Skocz do zawartości

Polecane posty

Hosting dobry wyłącznie dla amatorów.

 

+ ładna strona w nowej odsłonie (webd.pl)

+ możliwość płatności sms

+ niskie koszty utrzymania

 

- ogromne trudności z komunikacja z administratorami

- bardzo częste pady serwera

- brak komunikacji klient administracja podczas awarii

- żenująco niski poziom wiedzy administratorów

- zero informacji na temat bezpieczeństwa i technicznych rozwiązań dot. serwerowni

- brak stabilności serwerów

- niezwykle wolno działające usługi FTP oraz połączeń z bazami danych

 

Ogólna ocena: 2 / 10

Edytowano przez IQ Programmer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam konto na webd i jest masa problemów phpmyadmin zamula backupu nie idzie zrobić , serwery słabe zamulają ftp często wywala, kontakt masakryczny szybciej już bym sam naprawił błąd niż admini nie polecam każdemu nawet na start. Aktualnie pad serwera jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę tutaj jako kolejny klient firmy webd.pl i mam nadzieję ze większość osób zrezygnuje z ich serwerów i wreszcie poprawią ich stan. Mam kilka kont, kilka serwerów i nich, dałem im zarobić pare tys. zł przez kilka lat. Nie bede sie wypowiadał, bo szkoda nerwów. Poprostu odradzam, z każdym dniem jest coraz gorzej... Trzeba się wyprowadzać!

 

 

 

 

NIE POLECAM

 

5 letni klient firmy webd.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z usług webd korzystam już parę ładnych miesięcy. I ogólnie jestem zadowolony z ich usług.

 

Plusy / Zalety

+ Za każdym razem jak dzwoniłem do webd odbierali telefon, nigdy nie było proglemów.

+ Szybka obsługa klienta

+ Wykonują kopie bazy danych do 14 dni.

+ Niskie ceny.

+ Szybkość działania serwerów. ( jeśli ktoś ma internet 512mb to niech się nie dziwi że mu muli).

+ Płatność sms

+ I wiele wiele więcej

+ Pomoc techniczna, na każdy problem dostałem odpowiedź w której zawsze są informacje jak to naprawić. (Piszecie że długo trzeba czekać aż odpiszą, zwróćcie uwagę na to, że niektóre problemy potrzebują dłuższych rozważeń itp.)

 

 

Minusy

- Nie MA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A świstak wciąż zwija i zwija sreberka... Opinia całkowicie niewiarygodna moim zdaniem. Obsługa klienta na żenującym i niskim poziomie, z kopiami baz danych nie wspomnę... nie potrafili odzyskać bazy sprzed 2 dni. Można mieć nawet internet 100 Mbps a ich serwery i tak będa mulić, ciut chamstwa widzę w tym co napisałeś. Długi czas odpowiedzi ? 3 dni na proste zapytanie które w innych firmach dostane od reki ? Jaja jakieś... Firma to porażka, ma same minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwróćcie uwagę na to, że niektóre problemy potrzebują dłuższych rozważeń itp

 

Admin sobie musi przypomnieć że ma firmę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety w webd.pl bolączką jest MySQL - jeżeli strona ma MySQL to ciągle są jakieś cyrki. Bez MySQL działa ok, ale czasami trochę muli. Ostatnio nie działała moja strona przez 2 dni, dopiero po wypowiedzi na Facebook dostałem jakąś odpowiedź, co i tak mnie nie zadowala. Usługi webd.pl używam do 2004 roku, na początku firma była ok, teraz ładują na jeden serwer tyle ludzi że wszystko staje a to wszystko w imię cen i limitów bez końca. Nie da się utrzymać dobrej jakości w takich niskich cenach!

 

Jest to mój ostatni rok w webd.pl, moim zdaniem jak ktoś tam nie pomyśli o tym żeby podnieść jakość to nie wróżę im za długiego życia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem klientem firmy webd przez pół roku. W prawdzie korzystałem z najtańszego pakietu, ale to wcale nie znaczy, że miałem mieć takie problemy jak miałem, a mianowicie częste pady serwera i braki dostępu do baz mysql. Ogólnie oceniam firmę na 3/10:

+/- dość szybko odpisują na pytania, ale często jest to tzw zbywanie klienta

+ cPanel

- częste pady serwera

- problem z bazami mysql

Może dla wyższych pakietach jest lepiej, ale trzeba dbać o wszystkich użytkowników, a nie dzielić ich na bogatszych i biedniejszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nie polecam, chyba ze na hostowanie jakis plikow to nawet git

hostowalem tam forum phpbb2 + pare modow (200-300userow, 10k postow, średnio 20-35 online)

 

Plusy:

-FTP które działa szybko, czasami lepiej niż w paru firmach z dużo lepszymi opiniami.

- Burdel na serwie więc jeśli ktoś by chciał stawiać strony średnio legalne to nie ma z tym problemow

Minusy:

Baza danych dzięki której przy 30 online temat z 20postami generował się ~30s

Cpanel zamulony

support słaby

 

 

oceniam 3/10

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich jakiś czas temu, ale dość wolno wszystko chodziło. Niby support reagował w miarę szybko, jednak ocena jakość/cena bardzo niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nerwy mnie biorą ilekroć wchodzę na forum cs-otwock.pl

na strony czeka się do 30 sekund, wk.......!@#$!@%

 

ja napisałem na tym forum żeby zmienili hosting to usunęli wątek

ale mogę to zrozumieć tylko jeśli go za darmo dostali za jakieś reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×