Skocz do zawartości

Polecane posty

to są dane firmy ?

NIP, REGON i na kogo jest zarejestrowana firma ?

bo takie dane moge sam podać i chwalić się że MAM FIRME :lol::D

 

szkoda gadać , żal faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz mu spokoj :D Jak sam twierdzi cel osiagnal i jego radosc niech i nam sie udzieli :)

BTW Przeciez podal 2 telefony; jeden do mamy, drugi do kumpla :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się wypowiedzie na ten temat jestem starym użytkownikiem i testowałem wiele kont w wielu firmach i takie małe ale dodam od siebie:

 

Czy czasem nie wszyscy tak zaczynali ??? Startując swoją firmę w tej branży ? Ja piernicze pamietam jakie jazdy szły przecież na MAsternet. Sam kiedys miałem u niego konto i jakos było dobrze a zobaczcie jak teraz wyrósł w siłę. Radziłbym poczekac kilka miesięcy iwtedy oceniac daną firmę. Dziekuję to tyle odemnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczytaj jego wypowiedzi wcześniejsze

działa przez kilka lat a na stronie nie ma nic ... 3 oferty , jakieś opisy sprzętu i tyle ..

to jest firma ?

 

amatorska stronka prywatnej osoby a nie żadnej firmy. ... jeszcze mówi że "cel osiągnięty" , okey , posty zostaną raczej aby każdy mógł się wypowiedzieć .. i po śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz napisałem nie względu na firmę lecz ze wzgledu na wasze posty i wypowiedzi. Dany dział na tym forum jest poświecony danym usługą danych firm. Tzn firma oferuje hosting i wypowiadamy się na temat jak ten hosting działa. Po co mam się wypowiadac na temat strony itd. Kurna znam firmy w Amerce które strony wyglądają że szkoda gadac a i tak ich usługi są o niebo lepsze niż niejedne w polsce które maja że tak nie ładnie powiem wyje... w kosmos graficzne animowane serwisy. To że dana osoba zna się w danym temacie nie oznacza że musi równiez umiec robistron WWW i znac się na graficę. Ale to taki przykładzik i naprawdę radzę oceniac usługi bo to na tym polega. Dziękuje serdecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, przeciez kto zabroni sprzedawac cukierki w opakowaniu wykonanego z ludzkiej kupy :P Co z tego ze opakowanie smierdzi - wazne, ze cukierek smaczny :P

 

Obawiam sie ze nie znajdziemy dlugo na tym forum osoby, ktora kupi i zaryzykuje 120 zl, chyba ze trafi sie jakis idiota bo w sumie ich nie sieją... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jestem podobnego zdanie, ktoś kupi i oceni. I o to w tym chodzi ja poprostu wole posłuchac opini na temat działania tego hostingu niż słuchac potyczek admin serwera a ludzie z forum bo mnie akurat to nie interesuje jako osoby czytającej akurat ten dział forum tylko interesuje mnie opinia na temat działa danego hostingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale opinia o firmie to nie tylko dzialanie samej maszyny. To takze obsluga i podejscie do klienta. A jesli admin pisze 'ale was wydymałem' to jakie slowa opiniotworcze sa jeszcze potrzebne? Chocby byl uptime 100% kazdego dnia przez 10 lat, to nie kupilbym nic w takiej firmie, bo w kazdym momencie moge zostac wlasnie tak potraktowany. Inna sprawa to brak DG. I teraz powiedz, co jesli jakas firma kupi u nich konto? Nie dostana faktury, bo osoba fizyczna bez DG nie wystawi ani rachunku ani FV - firma moze miec przez to problemy (nieudokumentowany wydatek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo no-more-krzak !

tylko to żadna firma ! nawet w regulaminie nie pisze nic o nich tylko jakaś "trzecia" organizacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sięchłopaki nie chcę sprzecza z wami na ten temat poprostu oczekiwał bym opini o serwerach które oferuje ta firma a nie o opiniach po rozmowach która były to przeprowadzane bo jak dla mnie to dziecinne co do traktowania klientów zgadzam się w 100% ale szczerze sam powiem że wolałbym się przekona jak jest traktowany klient w tej firmie i dopiero wypowiadac się na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro daliśmy się nabrać to wiadomo jakie jest podejście do klienta

ok , zaczekajmy , MOŻE ktoś ma za dużo kasy i chce wykupić coś w tej "firmie" , czekamy na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc wlaśnie poczekajmy aż wkońcu zaczną cośrobi i może wkońcu zaktualizuję sie strona z tego co widzę to szablon jakis i daty nie są pozmieniane (to dotyczące kolegi ktory zauwazył datę 2004) firma wida jest młoda i niech zaczie wkońcu sobą coś reprezentowac (o ile jest to firma zaznaczam) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro daliśmy się nabrać to wiadomo jakie jest podejście do klienta

ok , zaczekajmy , MOŻE ktoś ma za dużo kasy i chce wykupić coś w tej "firmie" , czekamy na opinie

Nie mam pojęcia jaka jest średnia wieku na tym forum, nie znacie naszego podejscia do klienta, a poza tym na tym forum jestem osobą prywatną , a nie firmą. To chyba Proste ?? Moze jeszcze mam podac NIP i REGON zeby ktos uwierzył ze możemy wystawiać FVAT ??

 

Co do cen to sie niestety zmienią.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Zawsze są konta testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum jesteś osobą prywatna a nie firmą...... nie zrozumiałem tego

podejście do klienta ... yyy wymień kilku nie licząc siebie ...

skoro silverhost to firma dlaczego na stronie nie ma danych typu NIP i REGON ? i kto to jest IT-COM ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieciaku z silverhosta - wstydu oszczędź i tu nie wracaj - na tym forum jesteś skończony.. dlaczego? poczytaj swój świetny wątek i wypowiedzi kumatych ludzi.. tyle razy, abyś zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocny jest gościu - pyta o średnią wieku, a sam robi podchody jak 8-latek :P

 

Czegos nie rozumiem - skoro uwazasz ludzi stad za kretynow, to po co uparcie tu wracasz? Szczegolnie ze pierwszy chostink 'reklamowales' w ten sam sposob juz 2 lata temu.

 

Tak jak napisal Sponsi... oszczedz sobie wstydu i skoncz juz. Odczekaj znowu dwa lata (sam zobaczysz ze 8 i 10-latek to dwa rozne swiaty!), przemysl sprawe i wroc. Moze nie popelnisz trzeci raz tych samych bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×