Skocz do zawartości

Polecane posty

Z tym hostingiem miałem do czynienia około 5 mies. Pierwszy serwer zakupiony w tej firmie sprawował się świetnie, brak jakichkolwiek problemów. Kolejny serwer działał poprawnie przez 2 dni od zakupu, następnie rozpoczęły się błędy łączenia z bazą, potem nawet do ftp nie miałem dostępu. Na koniec na dobicie serwer padł, po kontakcie z administracją zostałem poinformowany, że serwer już działa poprawnie (co prawdą nie było). Kiedy to już administracja miała mnie dosyć (poprzez ciągłe informowanie ich o niedziałającym serwerze) dostałem informację, że czasami się zdarza, że serwer nie działa (przepraszam, ale skoro nie działa to do ich obowiązków należy naprawienie go). Próba odzyskania pieniędzy zakończyła się fiaskiem, od czasu tego zdarzenia, mam negatywną opinię o tej firmie i nigdy jej nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda teraz sytuacja w webd.pl? Pytam, gdyż interesuje mnie ich konto mini.

 

Jestem "współzałożycielem" forum które przez kilka miesięcy stało w webd.pl, mieliśmy pakiet "medium", na początku nie było najgorzej ale i tak forum zamulało gorzej niż na boo.pl, kilka razy nie forum nie mogło się połączyć z bazą, serwery mają z deka przeciążone bo np. strona główna forum generowała się co jakiś czas 39s, 42s, 95s itd, cpanel zamula a PMA to nie będę komentował, z tego wszystkiego top ftp pięknie działało, to jedyny plus jaki zauważyłem, potem forum zostało przeniesione do firmy linuxpl.com i problemy się skończyły

 

ogólna ocena serwera to 3/10 czyli tragedia, polecam tobie firmy z mojego podpisu no chyba że poptrzebujesz konto na 1mc to może jeszcze jakoś przeżyjesz z webd.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja - przynajmniej na razie - zmieniłem opinię o webdzie, po przeniesieniu konta na inny serwer i kilkukrotnych poprawkach - odpukać jest spokój. Od mniej więcej dwóch miesięcy forum działa stabilnie, problemy z dostępem (wykazywane przez monitor, bo ani ja sam ani moi użytkownicy nie zauważyli przerw) zdarzają się rzadko, mniej więcej raz na dwa tygodnie. Czas ładowania strony rzadko przekracza 0,1 s. Miła odmiana - również w porównaniu z jednym z polecanych tu hostingów, gdzie 2h po przeniesieniu forum padło wszystko i nie było dostępu przez ponad 36 godzin, a support nie był w stanie nie tylko udzielić pomocy, ale nawet podać jakiejś sensownej informacji. Jako, że (po dość długim czasie) zwrócili mi pieniądze - nie będę podawać, o którą firmę chodzi. Może tylko ja miałem pecha, pady w końcu mogą zdarzyć się wszędzie - ale sposób załatwiania sprawy był żenujący i to skutecznie zraziło mnie do tamtej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer na którym mam konto w webd znowu niedomaga, a obsługa nie reaguje na zgłoszenia. Tym razem od kilku dni SMTP odmawia współpracy mówiąc "451 Temporary local problem - please try later". Zgłoszenie puszczone przez ichni panel kontaktowy pozostaje bez odpowiedzi, telefonów nikt nie odbiera.

 

Z webd jest trochę jak z OVH: kiedy działa to jest nieźle, ale gdy coś się popsuje to mogiła. Posiadanego tam konta raczej nie przedłużę i nie polecam usług tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się tam dzieje od kilku dni to jest koszmar ! Mam tam postawionego bloga, chciałem teraz postawić kolejnego wordpressa i nie da się za żadne skarby świata połączyć z bazą danych. Nawet stworzyć nowej bazy się nie da bo tak to wszystko zamula.

 

Jeżeli chcecie wykupić tam hosting to lepiej wyrzućcie pieniądze przez okno - będzie łatwiej i lepiej dla Waszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie polecam, dno, zły kontakt, złe serwery, wszystko złe na dodatek dzien przed roztaniem 7x mi konto blokowali i odblokowali - admin zjarany czy cuś był:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest aktualna sytuacja z hostingiem w webd ? Ponieważ się przymierzam do wykupienia hostingu Large, a nie chce się wpakować w jakieś problemu typu: nie działająca strona i forum lub jakieś przerwy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest aktualna sytuacja z hostingiem w webd ? Ponieważ się przymierzam do wykupienia hostingu Large, a nie chce się wpakować w jakieś problemu typu: nie działająca strona i forum lub jakieś przerwy itp.

 

Ostatnia awaria jaka pamiętam była hmmm....chyba w tym tygodniu, albo na weekend (kilka godzin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się u nich wziąć hosting czy lepiej wybrać inna firmę ?

 

Jeżeli potrzebujesz niezawodnego hostingu spróbuj gdzie indziej. Webd musi się najpierw ogarnąć. Kiedyś nie miałem na co narzekać u nich, a teraz....albo wprowadzają poważne zmiany przez ostatni rok, albo nie radzą sobie. Nie wiem. Nie jest bynajmniej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

czy coś się zmieniło w sprawie webd.pl poza szatą strony www? jak wygląda obecny uptime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie potraktowali kolegę

hasło do cpanelu dali mu kilkukrotnie złe, nie odbierają telefonów

żali mi się że 200zł poszło i nic z tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spytał po fakcie :/

czy to takie trudne dla nich dać prawidłowe hasło do cpanela?

no musi to być za***isty support ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć rolleyes.gif

 

Parę dni wcześniej wykupiłem sobie najtańszą ofertę na miesiąc za 4 zł celem testów. Chciałem umieścić tam jedną stronę - jednak załamałem się jak zobaczyłem jak FTP tam zmula - istna tragedia, ciągle zrywa połączenie, forum MyBB ładuje się gorzej niż na darmowym hostingu blink.gif pomijam już inne możliwości

 

 

Cieszę się że wykupiłem tylko na miesiąc :P

 

Naprawdę odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Parę dni wcześniej wykupiłem sobie najtańszą ofertę na miesiąc za 4 zł celem testów. Chciałem umieścić tam jedną stronę - jednak załamałem się jak zobaczyłem jak FTP tam zmula - istna tragedia, ciągle zrywa połączenie, forum MyBB ładuje się gorzej niż na darmowym hostingu blink.gif pomijam już inne możliwości

 

 

Dokładnie tak samo chodzi cały Panel Użytkownika i phpMyAdmin. W tamtym roku chodziło jeszcze jak cię mogę, ale w tym roku z tego hostingu zrobił się straszny syf - strony działają powoli, w dodatku nie wszystkie funkcje php działają tak jak powinny.

 

Stanowczo odradzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Co jakiś czas ma przerwy w połączeniach z bazami, więc nie jest za ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam WSZYSTKIE opinie panów powyżej:

Użytkuję konto WEBD LARGE od jakichś dwóch miesięcy, i jest to porażka

 

* Niesamowicie i wyjątkowo częste przerwy w dostępie do strony

* Bardzo częste "zamulanie" strony (niekiedy i co 2-3 minuty prosta strona ładuje się jakieś 30 sekund)

* Częste rozłączanie przy połączeniu FTP

* PhpMyAdmin działa tak wolno, że nie da się na nim pracować (po kliknięciu czegokolwiek czekasz na ładowanie strony 10-15 sekund, za KAŻDYM kliknięciem)

* A propo powyższych kłopotów napisałem już 3 maile do pomocy technicznej, nie mam odpowiedzi do tej pory (8 dni)

NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×