Skocz do zawartości
Patryk7

Najlepszy Support 24/7, Najlepszy Uptime

Polecane posty

Zalozylem sobie pare rzeczy, ktore musza byc spelnione:

- roznorodnosc pakietow, najwieksze musza byc za okolo 2tysiace zl - swiadczy to o profesjonalizmie

 

Zawsze możesz poprosić o taką cenę, napewno się zgodzą. Jak dla mnie sam nie wiesz czego chcesz, no może poza udowodnieniem sobie, ze każda firma jest amatorska. To może stwórz swoją i pokaż pełen profesjonalizm? Bo hostingu to ty raczej nie szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz poprosić o taką cenę, napewno się zgodzą. Jak dla mnie sam nie wiesz czego chcesz, no może poza udowodnieniem sobie, ze każda firma jest amatorska. To może stwórz swoją i pokaż pełen profesjonalizm? Bo hostingu to ty raczej nie szukasz.

 

Prosze, przestancie z dziecinnymi odpowiedziami.

Jak narazie wiekszosc firm jest wedlog mnie amatorska.

Nie szukam bog wie czego, staram sie jedynie znalezc firme, ktora spelni moje jak sadze minimalne wymaganie.

Zauwazcie, ze nie pisze niczego o powierzchni, transferze itd..

 

Jesli ceny oferty koncza sie na 400zl to raczej mowimy o targetowaniu masowym.

Wysokie ceny swiadcza o podejsciu stricte firmowym, zlapac rybke, wcisnac malo, duzo zebrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- roznorodnosc pakietow, najwieksze musza byc za okolo 2tysiace zl - swiadczy to o profesjonalizmie

- imap - to standard, jesli gdzies wciskaja pop3 znaczy to dla mnie tyle, ze firma patrzy jedynie aby wyzyskiwac klientow. Wiadomo, ze imap zuzywa wiecej transferu jak i miejsca na dysku.

 

Trolujesz ? Ale bzdury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk7 to wyjaśnij mi proszę dlaczego wg Ciebie kei.pl i LUNAII nie spełnia Twoich wymagań, bo ja czarno na białym widzę iż spełnia.
Nie potrzebuje CALEGO serwera, 100000 kont ftp, pocztowych itd.. nie potrzebuje 100GB transferu miesiecznie.Oczywiscie, ze spelnia, ale.. ja chce sie przemieszczac, chce dobrze za to przemieszczanie zaplacic, idealne dla mnie jest Ferrari, a Ty mi proponujesz odrzutowiec czy jumbo jet'a. Oba spelniaja moje wymagania, ale to drugie jest mi kompletnie nie potrzebne z mojego punktu widzenia.
Trolujesz ? Ale bzdury ...
Wiec powiedz mi dlaczego tyle firm nie posiada IMAPA ?Home, IQ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci pisze o całym serwerze? Zapoznaj się ze specyfikacją. To luksusowe konto shared idąc Twoim tokiem porównywania.

 

Chcesz Ferrari a coś mi się wydaje, że budżet to masz na Malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto Ci pisze o całym serwerze? Zapoznaj się ze specyfikacją. To luksusowe konto shared idąc Twoim tokiem porównywania.

 

Chcesz Ferrari a coś mi się wydaje, że budżet to masz na Malucha :)

 

Znam specyfikacje, nie potrzebuje az takich parametrow, nie bede resellerem, ani nie chce placic za to 2k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie napisałeś tak jakbyś jej nie znał :)

 

To się zdecyduj co chcesz. Raz mówisz że masz prawie że nieskończony budżet a teraz nagle 2000zł na rok to już dużo? To chcesz Ferrari czy bite Seicento?

 

Czyli rozumiem, że szukasz tej "idealnej firmy", która da Ci konto 1GB/10GB miesięcznie, zapewni support 24h na dobę i jeszcze za 50zł na rok? Takie rzeczy to tylko w Erze :)

 

Ferrari w hostingu kosztuje odpowiednio do swoich parametrów. Co do Twojej uwagi, że "za duże" jest kei.pl to tak jakbyś powiedział że chcesz Ferrari z 50KM silnikiem :) Dają Ci 500KM i ich nie obchodzi ile z tego wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewidentnie napisałeś tak jakbyś jej nie znał :)

 

To się zdecyduj co chcesz. Raz mówisz że masz prawie że nieskończony budżet a teraz nagle 2000zł na rok to już dużo? To chcesz Ferrari czy bite Seicento?

 

Czyli rozumiem, że szukasz tej "idealnej firmy", która da Ci konto 1GB/10GB miesięcznie, zapewni support 24h na dobę i jeszcze za 50zł na rok? Takie rzeczy to tylko w Erze :)

 

Ferrari w hostingu kosztuje odpowiednio do swoich parametrów. Co do Twojej uwagi, że "za duże" jest kei.pl to tak jakbyś powiedział że chcesz Ferrari z 50KM silnikiem :) Dają Ci 500KM i ich nie obchodzi ile z tego wykorzystasz.

 

To tez nie tak, chyba zle mnie zrozumiales.

Nie widze najmniejszego sensu aby kupic cos czego nie wykorzystam.

Napisalem, ze kosz nie gra roli abyscie nie wspominali, ze za 200zl w XXX.pl mozna miec konto..

 

Jestem sklonny zaplacic nawet 1.5k, jedynie gdy poczuje, ze wiem za co place.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To weź sobie serwer w ogicom.pl i ciesz się bardzo drogim kontem, bo chyba tylko o reklamę tej firmy ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez nie tak, chyba zle mnie zrozumiales.

Nie widze najmniejszego sensu aby kupic cos czego nie wykorzystam.

Napisalem, ze kosz nie gra roli abyscie nie wspominali, ze za 200zl w XXX.pl mozna miec konto..

 

Jestem sklonny zaplacic nawet 1.5k, jedynie gdy poczuje, ze wiem za co place.

Ręce opadają :) To nie jest supermarket, że sobie do koszyka wrzucasz co chcesz.

 

Kei.pl LUNAII to idąc Twoimi argumentami najlepszy wybór (od 1200zł netto a nie 2000) ale jak widać "chcesz ale nie chcesz" wydać większej kwoty na hosting.

 

Ostatnie wyrażenie oddaje obraz sytuacji. Nie wiesz, nie orientujesz się kompletnie w rynku. Poczytaj parę tygodni fora i wtedy wróć do tematu bo obecnie nie ma sensu dalej dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce opadają :) To nie jest supermarket, że sobie do koszyka wrzucasz co chcesz.

 

Kei.pl LUNAII to idąc Twoimi argumentami najlepszy wybór (od 1200zł netto a nie 2000) ale jak widać "chcesz ale nie chcesz" wydać większej kwoty na hosting.

 

Ostatnie wyrażenie oddaje obraz sytuacji. Nie wiesz, nie orientujesz się kompletnie w rynku. Poczytaj parę tygodni fora i wtedy wróć do tematu bo obecnie nie ma sensu dalej dyskutować.

Czytam odrobine to forum, ale widze, ze rozmowy tutaj prowadzone dotyczna jedynie baby hostingow dla forum w php i serwisow download gdzie dominuje niska cena.

Luna II w cenie 1200 netto z 100GB transferemmiesiecznym i 5% procesora mi nie odpowiada. Za malo procesora, za duzo transferu.

Zadzwonie do ich dzialu marketingu jutro, moze cos uda mi sie uzyskac indywidualnego.

Z Luna jest tylko problem taki, ze wszystko lezy na jednym serwerze (baza, www, itd..) W hostingu normalnym sa to jednak inne maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie doczytałeś :) A nie mówiłem.

 

LUNAII ma osobne serwery na bazy danych i www.

 

W normalnym hostingu te dwie rzeczy są właśnie razem. Podaj no przykłady tych wspaniałych firm z dualnością serwerów?

 

edit://

5% to mało? W zwykłych shared masz 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmieszna dyskusja ...

 

moim zdaniem źle do tego podchodzisz ...

 

po 1. jeśli te 5 % w kei to dla ciebie za mało to szukaj hostingu dedykowanego , vps lub dedyka ... proste nie ma sie nad czym zastanawiać i tu właściwie kończy się dyskusja.

 

po 2. luna ci odpowiada ( poza procesorem ) ale daje za dużo transferu i miejsca ? i jaki widzisz tu problem ? pomyśl sobie tak: te 1200 zł płacisz tylko i wyłącznie za support ... a to że ci dają 100 gb to taki gratis, nie chcesz to nie wykorzystuj.

 

po 3. powtórzę jeszcze raz - śmieszną prowadzisz dyskusję. Z jednej strony piszesz że chcesz mieć święty spokój i o nic się nie martwić a potem piszesz że coś ci tam odpada bo usługi są na jednej maszynie. Co cię obchodzi jak to wszystko działa ? Przecież płacisz za coś i tego wymagasz , a czy to działa na p2 200 mhz czy 150 opteronach nie powinno cię w tym wypadku obchodzić ..

 

po 4. chcesz indywidualnego konta ? a chcesz, to po co ta dyskusja? napisz do firmy i dowiedz się czy i za ile dadzą ci takie konto ...

obwiniasz nas o to że twoje indywidualne "widzimisie" nie jest standardem ? czegoś tu nie rozumiem ...

 

odnoszę wrażenie że czepiasz się dla samej zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam odrobine to forum, ale widze, ze rozmowy tutaj prowadzone dotyczna jedynie baby hostingow dla forum w php i serwisow download gdzie dominuje niska cena.

 

Z całym szacunkiem dla tego forum, ale duże firmy które stać na własną serwerownię w siedzibie firmy z kilkudziesięcio megabitowym łączem itp, nie szukają niczego na tym forum. Nie mów, że nie wiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Patryk7 ..ale sobie "założyłeś".. ja myślałem, że to ja mam shizę, ale ty to już szczyt :) chyba ci się nudzi heh

pakiety za 2000 świadczą o profesjonaliźmie? BUAHAHA...

"wiele stron nie wie o tworzeniu HTML'a"... to chyba dobrze, że nie robią w HTML'u, tylko w PHP ? : )

 

giga ROTFL : )

 

człowieku, z jednej strony nie ma potrzeby robić kont za 2000zł rocznie, ale z 5 mejlami, 5 bazami itd.. to raczej firmy, które takie konta mają, w takiej cenie - te nazwałbym wyzyskiwaczami : ) aż tak drogo to w Polsce nie jest.. dlatego te firmy mogą dać 5-10 procent procesora i 100Gb transferu... a jak wykorzystasz 30Gb, to tylko lepiej dla nich.. bo tobie już nic nie pomoże : )

 

jak dla mnie temat do zamknięcia.. dzieciak nie wie, czego chce.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk7 ..ale sobie "założyłeś".. ja myślałem, że to ja mam shizę, ale ty to już szczyt :) chyba ci się nudzi heh

pakiety za 2000 świadczą o profesjonaliźmie? BUAHAHA...

"wiele stron nie wie o tworzeniu HTML'a"... to chyba dobrze, że nie robią w HTML'u, tylko w PHP ? : )

 

giga ROTFL : )

 

człowieku, z jednej strony nie ma potrzeby robić kont za 2000zł rocznie, ale z 5 mejlami, 5 bazami itd.. to raczej firmy, które takie konta mają, w takiej cenie - te nazwałbym wyzyskiwaczami : ) aż tak drogo to w Polsce nie jest.. dlatego te firmy mogą dać 5-10 procent procesora i 100Gb transferu... a jak wykorzystasz 30Gb, to tylko lepiej dla nich.. bo tobie już nic nie pomoże : )

 

jak dla mnie temat do zamknięcia.. dzieciak nie wie, czego chce.. heh

 

O PHP tez nie maja pojecia.. :)

 

Widze, ze nie rozumiecie mojego podejscia.

 

Powiem ostatni raz.

 

Parametrami wystarczy mi konto, ktore oferuja za 200zl, ale:

- potrzebuje supportu 24/7

- chce dzialajacego imapa

- chce czuc i widziec po testach, ze wiedza co robia (hostingowiec)

I wowczas zaplace te 1200 netto i bede miec swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec powiedz mi dlaczego tyle firm nie posiada IMAPA ?Home, IQ..

Mogę ja? Ostatnio królują webmaile i coraz mniej ludzi używa programów pocztowych. Jeśli już są one używane to w Polsce jako standard przyjął się dużo prostszy POP3 a IMAP jest używany w bardzo małym stopniu. Myślę więc, że IMAP nie jest zaimplementowany jedynie z powodu tego, że po prostu zapotrzebowanie na tą usługę jest znikome. Nie widzę żadnego technicznego powodu innego niż to, że usługi nie potrzebne powinno się po prostu wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiele stron nie wie o tworzeniu HTML'a"... to chyba dobrze, że nie robią w HTML'u, tylko w PHP ? : )
A co ma jedno do drugiego?
giga ROTFL : )
Tym razem z Ciebie. ;-)
Mogę ja? Ostatnio królują webmaile i coraz mniej ludzi używa programów pocztowych. Jeśli już są one używane to w Polsce jako standard przyjął się dużo prostszy POP3 a IMAP jest używany w bardzo małym stopniu. Myślę więc, że IMAP nie jest zaimplementowany jedynie z powodu tego, że po prostu zapotrzebowanie na tą usługę jest znikome. Nie widzę żadnego technicznego powodu innego niż to, że usługi nie potrzebne powinno się po prostu wyłączyć...
Może byłoby to prawdą gdyby nie fakt, ze większość webmaili korzysta z... IMAP-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma jedno do drugiego?Tym razem z Ciebie. ;-)Może byłoby to prawdą gdyby nie fakt, ze większość webmaili korzysta z... IMAP-a.

Owszem, duża ich część. IMAP daje o wiele więcej możliwości, jest bardziej skomplikowany a co za tym idzie mniej bezpieczny dla usługodawcy. Jeśli nie musiałbym to bym go nie udostępniał. Dla kilku klientów uruchamiać taką skomplikowaną usługę to nie jest najlepsze rozwiązanie pod względem bezpieczeństwa. Można otworzyć IMAP tylko dla webmaila ale klientom dać sam POP3.

 

Samo uruchomienie IMAP zasadniczo nie jest żadnym problemem. Nie potrafię sobie po prostu wyobrazić innego powodu żeby tego nie robić niż podstawowe prawo bezpieczeństwa komputerowego - wyłączanie usług niepotrzebnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×