Skocz do zawartości
Patryk7

Najlepszy Support 24/7, Najlepszy Uptime

Polecane posty

Witam,

 

Szukam juz od jakiegos czasu profesjonalnego hostingu.

Tym razem chce jednak podejsc z innej strony do sprawy, mianowicie:

- Najlepszy support 24/h 7dni w tygodniu wlaczajac telefon (cos w stylu supportu kei.pl)

- Najlepszy uptime.

- Bez-awaryjnosc

- Serwery w polsce

- B.dobre lacza

 

Cena nie gra roli, serwery w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kei.pl

iq.pl

home.pl

 

Zapomnialem dodac, IMAP, mowie o standardach, a imap to standard. Nie wie jednak o tym home i iq.

Kei mi odpowiada, aczkolwiek nie jest przezemnie do przyjecia ich staroswiecka polityka bezpieczenstwa w postaci jednego hasla do panelu/ftp/poczty i brak dodatkowego ftp czy tez zmiany hasla dla niego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem dodac, IMAP, mowie o standardach, a imap to standard. Nie wie jednak o tym home i iq.

Kei mi odpowiada, aczkolwiek nie jest przezemnie do przyjecia ich staroswiecka polityka bezpieczenstwa w postaci jednego hasla do panelu/ftp/poczty i brak dodatkowego ftp czy tez zmiany hasla dla niego samego.

Obawiam się, że poszukiwana przez Ciebie oferta nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież taką podałem :D 1200zł netto ale jest :)

Napisałem to przed przeczytanie Twojego postu, no ale przyznasz, że to już nie jest zwykły hosting, prędzej hosting dedykowany czy nawet managed pół-vps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już nie jest zwykły hosting, prędzej hosting dedykowany czy nawet managed pół-vps. :D

 

Autor napisał: "Cena nie gra roli, serwery w polsce."

 

Więc czemu nie taka opcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor napisał: "Cena nie gra roli, serwery w polsce."Więc czemu nie taka opcja ?

Cena owszem nie gra roli, ale:

- moge oczywiscie zatrudnic 2 administratotorow i placic im te 5tys/mies, co da 10tys + kolejne 20tys na 2 serwery jak i Xzl za ruch. Nie o to chodzi

- vps nie interesuje mnie rowniez.

 

Chce wszystkie dobrodziejstwa wynikajace z normalnego hostingu czyli opieke i zero zawracania glowy szczegolami konfiguracji za dobra cene.

Napisalem, ze cena nie gra roli aby ludzie nie wypisywali roznych chostingow po 400zl/rok z 100gb miejsca na dane..

Chodzi o przyzwoity hosting za cene rozsadna, czyli mniejsza badz rowna VPS'owi.

 

Zawsze jest jakies 'ale'

- Kei teorytycznie jest dobry, ale odbiega od standardow z jednym haslem na panel/poczte i ftp + brak dodatkowego ftp.

- Ehost ma 3gb miejsca na dane, gdy ceny za MB nadal spadaja w dol, dodatkowo nie ma ssl na ftp i admin nie widzi potrzeby aby byl..

- Reszta jak home i iq nie maja imapa

- Inne, ktore polecacie tutaj albo nie stoja w polsce, albo maja po 1,2 serwery i zero doswiadczenia..

- Wiekszosc natomiast nie potrafi zadbac o kontakt z klientem juz na poziomie swojej strony glownej, nie mowiac juz o supporcie 24/7

 

Mam wrazenie, ze polskie hostingi to jedna wielka piaskownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, że poszukiwana przez Ciebie oferta nie istnieje.

 

Większość hostingów z cp czy da spełnia takie warunki technicznie - nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość hostingów z cp czy da spełnia takie warunki technicznie - nic specjalnego.

Tzn. jakie? Infolinia 24/7? Odpowiednia jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. jakie? Infolinia 24/7? Odpowiednia jakość?

 

"techniczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...

- vps nie interesuje mnie rowniez.

...

Chce wszystkie dobrodziejstwa wynikajace z normalnego hostingu czyli opieke i zero zawracania glowy szczegolami konfiguracji za dobra cene.

Czyli nadal kei.pl i LunaII. Masz tam gwarancję % procesora, duże transfery miesięczne, rosnącą w planach pojemność konta, full ssh i pełny support kei. Wg mnie ich oferta nie ma konkurencji na naszym rynku, jest jeszcze http://www.nq.pl/hosting-dedykowany ale ceny mają od 4x do 2x wyższe za podobne pakiety.

 

Coś mi się zdaje iż wątek założyłeś aby poteoretyzować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje serwera dedykowanego czy VPS'a. Nie bede resellerem, nie ptorzebuje dostepu do ssh, tysiecy kont pocztowych i ftp.

 

Zwykly serwer z dobrym supportem, imapem.. jak pisalem wyzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrzebuje serwera dedykowanego czy VPS'a. Nie bede resellerem, nie ptorzebuje dostepu do ssh, tysiecy kont pocztowych i ftp.

 

Zwykly serwer z dobrym supportem, imapem.. jak pisalem wyzej :D

Czyli piszac:

Cena nie gra roli, serwery w polsce.
...miales na mysli hosting do 100zl rocznie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja kupię VPS-a z "technicznymi opcjami" jak w opisie, a potem rzucę pracę i policzę sobie 3000zł miesięcznie za support 24/7.. odezwij się na PW jakby co :D

będzie to normalny hosting, tzn. założę Ci normalne konto na tym VPSie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli piszac:

...miales na mysli hosting do 100zl rocznie? :D

 

Mialem na mysli hosting do 1.200 netto, poniewaz tyle powinien kosztowac najwiecej.

W ogicom.pl za tyle uzyskam go bez problemu, maja super support, dla administratorzy chyba nie wiedza zbyt wiele o swojej pracy.. dlatego zrezygnowalem z ich uslug.

 

Prohost z tego co mi wiadomo posiada jeden czy dwa serwery..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sisco ma support tylko do 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisco ma support tylko do 18

 

Zalozylem sobie pare rzeczy, ktore musza byc spelnione:

- roznorodnosc pakietow, najwieksze musza byc za okolo 2tysiace zl - swiadczy to o profesjonalizmie

- serwery w polsce

- support 24/7

- platnosc online - to swiadczy dobrze o podejsciu firmy i jej profesjonalizmie

- strona firmowa, ktora wyglada.. niestety wiele stron raczkuje i nie wie o tworzeniu html'a.. to mozna zrozumiec, ale mowimy o placeniu tysiaca i wiecej zl, firma powinna wiedziec co robi pod kazdym katem, rowniez www

- imap - to standard, jesli gdzies wciskaja pop3 znaczy to dla mnie tyle, ze firma patrzy jedynie aby wyzyskiwac klientow. Wiadomo, ze imap zuzywa wiecej transferu jak i miejsca na dysku.

 

Niestety trudno znalezc takie, a przynajmniej narazie nie znalazlem zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×