciłem i na razie śmiga - uptime 8dni.

 

P.S Kto ma chello niech poda ping do livenetu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy post, uptime miałem 32 dni.. Miałem bo robiłem upgrade sprzętu i był wymagany reset :]

 

J/W wciąż jestem zainteresowany pingiem z chello do livenetu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomęczyłem kumpla i mam :) gdańsk:

 

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]
(C) Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

C:\Documents and Settings\Sprzęcik>ping 82.177.192.35

Badanie 82.177.192.35 z użyciem 32 bajtów danych:

Odpowiedź z 82.177.192.35: bajtów=32 czas=23ms TTL=58
Odpowiedź z 82.177.192.35: bajtów=32 czas=20ms TTL=58
Odpowiedź z 82.177.192.35: bajtów=32 czas=22ms TTL=58
Odpowiedź z 82.177.192.35: bajtów=32 czas=20ms TTL=58

Statystyka badania ping dla 82.177.192.35:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 20 ms, Maksimum = 23 ms, Czas średni = 21 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×