Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam pytanie czy ktos sie z tą firmą zetknął ??

 

Widać ze łącza z netii i nawet niezle chodzi strona. Ceny dziwne ale z tego co widziałem to jest cpanel. Zadko kto w polsce kupuje cpanel, i raczej to nie dedyk zaden.

 

Czekam na wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozmawiałem z administratorem i ten serwer to nie zaden dedyk w netii , mają własną serwerownie , a to ze strona nie skonczona to tłumaczą brakiem czasu. Moze i tak ale mam konto testowe i jest naprawde zadowolony, pomoc techniczna natychmiastowa.

 

Mówcie co chcecie ale ceny za dobre usługi nie są wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają własną serwerownie

 

Na pewno. Ale tylko jedną? Stawiam, ze maja ich przynajmniej 10 ;)

 

ceny za dobre usługi nie są wysokie

 

Tak? A ja myslalem, ze jest wlasnie odwrotnie.

 

Nie wiadomo nawet CZY to firma, nie mowiac juz o tym JAKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawa strona, np http://silverhost.pl/kontakt.html - "Nie Znaleziono Pliku", mają chociaż własne strony błędów ;)

Co do własnej serwerowni... cóż, nie potrafią nawet w niej własnego adresu REV ustawić? http://www.visualroute.pl/detail?id=1150151

Na kłamstewkach się zaczyna... a na czym się kończy? Powodzenia.

Tak przy okazji spojrzałem na posty użytkownika @Method... widać ta osoba reprezentuje poniekąd tą firme... zresztą, sami zobaczcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, to swietny wlasciciel firmy, ktory pisze:

Rozmawiałem z administratorem i ten serwer to nie zaden dedyk w netii , mają własną serwerownie

Czyli WHT ma tez funkcje wychowawczą, bo dzięki temu tematowi, właściciel dowiedział się że ma serwerownie ;) Pewnie taką pod biurkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...DJmcmarco...choc jeden inteligentny człowiek, zgadza sie , mój numer jest na stronie bo ją robie, a was tak łatwo podpuścic , ale warto poczytac czyjes opinie, teraz tak naprawde wiem przez co sie sypie rynek hostingowy w polsce, gdzie takie wielkie "gwiazdy" jak webd.pl srają z góry na klientów. Fakt ze nie mam kiedy skonczyc strony, ale co z tego , klienci i tak są , a nasze łącza są o niebo lepsze niż webperoni i inne szmatławce.

 

Najciekawsze jest to ze nikt nie sprawdza nawet głupiego numeru gg (który specjalnie zostawiłem). Widze ze tak na serio macie małe pojęcie o takich usługach. Jak komuś za przeproszenie pierdnie server to bedzie jechał do niemiec ??? Czy zapłaci 50 euro dla admina zeby przejrzał co nawaliło ??? ja mam fizyczny dostęp do serwerów, i w razie awarii reakcja jest natychmiastowa.

 

Nie bede sie rozpisywał ale chętnie poczytam jeszcze komenatrze.

 

Co do revDNS to radziłbym sprawdzac na bierząco: 87-204-246-246.ip.it-com.pl , poscieć: 87.204.246.0/23

 

Pozdrawiam.

admin@silverhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w końcu robisz stronę czy administrujesz? Raz tak raz inaczej piszesz. I więcej pokory co do ludzi którzy są tu dłużej niż Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do revDNS to radziłbym sprawdzac na bierząco: 87-204-246-246.ip.it-com.pl , poscieć: 87.204.246.0/23

 

Czyli albo nie potrafisz zmienić tego adresu, albo nie masz dostępu... Nie wnikam, dla mnie to będzie porażka. Proszę nie komentować tego szanowny Panie Method. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...DJmcmarco...choc jeden inteligentny człowiek, zgadza sie , mój numer jest na stronie bo ją robie, a was tak łatwo podpuścic , ale warto poczytac czyjes opinie, teraz tak naprawde wiem przez co sie sypie rynek hostingowy w polsce, gdzie takie wielkie "gwiazdy" jak webd.pl srają z góry na klientów. Fakt ze nie mam kiedy skonczyc strony, ale co z tego , klienci i tak są , a nasze łącza są o niebo lepsze niż webperoni i inne szmatławce.
Każdy na początku tak mówi ale z czasem zaczyna się przepraszać z tym co pisz (tak jak Ty).

Wszystko jednak wychodzi w praniu z czasem...

 

Najciekawsze jest to ze nikt nie sprawdza nawet głupiego numeru gg (który specjalnie zostawiłem).
Znając życie skończyło by się na tym, iż konkurencja wyciąga brudy i obsmarowuje konkurencję ;)

 

Widze ze tak na serio macie małe pojęcie o takich usługach. Jak komuś za przeproszenie pierdnie server to bedzie jechał do niemiec ??? Czy zapłaci 50 euro dla admina zeby przejrzał co nawaliło ???
Po co? samemu nie można zdiagnozować problemu?
ja mam fizyczny dostęp do serwerów, i w razie awarii reakcja jest natychmiastowa.
Znaczy się serwer leży Ci pod biurkiem?

 

A co do tej rzekomo "własnej serwerowni" to obstawiam, że to nie jest żadna Wasza serwerownia tylko po prostu trzymasz gdzieś serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może ja zacytuje Twój pierwszy post:

Mam pytanie czy ktos sie z tą firmą zetknął ??

 

Widać ze łącza z netii i nawet niezle chodzi strona. Ceny dziwne ale z tego co widziałem to jest cpanel. Zadko kto w polsce kupuje cpanel, i raczej to nie dedyk zaden.

 

Czekam na wasze opinie.

 

robisz z siebie idiote i ciekawy wizerunek firmy

 

po drugie : nr nie mam ze strony

po trzecie: napisałeś : Widze ze tak na serio macie małe pojęcie o takich usługach to po co wogóle tu piszesz ?

po czwarte: jak nie skończyłeś strony to po co wogóle reklamujesz się

 

masz fizyczny dostęp do serwera ? hmm a kto to jest "IT-COM.pl" ?

daj już spokój bo robi sie komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tak na serio macie małe pojęcie o takich usługach.

 

faktycznie, pewnie małe mam pojęcie o usługach hostingowych ale za to zdaję sobie sprawę jak ważne jest poważne podejście do potencjalnego klienta, wizerunek firmy, dobre wychowanie ... itd itd.

 

ośmieszasz się człowieku , po co mam sprawdzać jakikolwiek numer gg ? mnie to nie obchodzi, a w "firmie" która nie ma czasu umieścić na stronie choćby podstawowych informacji o kontakcie nie kupił bym kompletnie nic.

 

no ale skoro piszesz że masz klientów to życze powodzenia..

nie rozumiem też właściwie po co piszesz cokolwiek na forum, przecież to nie reklama a antyreklama.

 

ps. Copyright © 2004 SilverHOST.pl , trochę żal że od 2004 roku nie dało się umieścić informacji kontaktowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie robie żadnej reklamy, po drugie revDNS jest ustawiony tak jak byc powinien. Po trzecie poprostu daliscie sie podpuscic i to wszystko w temacie.

 

Nie jestem idiotą i nie mam 18 lat. Takie potyczki słowne tez są nie na miejscu. Cel osiągnięty.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktos sie z tą firmą zetknął ??

Widać ze łącza z netii i nawet niezle chodzi strona. Ceny dziwne ale z tego co widziałem to jest cpanel.

 

(...)

 

Po trzecie poprostu daliscie sie podpuscic i to wszystko w temacie.

 

 

Faktycznie zrobiles nas koncertowo. ;) Gratuluje inwencji tworczej chlopczyku i zycze rozwoju firmy (z uwagi na zblizajace sie ferie zimowe i przerwe w szkole zapewne bedziesz mial wiecej czasu na biznes :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dajecie sie wkręcic, po drugie macie na koniec beznadziejne komentarze. Nawet ludzie z superhost.pl robią wam takie balony a wy sie dajecie.

 

 

Powodzenia

 

Pozdrawiam.

admin@silverhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobić "czarną liste hostingów" , wiadomo po co , a ten temat zamknąć i przypiąć jako ogłoszenie . żeby było wiadomo czgo unikać

 

marteen a to oni mają klientów jakiś ? dali sie wkręcić..

 

temat o wcześniejszej firmie tego człowieczka:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...ic=3630&hl=

 

ten sam login , ten sam hosting...

http://www.lanforum.net/problem-z-kompilacjs-vt7888.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zrobić "czarną liste hostingów" , wiadomo po co , a ten temat zamknąć i przypiąć jako ogłoszenie . żeby było wiadomo czgo unikać

 

marteen a to oni mają klientów jakiś ? dali sie wkręcić..

 

...

 

Fakt ze nie mam kiedy skonczyc strony, ale co z tego , klienci i tak są , a nasze łącza są o niebo lepsze niż webperoni i inne szmatławce.

 

no skoro MethOd tak mówi to dlaczego mamy mu nie wierzyć? Pokazał już, że wiarygodny.

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje zrobić "czarną liste hostingów" , wiadomo po co , a ten temat zamknąć i przypiąć jako ogłoszenie . żeby było wiadomo czgo unikać

 

marteen a to oni mają klientów jakiś ? dali sie wkręcić..

 

temat o wcześniejszej firmie tego człowieczka:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...ic=3630&hl=

 

ten sam login , ten sam hosting...

http://www.lanforum.net/problem-z-kompilacjs-vt7888.htm

Heh i dalej drążycie temat, oczerniacie............szczerze gówno wiecie, prosze szanownego admina o zamknięcie tematu. Bez sensu to ciągnąć. Cel osiągnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie goscia w spokoju. Mi go zal, przeciez to ewidentna schizofremia. Znam jednego kolesia z ta choroba, jest calkiem w porzadku. Podejrzewam, ze w rzeczywistosci tez da sie z nim zyc, tylko trzeba sie przezwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie święta idą :lol:

 

Panie MethOd : jaki panel jest na serwerze ?

 

Silverhost istnieje od 2004 roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×